Toyota pro celou rodinu

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:269
Počet zobrazení:4 756

Automobilka Toyota rozjela svoji novou reklamní kampaň, ve které nám pomocí sympatické americké rodinky představuje rodinné auto budoucnosti, tzv. SÉčko. Pokud jste si tedy dodnes mysleli, že volume doprava se dává jen ve vytuněných sporťácích drsných hochů, tento klip vás vyvede z omylu. Pozn. Mnozí z vás jistě zaznamenali jistou podobnost s Pussy Wagonem, který figuroval ve filmu Kill Bill. Swagger Wagon je však o něco složitější na překlad, jelikož sloveso "swagger" - naparovat se, chlubit se, chvástání se zde vyskytuje jako podstatné jméno. Pečení (bake sale) je typickou americkou událostí, při které maminky napečou různé druhy koláčů, buchet nebo dortíků, které pak prodávají v zástěrách před školami nebo obchody. S touto událostí souvisí i podomní nabízení dortíků skautskými organizacemi, které můžete znát z mnoha filmů a seriálů.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Tahle píseň je pro všechny rodiny s minivanem. Sienna SE...válí. Kde jsou moje mamky a taťkové? Kde jsou moje děcka? Kde jsou moje děcka? Ne, vážně, zlato. Kde jsou děti? - Jsou přímo tady.

Vidíš? - Tak v pohodě. Šinu si to tvrdě ulicemi a jednosměrkami. Hrdý rodič studenta s vyznamenáním jménem Jack. Před domem máme houpačku a vzadu skrýš na stromě. Můj hrnek s nápisem "Táta je jednička" říká, že jsem borec. Když děti onemocní, stanu se nejlepší sestřičkou na světě. Zdokonaluji svoje triky při práci s modelovacím gelem. Na vejšce jsem dřív pařila, teď ale frčím do školky a všechno jde hladce v mé Chvástací káře.

Jo, Chvástací kára. Je to Chvástací kára. Jsme pyšní na tenhle bourák. V mé Chvástací káře. Jo, Chvástací kára. Je to Chvástací kára. Tak sleduj!

Baví mě hrát si se svojí dcerkou, srkat čaj a přitom zvedat malíček. Všechny kresby na ledničce se honosí známkou A+. - Jsem skvělej rodič. - Jasně. - To je očividné. - Jo. U nás doma totiž mamka s taťkou nenadávají. Pečení ovládám díky zkušenostem s muffiny. Umím to lépe s penězi, tak se starám o faktury. Všechno kupuji ve velkých baleních a nebojím se žádných skvrn.

Každý Den matek dokazuje, že jsem opravdu třída. Mami, mně se chce čůrat. Jedeme dál, protože vám mám ještě co říct. Vždycky sedím v první řadě, když se hraje školní divadlo. Pofoukám jim bebí, uklidím psí hovínka. Potom okrájím kůrku z chlebů a dám vychladit Jupíka. Zpíváme si "Skákal pes" perfektním dvojhlasem, když jedeme celá banda na dálnici v rychlém pruhu.

Roztáčíme kola SÉčka, ne SUVéčka. Máš pravdu, kdybych byl tebou, tak bych si to záviděl. V mé Chvástací káře. Jo, Chvástací kára. Je to Chvástací kára. Jsme pyšní na tenhle bourák. V mé Chvástací káře. Jo, Chvástací kára.

Je to Chvástací kára. www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěkné, taky mám doma Toyotku, sice trochu starší a menší, ale je to úžasný auto. A neuvěřitelně poctivý. Když jsem montoval autoalarm, ani jsem neměl kam připevnit otřesák, neboť všechno pod palubovkou je neuvěřitelně propracované, nikde jsem nemoh najít holý plech nebo trčící šroub. Kam se hrabou Škodovky, VW, Peugeoty, Fordy...všechna tahle auta znám i v rozhozené formě, nejenom co vidíte jako uživatelé, a oproti zpracování a pečlivosti Toyoty jsou to plečky.

190

Odpovědět

vpohodě, akorát z toho auta jsem moc neviděl... chtělo to zaměřit se víc na tu chvástací kárku

180

Odpovědět

To jsou docela kvalitní rapy! 9/10

180

Odpovědět

velmi sympatická mamina :-) a reklama tiež ujde :-P

180

Odpovědět

zajímavě udělaná reklama 8/10

180

Odpovědět

Karlos: :D

180

Odpovědět

Pěkný auto...
PS: SME VE FINÁLÉ

181

Odpovědět

Dobrééé, moc :D

180

Odpovědět

fakt vymazlená reklama :o) 10*

180