Mateřství

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:472
Počet zobrazení:7 148
V této povedené reklamě na Fiat 500L, nám mladá matka zarapuje o tom, jaká je mateřství dřina.

Přepis titulků

Překlad: Magenta www.videacesky.cz Tohle je můj bejvák a to jsou moje děti, moje postava i život šly od desíti k pěti. Všechno si nakoupím, přes věci nevidím na zem, aspoň už znám rozdíl mezi traktorem a bagrem. Můj kdysi nadupanej hrudník děti podrobily testu, kojící podprdu nosím jako neprůstřelnou vestu. Moje čubky jsou furt se mnou, jsme dobře naložený, drahý kabelky mám v jednom kuse usoplený.

Měla jsem skvělý zařízení s mým vkusem vytříbeným, teď je všude bordel, všechno je ulepený. Skloubit domov s prací, to fakt není věc lehká, když až po lokty se hrabu v podělanejch plenkách. Ublinknutí můžeš umejt, ale cejtit je to pořád, nevím, co je dobrý jídlo, nemůžu si ho ani ohřát. Dřív jsme se bavily o tom, co je v našich životech nový, teď si akorát srovnáváme jizvy po císařovi.

To je mateřství, je to šílenství, jednou ujedeš a už tě nepustí. Řešíme opruzeniny a rozhádanou rodinu, z Facebooku víš první poslední o mým miminu. Šatník mám stejnej, jen tanga škrábou mě na zadku, moje designová sedačka je plná dětskejch zvratků. Vymáčknu ze sebe to nejlepší, když musím, protože doktor mi řek, že nekojit je zločin.

Chci zpátky svoje tělo, tak zkouším jogalates, hodiny zumby a chodím na pilates. Zkouším Atkinsona a taky KetoDiet, už i obyčejnej chleba musím při nákupu míjet. Bez přebalovacího pultu už mu zvládám plenku dát, Kouzelná školka je můj pořad, můj kumpán Pošťák Pat. Trpím nedostatkem spánku v domácím vězení, dala bych obě ledviny za chvilku válení.

Tři měsíce v pyžamu, je to na mně znát, pořádám čtenářskej kroužek, jen abych si víno mohla dát. Mám vychytanej sterilizátor, takže lahve se jen lesknou, všude nosím mixér, ať už s kojením můžu seknout. To je mateřství, je to šílenství, jednou ujedeš a už tě nepustí. Opruzeninám a narvanejm čekárnám se nevyhnu, z Facebooku víš první poslední o mým miminu.

Dětský koutky... Gangster... Hustější... než tvá průměrná matka! Jsem ta, co je vozí do školy, peče dorty, dělá kompromisy, předstírá orgasmy, vybírá vši a nahrazuje chrastítko. Jsem struhadlo na sejr a ta, co v noci vstává.

Jsem utěšovatelka a usmiřovatelka. Vítejte v mateřství.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

děsivé

00

Odpovědět

Super video. Nechystate se preloyit i toto: http://www.youtube.com/watch?v=N8QZHsRsVuM ?

180

Odpovědět

Pro mě je sympatická každá co zvládne vychovat 3 děti a nezešílet !!!

194

Odpovědět

Taká sa ešte nenarodila

1810

Odpovědět

Pravda, paní vypadá fakt nesympaticky, asi bych jí nechtěl za matku a Fiátek 500 trošku hodně nafoukli :D No nový rodinný vůz je na světě. :D

1834

Odpovědět

Tak po tomhle songu jsem ještě radši, že jsem chlap. :-D

195

Odpovědět

víš, že už i u nás se mateřská dovolená změnila na rodičovskou a může ji vykonávat i otec, že :D

195

Odpovědět

+LOYFTak jeste muze pokojit deti a je to, ze?

195

Odpovědět

jojo, chlap na to všechno musí jen vydělat. Což zrovna Fiat 500 není cenově lidové vozítko jako předcházejí generace.

191

Odpovědět

you've come to the wrong motherhood orgasmfaker

187

Odpovědět

MUM4LIFE

188

Odpovědět

Je tofajn nápad, asi i vtipný, ale ona bohužel opravdu není simpatická :(

1852

Odpovědět

ta zenska je pohledem fakt neprijemna.

1857