Manželé: 1x09-11

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:3 192
V závěrečných třech epizodách 1. série webseriálu Manželé řeší Brady a Cheeks nového člena domácnosti. Příští týden tady začne 2. série a s ní přijde Joss Whedon, Felicia Day a další známí herci a herečky, každopádně se máte na co těšit. :-) Poznámka: V originále Brady říká, že má tetování "more cowbell", což je slavná hláška z jednoho skeče s Willem Ferrellem.

Přepis titulků

MANŽELÉ 1x09 Láska na první pohled Kdepak je? Kdepak je? Kdepak je? Tady je! Ahoj, puso. Ahoj, Haley. Kdo je to?

Pamatuješ na seznam věcí, díky nimž budeme vypadat normální? - Koupila jsem vám psa! - Páni. Je rozkošný. Řekni: "Já vím! Já vím!" A už má jméno. "Jack Russell mix". To se bude hezky kousat. Myslel jsem, že si psa vybereme společně.

Stavili jsme se ve zverimexu, abych se rozplýval nad rybičkami, jak to dělám. - To děláš? - Dělá. Jsou tak... A byl tam... Jack. Láska na první pohled. Zdá se to trochu unáhlené. Díky unáhlenosti máme oba sexy manžela.

Taky kvůli ní mám tetování "Žeru Willa Ferrella". Já jen... Mám radši větší psy. Velikost psa není měřítkem mužství, Brady. Mužství se stanovuje podle přitažlivost partnera. Ale malý pes je hrozný stereotyp. Jen pokud mu pořídíš oblečky. Nemůžeš ho vrátit? Ne!

Už došlo k vtištění. Jsme spojení v Avatar stylu. Je mi líto... ale jako hlava tohoto vztahu si budu muset dupnout. Hla... děláš si šoufky? Haley mizí po anglicku. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hlavně na konci:: jak se doopravdy jmenuješ ? :D :D

190

Odpovědět

Fakt skvělé, už se mi to opravdu líbí :D. A ta scéna v posteli byla fakt roztomilá a sexy <3

1918

Odpovědět

whats wrong with you?!?

1841