Top Gear vs. BůhTop Gear

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 495
Počet zobrazení:16 723

Chtělo by to nové díly Top Gear, co říkáte? Dabovaných a titulkovaných je YouTube plný, proto jsem pro vás připravil jeden ze závodů z nové série, vysílané v zimě. Užijte si proto závod Jeremyho Clarksona proti bohu.

Přepis titulků

Pak je tu autohifi. V posledním Jaguáru jste dostali gramofon a na něm seděl pes. Ale tohle má 1200 wattů a přehraje to naprosto cokoli... Stačí jenom... zmáčknout... Tohle... Než jsem pochopil, že připojení iPodu je nad moje síly, nad Thajskem vyšlo slunce. A já se rozhodoval stejně jako tisíce výletníků každé léto...

...po M5 a M4, nebo po A303 kolem Stonehenge? Po dálnici je to 30 km navíc, ale měl bych mít nižší spotřebu. Jenže A303 je mnohem zábavnější, když máte takový auto... Jasně, hurá na A303! Byla to dobrá volba. Chová se trochu jako Nascar. A teď bude ještě trošku víc, protože zapínám sportovní mód! Budíky hned zčervenaly!

Všechno se trochu přitvrdilo a je to celé takové svižnější. A vzhledem k tomu, že XJ je celé vyrobeno z hliníku, je mnohem lehčí než jiná velká auta. Připadám si jako ve sportovním autě. Na dobrých silnicích, jako je tato, nemá daleko k dokonalosti. Jaguár se rozhodl ztrestat nějaké ty kilometry. Druidi! V 1:45 jsem sice vyhrával, ale dorazil jsem na M3, což je nuda.

Tak jsem se rozhodl, že nechám řídit auto. Takže, adaptivní tempomat zapnutý. Skvělý systém. Nastavím 120 km/h a silnice přede mnou je skenována mikrovlnami. Když se zařadím za zadek auta s kameramanem, asi takhle, tak kdykoliv přidá, tak já taky. A když zpomalí, tak já taky. Nemusím dělat vůbec nic. Dokonce si můžu nastavit, v jaké vzdálenosti ho chci následovat. Od bezpečné vzdálenosti až po vzdálenost řidičů Audi.

Tak, tady máme bezpečný odstup podle řidičů Audi. Bylo pozdě, dálnice byla jednotvárná a já přemýšlel, jak udržet pozornost. Produkce mě, jako obvykle, vybavila CD, abych na této dlouhé a náročné pouti neusnul. "Během mé práce v rádiu Lancashire jsem si polepšil." "Převzal jsem funkci producenta a moderátora víkendových ranních show." "Nahrával jsem..." Hammondova dobrodružství v místním rádiu moc nepomáhala.

"...při pokusu o rekord v plavání..." Ale brzy mě probralo něco jiného... Svítí kontrolka paliva! Mám dojezd jen 40 km! Ale ne! Tankovací rychlovka mě stála drahocenný čas. A pak se mě Belzebub rozhodl ještě víc potrápit. Bez takových zdržení bych se obešel...

Pracuje tu snad někdo? Vážně?! Musíte jet 80 km/h a civět na tachometr místo na silnici. To je hrozně nebezpečné. Vláda na tom vydělává, ale je to nebezpečné. Než skončily práce na silnici, Bůh byl opět ve vedení... Do Lowestoftu už to má jen hodinu. Do cíle ještě 100 km a řekl bych, že z černé noci... ...

je taková královská modř. Nečekal bych, že slunce se bude předbíhat? Nebo by mohlo? Támhle na obloze něco je... Něco velkého... Zdá se, že se Matka ohňů vrací. To je denní světlo. Mám ještě... ...39 minut. Zbývalo mi ještě 50 km, ale ať už vyhraju, nebo ne...

Byl jsem rád, že jsem jel v Jaguáru. Mercedes třídy S... je sice srovnatelná limuzína, ale nejede, nebrzdí a nezatáčí ani zdaleka tak skvěle, jako tohle. Pokud rádi řídíte, tohle je jediné velké auto, které můžete mít. Slunce už bylo nad Amsterdamem, a v Suffolku bude za pouhých 12 minut. No tak, no tak...

7.8 kilometru.. Kde přesně je... ...nejvýchodnější místo? No tak! Ztratil jsem se! Né! Červenou ne! No tak! To je ono. Prohráls!

Překlad: Prady www.VideaCesky.cz

Komentáře (94)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako žena bych nikdy neřekla, že mě může bavit pořad o tom, jak... chlap jede v autě (to je celý? Opravdu?) No a ono stejně, ú!

20

Odpovědět

Moje chyba. Teď už opravdu opraveno. Bohužel chybí úvod, ale zas je to aspoň v HD :)

250

Odpovědět

no, nevypadá moc opraveně když nejde spustit...

194

Odpovědět

Video opraveno.

203

Odpovědět

video nefunguje, škoda :(

180

Odpovědět

video nefunkčné.

180

Odpovědět

nejde :'(

181

Odpovědět

Video opět funkční.

186

Odpovědět

Nejde mi to přehrát :( "Video istn't allowed in embedded players" - Google chrome @ Linux

180

Odpovědět

Průměrná rychlost 100km/h je celkem masakr. Když vezmu, jak dlouho jel a kolikrát musel zpomalit i dost pod stovku, tak respekt. :)

200

Odpovědět

lety: Někdy je ale lepší si dávat i s Jaguárem pozor, aby ti neroztrhali papíry :)

180

Odpovědět

Majsterštick=P =D

181

Odpovědět

tak toto ma najedovalo, on ma jaguara a da si priemerku 100km/h šak to si mohol zobrať kludne aj priemernu octaviu a bol by pokoj. Ked jaguar tak dupnem temu na kobilku a kludne si ešte pospim pred tym ako vyjde slnko ale inak dobre ako vždy

180

Odpovědět

Top Gear je super ale zbytečná prace překladatelů.Nevim má pravdu.Všechny dili Top Gearu jsou už česky nadabovené nebo jdou stáhnout zdarma české titulky.

182

Odpovědět

LLLLLLoser. :D :D :D To mě zabilo.

210

Další