Manželé - 2x02 - Zheterování

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:3 634

V 2. epizodě třídílné 2. série webseriálu Manželé začíná celostátní živý rozhovor s Bradym a Cheeksem, zpovídajícího hraje Jon Cryer (Dva a půl chlapa) a pomáhají mu Magda Apanowicz (Continuum, Caprica) a Aasha Davis (South of Nowhere). Dále se v epizodě objeví Mekhi Phifer (Torchwood, Lie to Me, Pohotovost), Clare Grant (The Guild), John Hodgman (Bored to Death) a samozřejmě opět Joss Whedon.

<

Přepis titulků

MANŽELÉ 2x02 Zheterování Co tu děláš? Připravuju se. Na zheterování. Tohle je mé méně gay oblečení, ale... vždycky nasákne mým gayovstvím. Obyčejné triko? Na mně? Koketní.

V těhlech montérkách vypadám jak gigolo verze Hucka Finna. Vážně netuším, co při tom rozhovoru říkat. Roky jsem si budoval pověst člověka, který se vyžívá ve stereotypech, protože nedbání na společnost kvůli své autentičnosti je velmi důležitý krok k sebelásce a sebedůvěře. Takže... mám obavy, že si nedám pozor a řeknu něco takového, to je celé. To vyřešíme později.

Jdeš do postele? Před spaním? Mám to tam... - strčit? - Jo... Díky za připomenutí. Tak budou mé zuby hezké a normální. Tak těsné. Možná je něco jiného, co můžeme před spaním dělat.

Abychom se trochu uvolnili? Chci ti udělat dobře. Když na tom trváš. Nezapomeň na lýtka, protože je mám extra citlivoučký. Tak dobrá. Co to má být? Já. Míň gay. Nejmíň gay.

Co je? Chci splnit tvé přání. Takže slibuju, že odteď... už nic pobuřujícího... dělat... nebudu. Dobrou! Budou nás natáčet při vaření a bydlení a možná zahradničení, nevím.

- Realita. - Přesně. A proto to musí být sehrané. Amerika se zřejmě bojí "sexy gayů". Takže můj plán je vyvolat představy mě a Bradyho v milostném oparu. Pak přijdou baseballové narážky. Tvrdá pálka.

Zadní pole. Domácí meta. Takže budeš ten rozhovor sabotovat a ještě mu odpíráš sex? To byl Bradyho nápad. Říkal "míň gay" a mně přijde doslovnost jako velmi efektivní důkazní nástroj. - Nazdar, Cheeksi. - Ahoj, Marku. Už je to dlouho.

Super triko. Brady. Boty. Kdo je ten super fešák? To je Mark. Dělá pro Bradyho, co ty pro mě. Což znamená, že budou mluvit o tom, jak má pravdu a já se mýlím. Tutovka. Ale my pravdu známe. Tak to řekni. "Ano, Cheeksi, známe pravdu." - Hvězdnatý kladivo?

- Působí to ironicky? Vidíš? Věděl jsem, že budeš dokonalý poradce pro tohle... zameričtění. Jen doufám, že Cheeks nechystá léčku. Chce ten rozhovor okořenit, což by byla katastrofa. Co je? - Chci dál hrát baseball. - Já taky. Ale to mi nebrání, abych na veřejnosti líbal manželku. K čertu, než jsem se oženil, vyfotili mě, jak se prolíbávám přes Deschanelku, abych se dostal k Fanningový za ní.

A nikdo mi o morálce nic neříkal. Nechci po něm, aby se vzdal baseballu. Jen... Zlepší se to, až lidi vyjdou ven a zlepší to. Existuje víc způsobů, jak změnit svět. Jako ten epos o trojských kondomech. Oživ mi to? Vždyť víš.

Řečtí námořníci díky vadným kondomům oplodnili všechny Trojanky. Poučení je, že skutečná změna musí přijít zevnitř. Jako mládě vetřelce. Na uskutečnění svých snů mám malé časové okno. Lidi nakonec muchlování gayů přijmou. - Nemusí to být hned teď. - Jasně. Cheeks může počkat. A držet jazyk za zuby. V zadní části autobusu. Vážně?

My teď jezdíme autobusem? Hele, nic se nezmění, dokud nepřijde někdo zvenku a... udělá rozruch. Někdo otevře pusu. Jako když ti Cheeks strčí na veřejnosti jazyk do pusy. Bude jako Rose Parkerová. Takže podle tebe, když budu moc konfrontační, mohl bych zabránit změně, o kterou usiluju. Ale jako sehraná dvojka můžeme s Bradym působit uvnitř systému a otvírat dveře.

Promiň. Nic neslyším. Brambůrky. Chápu to. Ten rozhovor je příležitost otřást Amerikou. Zaujmout stanovisko. A to taky udělám. Zaujmu stanovisko a budu svědčit. To je ono! Chvalte tu sexy gay lásku! Jo! Zvítězíme! Tak to už je moc, kámo.

Nebudu při tom rozhovoru za sabotéra, ale špióna. Budu slušný, etablovaný, obyčejný rebel - uvnitř systému. - Ano! A můžeš svést Ameriku její vlastní slušností. To udělám. A stejně jako řecké sperma nic mě nezastaví. Stačí. Když jsem říkal Channing, myslel jsem Tatuma. Ne Carol.

