Ford Fiesta

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:830
Počet zobrazení:10 810

Top Gear se na žádost jednoho z diváků, pana Needhama, rozhodl udělat obyčejnou reportáž o obyčejném autě. Vy se podívejte, jak si představuje obyčejný silniční test Jeremy Clarkson. Ford Fiesta se v současné době nabízí v 3 a 5ti dvéřovém provedení. Seznam motorizací obsahují jak dieselové motory s objemem 1.4 a 1.6, tak i benzínové varianty s objemy 1.25 a 1.4. Výkony benzinových motorů jsou 44, 60 a 71 kW. Dieselové varianty pak nabízejí výkony 50 a 66 kW, které disponují samozřejmě nižší spotřebou pohybující se okolo 4l/100km a nižšími emisemi. Nyní se tento vůz cenově pohybuje mezi 225 - 379 tisíci korunami s DPH, kam nejsou samozřejmě započítány akční nabídky a slevy jednotlivých dealerů. S cenou samozřejmě roste úroveň výbavy automobilu.

Přepis titulků

Bude neustále porouchané? Doufejme, že ne. Kromě toho, že je vyráběné v Německu, je většina vybavení použita v předešlých Fordech. A my jsme neslyšeli o ničem hrůzostrašném. Pokud máte obavy, tak existuje základní model, který nemá vůbec žádné vybavení, takže se nemá co rozbít... Ale opravdu budete chtít tenhle základní model? Vsadim se, že je taky na hov.....

Je lehké s ním zaparkovat? Ovšem, že je lehké ho zaparkovat. Má okna, volant... A jsme tu... Další... Co když pojedu do obchoďáku a začnou mě honit gauneři v Corvettě? I to se může stát... A taky se tak stalo... Jdeme na to!

Drží dobře. Právě jsem překročil povolenou rychlost... V obchoďáku! Mám ho přímo za zadkem! Místo jako stvořené pro přední náhon... Teď kolem palmy! Jdeme na to! Právě smetl Costa Coffee! Gauner udělal klasickou gaunerskou chybu. Má moc velký výkon.

Já mám v tomhle 120 koní. Na mramoru víc nepotřebujete. Plyšáci... Ruční brzda. Musí vrazit úplně do všeho? Řízení jde zlehka, rejd je dobrý. Gauneři mě už jednou honili po obdchoďáku v Putney. V jihozápadním Londýně. Měl jsem původní Mini, a to bylo velmi dobré.

Vezmu to přes Jitex. Zatáhnout za ručku a jedeme dál! Corvetta se zamotala v Jitexu! Nemá až tak dobrý rejd! Tak fajn, a ujíždíme! Vyjeli jsme na střechu. 6 tisíc otáček... Tak dělej! Budíky jsou vážně skvělý.

Dobře čitelné... Ručka! Světlomety jsou perfektní! Skvěle pokrývají prostor. Koukněte na něj! Tudy za mnou neprojede. Tak ne, projede. Výsledkem je, že po půl hodině, jsem se dostal z obchoďáku. Ale Corvetta ne.

Je zelené? (ekologické) Ano... Velmi. Můžu si ho dovolit? No, cena začíná okolo 225 tisíc korun, ale za slušně vybavený model dáte 290 tisíc. Takže pokud máte na auto 290 tisíc, pak ano, můžete si ho dovolit. Ale jestli máte jen 40 korun... Tak ne, nemůžete...

Co když mě námořnictvo požádá, abych se zúčastnil vylodění na pláži? I když se jedná malé auto, je pořádně velké. Pořád se ale vejde na palubu vyloďovacího LCV Mark 5. S dostatkem místa okolo. A teď... Když mě omluvíte, blížíme se k pláži. Spustili palbu. Chlapi, nastoupíte si?! Ta střelba může být trochu hlučná, co? Když zavřete dveře...

Není tak slyšet. Koukněte na tohle! Kouřové granáty perfektně pasují do držáků nápojů. A co přihrádka, kolik nábojů se tam vejde? Jen dva zásobníky. Přední sklo je vyhřívané, ale není neprůstřelné... Seřadit na pláži! - Je vám zima?

- Jo, trochu jo... Vpřed! Jedem! Tak pojď, Fiesto! Je to tu hlubší, než jsem si myslel... Koukněte na tohle plážové bojové plavidlo! Jo, trochu vám tam teče... - Tak jeď! - Už tam budeme? Děcka vzadu otravujou, zastřel je.

Kam to bude, pánové? Chcete střílet odsud? Bude vám to víc vyhovovat? Jsou tu elektrická okýnka. Stačí podržet... - Jdeme, jdeme! - Střílejte je přímo mezi oči! Jen tak dál! To je ale pašák! Dobrá práce. Ty koberce jsou vynikající! Ani stopy po zablácenejch botech. Tak tady to máte, pane Needhame!

Nejobyčejnější automobilový test v britské televizi. Fiesta prošla na výbornou! Jezděte bezpečně! Překlad: Prady www.videacesky.cz

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odkdy je "40 p." 40 korun? To mluví o jaké měně? :-)

00

Odpovědět

proč překládáte něco co už je z českým dabingem k vidění na prima cool?

2114

Odpovědět

super autíčko

210

Odpovědět

to goodhoko a boow... Prodigy- Hotride

200

Odpovědět

Top Gear je nejlepší seriál o autech na světě, ale moc se mi sem nehodí. Bezproblému si ho každej může stáhnout/zhlédnout v TV. Titulků je na netu dost. Takže když překládat nějaké scénky z Top Gearu tak by to chtělo nějaké ty bonusové, nebo ty které se v normálních dílech nevysílají. Jinak 10/10...cojinýho že:D

210

Odpovědět

Pěkná obyčejná reportáž. Zase v pasáži s tou zelenou bylo vidět, jak je potřeba upřesňovat, pěkné anglické dvojsmysly :).

190

Odpovědět

pls.. jak se jmenuje ta skladba od Prodigy v tom obchodňáku?? thx

190

Odpovědět

Hotride

00

Odpovědět

Proč překládat něco, co už je dávno v češtině ?? :D

http://www.youtube.com/watch?v=vItGdhj0FiU

;)

182

Odpovědět

Co takhle přeložit i http://www.youtube.com/watch?v=I1EDAaRr22c? Je to dalši normální test od Top Gearu... :-D

181

Odpovědět

tak toto je perfektné :D keby také skúšky robili na všetky autá :D

180

Odpovědět

jak se jmenuje ta hudba v obchoďáku?

180

Odpovědět

Taval: J.S. Bach - Air on the G-string

180

Odpovědět

Prosím diváky více hudebně vzdělané nežli jsem já. Jak se jmenuje písnička 3:25-4:05 ?

180

Odpovědět

lol parada
mrknete to same vozido upravene jako zavodni
http://www.stream.cz/video/515385-kdyz-nekdo-umi-opravdu-ridit-ken-block-ford-fiesta

180

Odpovědět

Jo, jak jeli s tím karavanem. Jak furt: Jamesiii! :D

180

Další