Velký závodní kvízThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:600
Počet zobrazení:26 424

James v rámci své show uspořádal Velký závodní kvíz a jako soutěžící si pozval bývalé moderátory Top Gearu: Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a James Maye. Pokud vám tato trojka chybí, pak si krom toho videa nenechte ujít i jejich novou show – The Grand Tour.

Přepis titulků

Jsme na závodní dráze Willow Springs s hvězdami pořadu Grand Tour: James May, James Clarkson a Richard Hammond. Mám pro vás tři výzvu. Každý z vás odjede jedno kolo na této dráze, vyhraje ten nejrychlejší. Ale má to háček. Budu s vámi v autě a budu vám pokládat otázky. Za každou špatnou odpověď vám přidám k času vteřinu. Kdo chce jít první?

- On. - On. - Tak pojďme na to. - Zrovna jsem chtěl navrhnout, ať jde první naše stařenka. Jdeš první, protože jsem to právě řekl. Ale tady malá stařenka by měla mít přednost. - Ty jsi taky stařenka. Běž. - Užij si to. PRVNÍ KOLO CLARKSON Bude jedna z otázek: "Jsi geniální?" - Jestli ano, tak odpoví správně.

- Jo. - Ale ty asi ne. Připraven? Která společnost produkovala Hledá se Nemo, Příběh hraček a Příšerky s.r.o. ? Pixar. Jaké je hlavní město Ruska? Moskva. Která země má na vlajce javorový list? Kanada. - Která žena je od roku 2005 německou předsedkyní vlády?

- Angela Merkelová. Oblíbený člen One Direction? Harry... Styles. Jaký je největší oceán na zemi? Pacifik. Kdo je otec Emilia Esteveze? Martin Sheen. Jaký alkohol se používá při výrobě mojita?

Mojito je z rumu. Chybí ti Top Gear? Zeptej se mě radši na egyptskou politiku. Trump, nebo Clintonová? Pane jo. No, asi kombinace obou. Jméno kterého Santova soba začíná na V? Viktor, Vernor, Vulgár, Vagína... Která postava ze Sexu ve městě jsi?

Pan božský. Omlouvám se, nějak to odpadlo. Ty jo! Nečekal jsem, že to bude tak hrozné. Sranda. Boural jsi. - Jen jsem trošku narazil předek. - To je bouračka. Vážně? - No, když má část auta kontakt...

- Chtěl jsem ho rozbít, abyste nemuseli jet. DRUHÉ KOLO MAY Pokud neznáte náš pořad, James May není moc rychlý řidič. - Ahoj, jak se cítíš? Dobře? - Skvěle. - Zeroduje tento kámen, než se vrátí? - To je docela možné. Start. Ve kterém futuristickém filmu z roku 1999 hraje Keanu Reaves a Laurence Fishburne? - Matrix. - Jo. - Kolik centimetrů má palec?

- 2,54. Vyjmenuj tři smrtelné hříchy. Pýcha, lakomství a závist. Uvědomuješ si, že nevím, kudy mám jet? - Polévka, nebo salát? - Salát. - Jak se jmenuje Sherlockův důvěrník? - Watson. - Kolik je šest krát sedm? - 42. - Jaké zvíře je Bambi? - Srnec? - Jak se dá jinak říct penis?

- James. Je to záludná odpověď. Nechal by ses napadnout tisícem velbloudů o velikosti kuřete, nebo jedním kuřetem o velikosti velblouda? Kuřetem o velikosti velblouda. Clarkson, nebo May? - May. - Vždyť nevíš na co. Na cokoliv. - Pivo, nebo víno? - Obojí. Dominika je jediným státem, který má na vlajce jakou barvu?

Nevím. - Další. - Dobře. Jakou nejšílenější věc jsi kdy provedl v autě? - Tohle. - Nevěřím, to nemůže být pravda. Co se stane těm se zlomeným srdcem? Dostanou se z toho. O. J. Simpson. Ano, nebo ne? - Na co?