Zvýrazni kontury. Musí být volnější. Můj sexepeal je pořád vidět. To už by sis tam mohl vzít podnájemníka. Dobrá, jsme na vás připravení. A vy se můžete dívat nahoře. - V pohodě? - Jasně. Fajn. Já taky. - Já taky. - Já taky. - Já taky.

- Super. Já taky. Dobrá. Jsme připravení. Posaďte se. - Já taky. - Já taky. - Já taky. - Já taky. Já víc. Já taky. Tohle bude zábava. To říkají všichni kluci. A nezapomínejte, kontroverze měla dítě a pojmenovala ho sledovanost.

Tak do toho. Mahalo! Já jsem Vic Del Rey a vítám vás v Ahoj, Ameriko živě. Co myslíš, Jacku? Komediální vrchol, nebo hollywoodský výbuch? Připrav si prachy, Jess. Kelly to udělá. Ani náhodou. Dostane strach a bude hrát na jistotu. Jako vždycky. Nádherný dům v Hollywood Hills. Nový domov, novomanželé.

Brady? Cheeksi? Vic Del Rey. Je mi ctí. Nápodobně, Vicu. Vítejte v našem novém... zatraceně skvělém domově. Páni! Hezky drsně, co, brácho? A úžasná terasa, že? Ano. Na terase pořádáme... intelektuální debaty s Johnem Hodgmanem. K tomu máme nějaké domácí záběry.

To jsme my. To jsme my, no ne? Chápete, co říkám. Dej mi ten joint. Úžasný chlapík. Než budeme pokračovat, Cheeksi, musím se zeptat na vaše jméno. Viděl jste jeho prdelku? To je běžný omyl.

Cheeks je zkrácený Cheekstonson. Což... je samozřejmě dánsky. Protože je to lahodný bochánek s ňamkovou krémovou náplní. Co to do tebe vjelo? To musí být to, co jsi do mě ráno stříknul. Tvůj páníček dělá chlapa! Přijdu o prachy, Kelly!

Teď vyplázni jazyk. Vyplázni jazyk. Víte co, Vicu? Co kdybychom šli... nahoru a tam... připravili večeři, hm? Co říkáte? Za vámi bych šel kamkoli, kluci. Výbuch. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super seriál :)

180

Odpovědět

Možná by bylo vhodné přihodit pod video vysvětlivku o co jde s těmi řeckými námořníky, kondomy a Trojankami. Jedna americká značka pánské ochrany se jmenuje Trojana nebude to u nás asi všeobecně známé.

180

Odpovědět

Ten seriál je dobrej a vždy se u něj zasměju.Nechápu to nízké hodnocení.Asi je tu proste hodně homofóbů :/

197

Odpovědět

Toho bude asi viac čomu nechápeš :D

188

Odpovědět

Nič proti buzerantom, ale no táááák !

1837

Odpovědět

Už jen tím, jakej výraz jsi použil je vidět, že proti nim rozhodně něco máš. A nikdo tě nenutí na ten seriál koukat, i když by ti jeho sledování mohlo prospět, trocha tolerance by ti evidentně neuškodila...

1911

Odpovědět

+kriststeUž jen tím, jak ses ohradil/a je vidět, že jsi teplý/á. Stejná logika :-P

1819

Odpovědět

+kriststeb*******i, n***i, rákosníci sú bežné výrazy... politicky nekorektné ( nepoškvrtené POLITIKOU ) ... Či proti niekomu niečo mám rozhodne nemám v pláne obhajovať pred nejakým internetovým pseudohumanistickým mamlasom :)
Máš pravdu nikto ma na to nenúti pozerať, avšak bez toho aby som to videl, nemôžem posúdiť či sa mi to bude alebo nebude páčiť... Troška logiky do života... Ako môžem sakra vedieť či je niečo dobré, ked to nevidím ? ty máš snáď kryštálovú guľu ?
Nemáš práska čo je tolerancia :) Hraj sa ďalej na šášu Krustyho :)
" to že nekoho tolerujeme ješte neznamená že se nám to musí líbit, i tak nás může s**t, krucinál! " - Mr. Garrison :)
Peace faggy :)

1816

Odpovědět

+kriststeTo myslíš vážně matusy?Výrazy jako: "Negři, b*******i a rákosníci" jsou pro tebe v pohodě?Ty nemáš ani páru o tom co je to tolerance...a vlastně vůbec vypadni z české stránky slováku z*sranej.

1810

Odpovědět

+kriststeÁno, sú v pohode :)
Ďalší pseudotolerantný mamlas ? :)
Keď si plný tolerancie, prečo netoleruješ iný postoj ? :)
BTW. Zvykaj si... Slovák kúpil vaše média :D muahaha

186

Odpovědět

+kriststeJeden by řekl, že ho jeden zdegenerovaný maďar, který na rozdíl od buzíků strká své nádobíčko převážně do chovných zvířat, nijak nemůže urazit. Ale to by od něj bylo netolerantní!

190