Goofy – MotorMania

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:486
Počet zobrazení:6 842

Dnes vám přináším video z dob, kdy ještě Walt Disney dělal kvalitní animáky a nesoustředil se pouze na teenagerské omáčky. Toto video je sice z roku 1950, ale věci v něm zobrazené a vyřčené se dějí i v dnešní době. Jezděte bezpečně!

Přepis titulků

Automobil se v rukou průměrného člověka rychle řítí do záhuby. Průměrný člověk má zvláštní, až neortodoxní, zvyky. Tady je příklad pana Chodce. Pan Chodec žije v klidné, slušné čtvrti. Je to typický průměrný člověk. Považován za dobrého občana s průměrnou inteligencí. Je to laskavý muž.

Zdvořilý, dochvilný a čestný. - Dobré ránko, pan Chodče. - Dobré i vám, pane Keithe. Krásný den. Pan Chodec by ani bleše neublížil. Ani na mravence nešlápl. Věří v "Žít a nechat žít". Pan Chodec vlastní automobil, a považuje se za dobrého řidiče. Ale jakmile usedne za volant, stane se zvláštní věc.

Pan Chodec začne pociťovat podivný druh síly. Celá jeho osobnost se změní. Najednou se z něj stává nezkrotné monstrum, démon za volantem. Pan Chodec je nyní pan Řidič! Startuje! Hej Keithe, koukej na cestu, ty hlupáku! Myslíš si snad, že ti patřej silnice? Samozřejmě že patří, vždyť platím daně.

Volil jsem, platím za silnice a používám je. Buďte Jeďte opatrní! pomalu! Uhni mi z cesty! Tak padej! Nech mě projet! Drž klapačku! Jen ať čeká. Je nádherný den. Čerstvý vzduch. Pěkná hudba. Uhni z cesty, ty prase!

Semafory ne! Třicet vteřin mého života v tahu! Zatraceně, všiváci jedni! Chtějí závodit, jo? Tak to mě budou muset chytit! Dobré ránko! Jaké štěstí! Parkovací místo! Motoristův poklad! Ne každý místo najde.

Bez svého plechového brnění se však pan Řidič... stává panem Chodcem, pěším. Chodec přecházející silnici je označován... za blázna vydávajícího se tam, kam se ani anděl neodváží, nebo... V nouzi poznáš přítele... Stačí chtít a cesta se vždy najde. - Zvláštní vydání! Kupujte! - Dejte mi jedny... NEHODY PŘIBÝVAJÍ Bezpečí!

Pan Chodec se dostal do svého mobilního útočiště. S vědomím, jak těžké to chodci mají. Až na to... Že za volantem se pan Chodec opět mění, a znovu se stává panem Řidičem, motoristou! No tak! Vypadni! Uhni z cesty! Šneku! Smůla, pane Řidiči. Rozbil jste si svou hračku. Ale vezměte si z toho ponaučení, pane Řidiči.

Jezděte bezpečně. Hrajte fér. Buďte ohleduplní k ostatním. Drž kušnu! Překlad: Prady Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Batrachus: Přesně to mě taky napadlo:D

180

Odpovědět

Já jsem spokojená a čímdáltím víc spokojená..:)
P.S. : Esesákovi může být klidně i 30, o věku to není..:)

180

Odpovědět

To mi připomíná Dr. Jekkyla a Mr. Hyda

181

Odpovědět

Super, jen čstěji Goofyho! proč ne

180

Odpovědět

Zikato: to jsem nepobral...

180

Odpovědět

pekny dej a pekna anglictina:)

180

Odpovědět

Buďte rádi že takovej server vubec máte!!

180

Odpovědět

jo prekladatel ma recht , kedysi to bolo o dacom inom

180

Odpovědět

Mara: Jim? :-D
A z tvého výroku logicky vyplývá, že překladatelé nejsou lidi :-D

180

Odpovědět

Mara: takhle, určitě si chodil do školy a tam ně každej předmět prostě bavit nemoh. A tak si se na něj ani nijak zvlášť neučil nebo jsi na něj prakticky kašlal... to samí máš tu jen s tím velkým rozdílem že je to tu dobrovolné.
Tobě se určitě líbí spousta videí, ale všichni mají svůj vlastní vkus. I já bych zde rád viděl třeba zase pár pěkných krátkých filmů či zajímavých dokumentů jako poslední video o pandemii... jenže být tu pouze takovédle typy videí tak tento web padne protože by to byla pro spoustu návševníků nuda.

Mám rád že je tu velká škála všechn videí od naprostých hloupostí pro velice pěkné kousky, proto sem taky hlasoval pro Videacesky v soutěi kterou vyhráli.

Ale pokud sem budeš dávat návrh na různá videa co se ti líbí tu a tam se poštěstí a taky bude přeloženo :) Měj trpělivost.

180

Odpovědět

Mara: Když publikujem každej den 4 - 5 videí a za ten den přijde cca 12 požadavků na překlad videí, tak je celkem dost těžký všem lidem vyhovět. Ano, děláme především to, co nás zaujme a líbí se nám. Na tom podle mě není nic špatnýho. Málokdo chce překládat něco, co ho nebaví a je mu proti srsti.

180

Odpovědět

Zikato: Jj taky se mi zdá že jim nezáleží na tom co se líbí lidem ale na tom co se líbí jim...

180

Odpovědět

Strašně pěkný je překlad posledního vkazu: Drž kušnu :)
Víc takových videí bych prosil!

180

Odpovědět

Mara: Já ti zkusím odpověd takhle: Hlavní je, aby se to video líbilo nějakému překladateli. Původně jsem toho chtěl napsat víc, ale mohlo by to vyznít útočně.

180

Odpovědět

takových "skečů" mám plnou vhs sou boží!!:D vyrůstal sem na nich

180

Další