- To je na tobě. Ano. - Dobře ty. - Děkuju. Pokusím se auto otočit, aniž bych ho naboural. Ukážu ti, jak se to dělá. Nejdřív zajedeš až tam, kde je největší sráz. A pak dáš zpátečku a jedeš tam, kde nic není. - Děkuju. - To já děkuju. Další je Richard Hammond, mrzí mě to. TŘETÍ KOLO HAMMOND Ano, posouvám si sedadlo dopředu.

- Ale ne! - Co se děje s autem? - To neříkej. - Co se to tam děje? - Váš hovor byl zrušen. Když jsi v nouzi, přijedou tě zachránit. - S helikoptérou... - Co? Ne. - Jo. - Zmáčkneš to a řekneš, co se děje. - Páni. To moje auto nemá. Až uslyšíš...

jeď! Kdo je autorem knih To a Osvícení? - Neví... Stephen King. - Správně. - Arachnofobie je strach z čeho? - Z pavouků. - Kolik je čtrnáct krát šest? - Nevím! - Je to 84. - Správně. Ve kterém roce byla podepsána deklarace nezávislosti Spojených států amerických? 18... - Kolik je druhá odmocnina z 36?

- 6. - Mohou být želvy šťastné? - Ano! Která planeta je šestá od Slunce? - Mars. - Špatně. - Clarkson, nebo May? - Smrt. Vždycky. Volím smrt. Kdyby tě unesli, kdo by tě měl zachránit: Liam Neeson, nebo Arnold Schwarzeneger? Liam Neeson, no tak! Co má v americkém fotbalu hodnotu šesti bodů? No, já to nezkoušel.

- Co vyhrálo Emmy za... - Ono to nouzově volá! - nejlepší pořad? - Auto volá! Panebože! - Co se stalo? Co se teď stalo? - Stalo se něco? - Ne, nic se neděje. - Moc se omlouvám. Autíčko, co se ti stalo? - Myslím, že jsem to udělal já. - Ruším nouzový hovor. - Děkuju. - Není nutné se omlouvat.

- Začnem znova. Jaká je oblíbená sexuální pozice Jasona Maye? V hospodě. Jaká je oblíbená sexuální pozice Jeremyho Clarksona? Na internetu. - Jaký je tvůj nejhorší zlozvyk při řízení? - Bourání. Vždycky nabourám. Tak a je to! Můj krk! Vedl sis dobře. To je poprvé, co jsem na dráze dojel bez nehody.

- No... - Ještě se mi to nikdy nepodařilo. Fakt. Jsem hrozně rád, že to tak dopadlo. VÝSLEDKY Všichni jste si vedli dobře. Já teď vyhodnotím skóre. A pak se vrátím a oznámím, kdo je vítězem... v této převelice důležité soutěži. Děkuji, Jeremy. Bylo mi potěšením. Nejdříve vám řeknu hodnocení otázek.

Jamesi Mayi, neuhodl jsi jednu otázku. Richarde Hammonde, neuhodl jsi tři otázky. Jeremy Clarksone, neuhodl jsi dvě otázky. A jak to vypadá, když se podíváme na vaše časy? Třetí místo... s časem... s časem 1:21:56 - získává James May.

- Nulo! Nesnáším nuly. To znamená, že se rozhodne mezi Clarksonem a Hammondem. S časem 1:14:85 získává druhé místo Jeremy Clarkson, takže pohár vítězů soutěže pořádané Late Late Show získává je Richard Hammond. - Tady ho máme. Zaujmi své místo. - Jo! - Bravo! - Jo! Já porazil Jeremyho Clarksona!

