Manželé - 2x01 - Přijatelnější není slovo

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:3 370

V 1. epizodě třídílné 2. série webseriálu Manželé se představí Bradyho agent Wes v podání Josse Whedona (Firefly, Buffy, Avengers), kterému dělá starosti Cheeksova extravagantnost. V epizodě se dále objeví Amber Benson (Buffy), Sasha Roiz (Caprica), Felicia Day (cokoliv na Internetu), Emma Caulfield (Buffy), Dichen Lachman (Dollhouse) a Tricia Helfer (Battlestar Galactica).

Přepis titulků

MANŽELÉ 2x01 Přijatelnější není slovo Nazdárek, pane Kelly. Nazdárek, paní Cheeksová. Spinkám. Ale máme třítýdenní výročí. Třítýdenní? - To znamená diamanty... - Neznamená. Stejně byc radši pusu.

Nádhera. Slunce mi dělá svatozář. Filtr, filtr... Líbí se mi 1977, ale... myslím, že tohle spíš volá po Kelvinovi, viď? Počkej. Nepostuj to... Promiň, říkal jsi počkej, nebo dělej? Cheeksi, taková fotka může přitáhnout nežádoucí pozornost. Nežádoucí pozornost.

Jsi v popukání, miláčku. Jo. Koukej, lidi ji viděli. Ale komentují ji? Lajkují? Retweetují? Přeposílají? Oblibují? Předhazují nám tuhle špínu. A špiní nás s ní. Tahle špína není pro děti. Tohle není dětská špína, jasné? Twitterem se zprávy šíří rychle, co? Jo, teď mi pravděpodobně zavolá... Můj agent. Ano? Ahoj, Wesi... Já vím, že jsme o tom mluvili.

Viděl jsem tu fotku, ano. Ano, dobrá. Jednou z té postele vstanu ještě než začnou problémy. Zopakuj mi to? Jsem na tvé straně. Protože je to má práce. Pokud tým usoudí, že se vysmíváš morální klauzuli, můžou tě technicky vzato vyhodit. Vyhodit? Hodíš ručník do ringu, nebo mě necháš domluvit?

V baseballu chtějí příkladné hrdiny. Já jsem příkladný. Právě držím sklenici mléka. Mléko z farmy. To je vlastně můj Baileys likér. Co je? Nechodím do práce. Zrušili mi hru. To neva. Páč mám manžílka, co všechno zacvaká.

No ne? Ty jsi v pohodě, Brady. Vysoký. Slušný. Soustřeďme se na... budeme mu říkat tvůj "manžel"... Je to můj manžel! Samozřejmě, sestro. Duha...

do toho. Ale mohl by být víc... - Přijatelnější není slovo. - Přijatelnější? To je ono. Víš, že bych gay pochodoval po žloutenkou infikovaných střepech, abych změnil svět. Ale faktem je, že homosexualita neprodává. To chápu. Jasně. Mám Cheekse rád. Hlas jako zvoneček.

Řasy, které slyším přes telefon. A to je problém. Je nepřijatelně sexy a to Ameriku děsí. Přijatelní gayové mají nadváhu a je jim přes 40. Na veřejnosti se svými milenci jsou více než profesionální. - Rozumíš? - Vážně mě můžou... - Vážně mě můžou vyhodit? - Brady, Brady. Ty neposloucháš.

Dýchej. K tomu nedojde. Ne pokud Cheeksovi... přitáhneš vodítko. Obrazně řečeno. Nebo doslova, když budete sami, pokud na to jste. To je v pohodě. Jen říkám, že pokud tě těší tvá kariéra... a nový dům... a... jídlo... musíš udělat Cheekse méně...

gay. Dokážeš to? - Jistě. - Fajn. Dobrá. Musím končit. Páček, holka. Gayové do toho. A další šokující fotka pohoršuje Ameriku. Proč ji cenzurují? Podle mého agenta se Amerika bojí sexu. Jasně... Ale my jsme líbající se manželé.

Na tom není nic kontroverzního. No, ve skutečnosti... tohle je morální klauzule, kterou jsem pro MLB podepsal. Slíbil jsi, že nebudeš "šokovat veřejnost či zesměšňovat dobré mravy". No, tak to můj pravý opak. Jo, jo. Ohledně toho. Podle Wese děláš poslední dobou věci, které mohou ublížit mé kariéře. - Určitě nedokáže říct jednu konkrétní... - Poslal nám dvd. Sakra, holka.

