Masturbace: Kluci vs. holky

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:283
Počet zobrazení:45 433

Jak se liší masturbace kluků a holek? A jsou naše představy o druhém pohlaví přesné? 

Přepis titulků

Brittany. Cheddar má narozeniny jen jednou za rok. Přijdeme pozdě. Proč nejsi oblečená? Cos tam dělala? Masturbovala jsem. Proč? MASTURBACE: KLUCI VERSUS HOLKY To nemůžeš jen tak říct. Přece se nepřiznávám k vraždě.

- Byl jsem hned vedle. - Byla mezi námi stěna. Každý masturbuje. Ty masturbuješ, já masturbuji i Obama masturbuje. Jo, ale zapírám to. Sprchuji se. Zrovna volám... mámě. Sestavuji tě v životní velikosti z vatových tyčinek - a nechci, abys to viděla.

- Tak jo. Co jsem to udělal? Proč o tom lžeš? Otevírám mušličku. Hladím si kočičku. Dělám džus. Je na zdravou výživu a tak. Pojďme zadem. - Tak tohle ty věci znamenají?

- Jo. To k tomu nepotřebuješ atmosféru? Ty ji k tomu potřebuješ? Ne, jsem kluk. Vždycky jsem si to představoval romanticky, když si to dělají holky. Růže, svíčky, prostě jako romantický sex. Spíš ve tmě, když poslouchám hudbu a koukám na Twitter. O tom mluvím. Chlapi hudbu neposlouchají.

Co jiného bych měla poslouchat? Hlas mé lability? Ne, díky. Porno máš přece se zvukem, ne? Ne, jak jsem řekl, Brittany. Jsem úplně nenápadnej. Hlasitost ztiším co to jen jde a stejně se bojím, že lidi uslyší ty zvuky a... Od osmi let jsem slyšel: "Masturbace je špatná, protože podléháš vlastním tužbám." Zapomněla jsem, že tě vychovali jako katolíka. Jo, jak mám nebýt při honění paranoidní?

- To jdeš v tomhle? - A ty jdeš v tomhle? Tohle není oblečení na párty. To je prostěradlo, na kterým sis to dělala? Ne, to ne. Dělala jsem si to na posteli plné růží, ale z těch by se převlek dělal jen těžko. Jak o tom můžeš tak v klidu mluvit? Na rozdíl od tebe jsem sexuálně procitla už jako malá. Objevila jsem takové věci, nebo spíš ony objevily mě.

Osmá třída byla super. To je divný. Nikdy jsem se o tom nebavil. Mohli bysme? Nevím, někdy 20 minut, někdy jsem už za půl minuty. Já se držím na osmi minutách. Mezikontinentální let, když mi bylo 14. - A co třeba v metru? - Ne. Ani na zastávce?

Já v obchodě s občerstvením. Představuješ si u toho partu nějakých lidí? - Představovala sis někdy mě? - Partu? - Ne. Trojka? Jo. Tak jsme tady. Jak že se jmenuje? Cheddar. Tak jsem pojmenovala svůj první vibrátor. Byl oranžový.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sebik chce sex

20

Odpovědět

No censure

10

Odpovědět

Nějak mi uniká pointa tohohle klipu. To měla být jako sexuální osvěta potírající tabu? No nevim, na mě to nezabralo. :)
A na koho jo, tak hodně štěstí až přijdete v práci na poradu a místo lži zařvete "Sorry, honil jsem a trvalo to víc jak osm minut" :)

60

Odpovědět

to je milé, že mají s kamarádem potřebu si povídat o masturbaci v jejich věku ... myslel jsem, že potřeba konverzace s kamarády na toto téma člověka přejde když je mu tak 15... každopádně netuším, proč se na to máme dívat... kdyby to bylo aspoň opravdové a ne nahrané, tak by to byl dejme tomu sociologický výzkum, ale takhle jako "skeč" mi úplně uniká pointa toho všeho (pokud tam nějaká je)

167

Odpovědět

To je jednoduché. Ked to robí žena tak to je nechutné. Podla môjho názoru by radšej mali isť na omšu. Tak ale zase ženy sú celkovo nechutné vo všetkom. Prasata.

1225

Odpovědět

Doufám, že taky nemasturbuješ, jinak budeš mít chlupatý ruce a vyschne ti mícha :)

70

Odpovědět

Tak a dost. Tyhlety s*ačkoidní videa překládejte někam jinam a nazasí*ejte jima tenhle web, prosím.

1620

Odpovědět

tak ta mi učarovala.. děkuji

134

Odpovědět

Víc se nebudu vyjadřovat. Půlka Buzzfeed videí je 10 věcí co běloši zkazili nebo Co se vám vybaví když se řekne běloch a cvičený opičky říkaj útlak zničení a white supremacy. Srsly.

Buzzfeed je mimochodem taky ten typ debilů co šíříli tu ptákovinu že Trump chcal na prostitutky až se toho chytlo CNN a udělali ze sebe před celym světem blbečky

2910

Odpovědět

buzzfeed je Demokratická propaganda schovaná velice chytře za jútúbrskej kvazi-žurnalistickej blogísek...na takovýmto levelu kamufláže cpe Demokratickej bullshit do diváků už asi jenom Vox... bohužel obě média jsou zde zastoupena poměrně často, bez pravicového protikladu... nemusíme vpravo hledat přímo podobné low level blogísky, ale aspoň něco cokoliv - ať už víc fun (třeba Steven Crowder, Milo Yiannopoulos) nebo víc real (třeba Tomi Lahren, Lauren Southern)...nebo aspoň častěji tu Prager University...pleaaaaaase vyvažujte přátelé

34

Odpovědět

+freak thinkerPro "pravicovější" videa, Yiannopoulose nebo Watsona doporučuju na Youtube kanál Pan Šibenička, který se zabývá těmito překlady. Od bandy zdejších hipízáků se toho nedočkáte.

20

Odpovědět

Co to do p****e bylo? Ta holka se chová jak nějaká k***a, že to ani vtipný není. "Honila jsem si p**u, no a co? Ty sis ještě nehonil na zastávce? Tak to jsi lůzr. Můj vibrátor nemá jméno, prostě se s ním jen mrdám. Cože, ty jsi ještě nezkoušel piss a scat? Tak to jsi dost trapnej."

2130

Odpovědět

Tá baba je rozkošná, preložte viac.

299