Pořád jsem ***** vyšší než ty! Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nářez.. :D Už jsem dávno nevěřil že se tu toto video, které jsem navrhoval objeví a a najednou ho najdu mezi legendárníma :D Asi jsem to tu v lednu zanedbával :D

60

Odpovědět

To je tak skvělá trojka :-D Že se i ten Corden dá přežít :-D

150

Odpovědět

pokud chce někdo koukat na GrandTour tak první epizodu jsem prostě musel přeložit, tak klidně stahujte ;-) t.i.t.u.l.k.y.c.o.m. :-P

00

Odpovědět

Na otravného Cordena hodně zábavné. Což ale samozřejmě není jeho zásluha

5410

Odpovědět

Jinak je to Liam Neeson :)

10

Odpovědět

Opraveno.

20

Odpovědět

+BugHer0To je rychlost! Super :)

30

Odpovědět

v 2.55, když jste Mayovi napsali "nevím proč tu rýmuješ, ale ty snad ano" ve skutečnosti říká "I dont know a way around here, you realize that..." což znamená "uvědomuješ si, že nevím kudy mám jet..." ...tohle Vám jako volný překlad neprojde :)

70

Odpovědět

My se to nesnažíme maskovat. Nějakých 95 % videí, co jdou sem na web, překládáme z odposlechu a každý máme nějaké mezery. U tohohle videa byl navíc velký hluk na pozadí a i transcript na YouTube měl spoustu mezer včetně této pasáže, takže díky za opravu, sethe se přeslechla a já to při korekcích také přehlédnul. Bohužel... Už opraveno.

271

Odpovědět

Tohle byl asi nejpříšernější překlad z odposlechu, co jsem dělala. Kvůli zvukům auta nebylo moc slyšet a třeba ta vlajka, to je pro mě záhada do teď...

411

Odpovědět

+setherád jsem pomohl... celkem věřím, že ten překlad musel být "sranda" :D

...za mě ta Dominika (vlajka) je správně ("dominica is the only country in the world to feature what color on its flag"), i když je to teda divná otázka...a Google mi hází, že odpověď je fialová...

70

Odpovědět

Corden mě fakt sere, nechápu, že se ta jeho show stala tak populární..Asi snad jen kvůli těm hostům.

2711

Odpovědět

Přesně tak, též na to začínám být alergický. Mohlo by se překládat jiná videa a místo toho Cordona prakticky překládají skoro každý den.

515

Odpovědět

+5825To myslíš vážně? Corden tu je max. jednou týdně a dle hodnocení se zrovna tohle video enormně líbí, takže s ním asi každý až takový problém nemá.

272

Odpovědět

+5825to ne, tady často není, myslel jsem to v globálu. Prostě třeba koukám na magazín a tam najednou Lady Gaga u Cordena, tak si řikam jenom hm...ale tak každý má někoho. Já si vystačiom s COnanem..

11

Odpovědět

No mě zajímalo proč je tak populární Ellen Degeneres nudnější ženskou neznám James je oproti ní čínsky bůh srandy.

233

Odpovědět

+123456789101112asi protože je to lesba

133

Odpovědět

"Dominika je jediným státem, který má na vlajce jakou barvu?" Tady se asi špatně připravil, protože jestli myslel fialovou, tak tu má na vlajce i Nikaragua. :)

90

Odpovědět

Jj, dohledával jsem to, protože mu byl špatně rozumět ten název státu a na netu byly nějaký články o tom, že fialovou má jen Dominika. Asi chybka... :-)

60

Odpovědět

Hammonda mám stejně nejradši :D

213

Odpovědět

Díky za preklad, pobavilo!

60

Odpovědět

5:58 - Clarksona

Btw. To bude mít Corden pravidelně ve svém pořadu nebo to byla jen jednorázovka? Docela frdel... ale na Richarda nebyl s otázkama moc fairplay - takové složité výpočty, tss.

130

Odpovědět

Vypadá to, že to byla jednorázovka. Jinak díky, opraveno.

110

Odpovědět

Hlavně otázky britům na americkou historii? who cares :D

151

Odpovědět

Jeremy na konci řekne, že je vyšší, ne lepší :-)

200

Odpovědět

Jj, opraveno. ;-)

61

Odpovědět

+BugHer0Díky za opravu.

40

Odpovědět

Neříká na konci, že je taller?

70