Ty máš pro mou intervenci video ukázky? Kluci, jaké je tajemství trvalého manželství? Žádný dávící reflex! Pomáháte Bradymu s tréninkem? Leštím mu pálku. Kdysi jste zvažoval kariéru nadhazovače... Ano, měl jsem hodně pružné tělo... To bych řekl! Co Wes navrhuje?

Celostátní živý rozhovor. Pro omluvu. Jsme Tiger. Amerika je naše manželka. Nevím, co to znamená. Ale pro tebe... celostátní rozhovor zvládnu. Děkuju.

Jen... buď trochu míň gay. A... konflikt. Míň gay? Míň gay. To, jak to říkáš s jinou ïnterpunkcí... Míň gay než ty. - Protože ty jsi míň gay.

- Zadrž. - Víš, co gay znamená, viď? - Když se klukovi líbí jiný kluk. Z člověka dělá gaye jedině exkluzivní členství v sex klubu stejného pohlaví. - Ty chodíš do sex klubů? - Sex klub stejného pohlaví. Ne sex v klubu stejného pohlaví. Chápeš rozdíl? To byla metafora? Jsi gay, protože tě přitahují muži.

To je celé. Spíš s muži... mužem, mnou. - Spíš se mnou. - Jo. A to... je dost gay, kámo. Přesně. A lidé nechtějí myslet na náš sexuální život. Mohl bych ti ukázat pár fanficových fór... Na Internetu. Ale já hraju baseball v televizi.

Chápeš? Televizní gayové... zpívají o toleranci. Nebo uvádějí talkshow pro ženy v domácnosti, nebo... si osvojují děti z exotických lokací jako je Čína nebo dělohy. To není pro mě. Znáš mě, viď? Podívej... Jsi výborný herec. Hrál jsi všechno od elfa po... vánočního elfa.

Mohl bys být trochu míň... Takže Alderaan mé jedinečnosti bude vymazán z existence Hvězdou smrti jménem "míň gay"? Tak je to? Nevím jistě, ale... takové popkulturní odkazy jsou dobrý začátek. Kdybys třeba nosil brýle, lidi by tě měli za chytrého, ne gaye. Chceš, abych byl Anderson Cooper. Pokud by teda byl gay.

- Chci jen... - Vím, co chceš, Brady. Dobrá. Budu míň gay. Super! Zavolám Wesovi, co řekne na ten nápad s brýlemi. Ach, Jacku. Nemá páru, co právě... Neskončil jsem.

Co se děje? Podle mého kluka doma ze mě vysoká udělá nějakého... sexuálního robota. O tom mi povídej. Podle mého mě promění v sexuální loutku s vymytým mozkem. Víš co? Měly bychom jim dát lekci. Jo?

Když nás budou brát takhle, mohly bychom se tak chovat. Jo. Fajn. Zavři oči. Napálila jsi mě. A co s tím uděláš? Tohle. Ne moc silně.

Přestaň. Ty přestaň. Jsi tak sexy. Cítím se mnohem lépe. Já taky. Polštářová bitka vyřeší cokoliv. Slyšela jsem o tom, ale vždycky jsem myslela, že je to podvod. Polštářový podvod?

To se ti povedlo. Nikdy předtím jsem to nedělala... s holkou. Vysoká bude velká zábava. Stopro. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Poslední minuta a půl upoutala moji pozornost více než všechny díly dohromady.

209

Odpovědět

Jo a o tom byl celý ten díl... Když dá chlap pusu chlapovi, tak se z toho může každej podělat, ale když to dělají holky, tak je to najednou sexy a super. Fakt tolerance jako prase. Jinak tohle byl asi nejlepší díl (hlavně díky té myšlence dvojitého měřítka).

203

Odpovědět

+Kolikokolia co na tom nechápeš?...holky prostě od přírody maj k sobě blíž...i když jsou jen kamošky tak si daj pusu....a je to přirozenější...než chlapy...ktery si od přírody hrajou na drsňáky....a hlavně když chlap vidí dvě pěkny holky jak se líbaj...tak si je začně představovat jak jsou s ním v posteli....ale pochybuju že to maj holky stejně ;)

193

Odpovědět

Zatím asi nejlepší díl :) Líbí se mi, jak tak nadhazovali to dvojité měřítko, které v televizi a v našem světě obecně existuje. A velké plusy za každého z hostujících herců. To jsem tu jásala u každého, kdo se objevil :D

181