Manželé - 2x03 - Lepší film o nás

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:4 188

V závěrečné epizodě 2. série webseriálu Manželé pokračuje celostátní živý rozhovor s Bradym a Cheeksem a rozhodně ji nevypínejte před skončením závěrečných titulků - po nich následuje scéna s Feliciou Day, která by vám neměla ujít :-)

Hodnocení na SerialZone.cz

Přepis titulků

MANŽELÉ 2x03 Lepší film o nás Miluju červené maso. A sporty. Obojí... má šťávu. Vážně? Komu fandíš? No, Dodgers. A...? A... Ostatní stojí za houby.

Nevím, jak vám, Vicu, ale díky troubě a kuchaři... tu začíná být trochu... Víte, co myslím? Páni! Sakra! Dámy a pánové, Brady Kelly se hulkovsky odhalil. Někdo vás rozzlobil, dr. Bannere? Ne, není tu žádný problém.

Možná zádrhel, ale.. Odfláknuté čínské švy. Pořád mu říkám, ať kupuje americké. Co je to? On... Je čas na reklamu. Dobrá. Nepřepínejte. Až se vrátíme, Cheeks použije Bradyho valchu a propere jejich špinavé prádlo. Nevysíláme. Za vteřinku to spravíme.

- Prosím ne. - Prosím ne. - Co znamenají ty břišáky? - Co znamená ten hlas? - Snažil jsem se... - Usoudil jsem, že jsi... - Dobrá, hele... - Oba se snažíme... Hele... evidentně jsme si prohodili stránky. Takže pořád nejsme na stejné stránce. Pořád nejsme sladění. Nejsme vyrovnaní.

Ani nemáme stejný font. Víš co? Už v tom nechci pokračovat. A jsme zpět. Když jste tu teď sám, mám otázku. Jak se dva tak rozdílní lidé dali vůbec dohromady? Já...

Byl jsem v kavárně. V gay kavárně. V obyčejné kavárně. Cheeks tam byl s přáteli a všechny samozřejmě bavil. Předtím jsem ho znal z televize, ale osobně byl prostě tak... No, seděl u okna a slunce mu dělalo... svatozář.

Byl nádherný. A když vstal a odcházel, ta svatozář ho následovala. A mně došlo, že to nebylo sluncem. Bylo to jím. Jen tak. Ahoj, Cheeksi, sbohem, srdce? Jo, jo.

Jo. Zamiloval jsem se... okamžitě. To jsem nikdy neslyšel. Vítejte zpátky, Cheeksi. Musel jste být tímhle hezkým pálkařem unesený. Ušel. Ale došlo mi, že je...

laskavý. A spolehlivý. Poslouchá. Protiklady se přitahují. Bradymu na mě tolik záleží, že... No, snažil se být mnou. A já nechci... abys musel být někým jiným.

Nic jiného jsem pro tebe nebo pro sebe nikdy nechtěl. Pro všechny. A všechno, co jsi teď říkal... No, já... Nikdy mě všechny ty "rodinné hodnoty" nebraly. Ale tím jsi mi dával hodnotu. A teď jsme rodina. Nejsi Superman nebo tak, jsi skutečný hrdina.

Ale tohle jsou jeho brýle a mrkejte na to... Clark Kent, že? Chci říct... - Pane... - bože... Ježíši, já je zabiju. Uvědomujete si, že se to vysílá živě?

Katastrofa. Úžasně výnosná katastrofa. Vážně? - Bylo to dobré? - Sdružení Miliarda matek pořád běsní, ale ukázalo se, že jich je jen devět. A Dodgers se za tebe postavili. A to nejlepší? Ta skandální istagramová fotka zapůsobila a sehnal jsem ti smlouvu na reklamu.

- Díky Cheeksovi. - Nemáš zač. Poznám zlatý důl, když ho vidím, a tenhle nevyužitý trh gay náklonnosti na veřejnosti... Nazveme ji gayklonnost. Ahoj, Wesi. Něco ti povím. Jdi dělat svou práci. A já udělám svého manžela. Dobrou. Koukni na nás. Všechno se vyřešilo.

Jako na konci Pomády. Jo. Až na to, že já jsem sexy Olivia Newton Johnová, která se snažila být Sandra Deeová, ale nemohla, tak byla zase sexy. A ty, John Travolta, jsi zjistil, že láska znamená nemuset se měn... Asi o nás existuje lepší film. Jo.

Protože to, jaký jsi, je důvod, proč tě chci. Voyeurismus. Vidí nás sousedi. Zatáhnu závěsy. Ať si zvykají. Ach, pizzo. Tolik tě miluju. Ti amo cosi tanto. Víš, proč tě miluju?

Protože jsi pro mě špatná. Tak špatná. A ne kvůli nasyceným tukům. Ne kvůli kaloriím. Víš, co je na tobě špatné? Tak moc, moc špatné? Jsi spojená s mafií, ale já tě stejně miluju. Miluju tvé spojení se zemí gangsterů.

Sama nezabíjíš, máš čisté ruce. Udělej ze mě mafiánku, pizzo! Ach ty výčitky. Il rimorso. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ten konec mi uplně znechutil pizzu :/

192

Odpovědět

kdyby při tej scéně s pizzo držela hubu a pustili tam "hudbu z p***a" užil bych si to víc :D

191

Odpovědět

Prosim vas kdo toto moze pozerat? Akoze zasmejem sa pri takmer vsetkom avsak toto ? to je blbost

1820

Odpovědět

Jedine co je dobre v tomto serialy je ze su tam znamy herci ako Nathan Filion alebo tento z 2 a pol chlapa

185

Odpovědět

Day nemám rád čím dál víc. Proč se nacpala i sem? A zase, jako vždy, ze sebe dělá "Ahoj, jsem holka, jsem hezká a vím to a jsem geek. Milujte mě! Vím, že jste ze mě odvaření."

1913

Odpovědět

Ty si myslíš, že se prala o to, aby v tom webseriálu byla? Většinou to funguje právě naopak. Tvůrci někoho osloví a ten pak buď odmítne, nebo bez nároku na honorář či za minimální odměnu přijme a pomůže tím webseriálu, aby se zviditelnil, což je podle mě docela záslužná činnost, i kdybys Feliciu sebevíc nemusel. :-)

232

Odpovědět

Akurát včera som ju videl v jednej časti Monka... A nebola tam za Geeka :)

180

Odpovědět

proč tak nízké hodnocení ?

188

Odpovědět

To už je konec? Druhá série byla určitě zajímavější než rychlovky v první, ale přijde mi že jí zařízli, když se to začalo teprve rozjíždět.
Ta scéna s FD mi po pěkném romantickém ději přišla dost nevhodná. (Obvzlášť neschopnost sníst kus pizzy- ten falismus tam byl až moc)

204

Odpovědět

Soo cute! :)

181

Odpovědět

Ještě někdo přeskočil rovnou na konec? (7:36 btw)

2116

Odpovědět

Konec = fap fap fap :D

1811