Karaoke spolujízda s AdeleThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:243
Počet zobrazení:19 359

Když James Corden přebíral The Late Late Show, určitě netušil, jaká senzace bude z formátu "carpool karaoke", ve kterém v autě vozí slavné herce a zpěváky. Nejúspěšnějším dílem pořadu je jednoznačně díl, ve kterém se v Británii povozil s Adele - 130 miliónů zhlednutí překoná jen málokteré virální video. 

Ve videu si postupně můžete vychutnat následující písně:

Přepis titulků

Haló? To jsem já. Tak mě napadlo, jestli se po tolika letech nechceš sejít. Jen tak se projet. Haló? Haló, volám z venku. Dobře, tak za chvilku. Skvělý.

- Ahoj. - Díky, že do toho jdeš. Vážím si toho. - Bude to sranda. - To bude. - Tak jo. - Moc ti to teď sluší. - Moc děkuju, Jamesi. - To mikádo se mi moc líbí. - No, díky. - Je to pecka. - Moc díky. - Ne, je super. - Mikádo pro maminy. - Ne, není.

- Připadám si jak mámina kámoška. - Já si to nemyslím. Určitě praktičtější než ten... úl. - Rychleji uschnou. - Však víš. - Jo, už nebudu nosit paruku, raději svoje vlasy. Nemůžu se rozhodnout, jestli mám... nosit paruku nebo příčesek. Tak jo. Fakt se mi líbí, že se ptáš na radu zrovna mě. - Můžu pustit nějakou hudbu? - Jasně, něco tam dej. Škoda že prší. Američani si budou myslet, že Anglie stojí za starou belu. Ne, když tohle vyjde.

To bylo úžasné! - Tady hraju na bicí. - Ne! Počkej. - Ty hraješ na bicí? - Ano, já. - Nevěřím! Ty teda válíš! V zápalu boje. No, vždycky jsem tvrdil, že jsi ženská verze Phila Collinse. - Panebože, já se polila. - Ale ne! - Ale ne.

- Dneska jsem si pořídila nový kabát, a teď je zničený. - Čajová situace. - Vždyť řídíš, co děláš? Můžu ho podržet, aby ses mohla utřít. - Jsem v pohodě. Vypiju to. - Fakt v pohodě? Nikdo to neuvidí. Proto miluju ten nos. No, tys bývala... - Nedávno jsem byla tři noci po sobě opilá. - Ne. - Jo, kvůli Vánocům. Šla jsem na večeři s jedním ze svých přátel, uvidíme se totiž až na Vánoce.

Přijdu tam v 19:45, sednu si a najednou je osm. Tak si říkám, kde je? Chodí včas, tak mu volám: "Kde jsi?" "Dorazím ve 20:45." Tak jsem tam seděla hodinu sama a vypadala jako blbec. Objednala jsem si dvojku vína. A pak jsem si dala další. A pak jsem si všimla rodiny, a to už jsem měla špičku. A já: "Vy jste na mě volal?" "Promiň, mám s sebou ochranku, co na mě dává dost pozor. - Tak já vám zaplatím jídlo." Tak jsem jim zaplatila jídlo - Ne! A pak jsem měla další víno, dorazil kamarád a pak další dvě.

- A to jsem neměla drink osm měsíců. - Jo. A druhý den jsem byla v parku se synem, úplně hotová. A v kapse jsem našla e-mailovou adresu jiné rodiny z Nashvillu, které řekli, že je můj koncert už vyprodaný. Vzala jsem si adresu, abych jim dala lístky do Nashvillu. - To se děje, když jsem opilá. - To je skvělé. - Že jsi nezačala zpívat... - Já bych začala, po další sklínce. "Lidi..."

No, pojďme zase zpátky... - A co posloucháš, když řídíš? - Já si většinou pustím rádio. - Ale bývalas velká fanynka Spice Girls. - Jo, nechceš mě naštvat, že ne? - Ne! - Pro mě to hodně znamenalo. - Jo, byla jsi opravdová... Pro mě to byl velký moment, když se objevily. Dívčí síla, pět obyčejných dívek... kterým se prostě... tak dařilo. A já to chtěla taky. Pro mě to tehdy bylo opravdu důležité. A nemívala jsi Spice Girls mejdany?

Ano, já sama. No, na moje desátiny nás bylo pět a byly jsme Spice Girls. - A která jsi byla ty? - Geri. - Opravdu? - Jo. - To se mi líbí. - A pak opustila kapelu. - Jo, odešla. - Já jsem z toho byla opravdu zdrcená. - Když odešla? - Jo. O tom je Someone Like You? Ty teď zpíváš, píšeš z trochu jiného místa, jsi taková šťastnější. - Jo, já... - Trápí tě, že se ti třeba nebude dařit napsat hit? Ano, docela mě to trápilo.

Ale zatím to jde dobře. Součástí toho je, že... chci, aby se se mnou fanoušci vydali na cestu. A to je jeden z důvodů, proč se moje alba jmenují podle mého věku. - Jo. - Takže to vlastně jsou snímky z mého života v dané době. - A kde si myslíš, že přestaneš? - Tohle je poslední album dle mého věku. - Ne. - Věřím na trilogie. - Ne. - Jo. - Další album bude... - Ne, mně by se líbilo další jako třeba 77. "Všechno to byly kecy! - Nechte mě být!"

- Panebože. - Tohle ještě dělám... - "Jen já a moje kočky." Jsem kočičí královna, že? Dost dobrý. Ty se občas vídáš s... no, s Beyoncé, že? - Neřekla bych, že se vídáme... - Ale jste kamarádky, kamarádky. Ale když se vidíme, jsme jako kamarádky. A už jsi někdy přemýšlela, že bys měla vlastní partu? - Jako parta Taylor Swift.

- Já mám partu, ta moje je Laura Daniel a Soufian. Jo, já si myslím, že jestli dáš někdy dohromady partu, kde budeš ty, Beyoncé, Jennifer Lawrence. - Ta by přivedla Amy Schumer. - Jo, to jo. - A pak třeba Emmu Stone. Parta Taylor Swift by se z toho p*****. - Parta na druhou, vsadil bych se... - Ony jsou amazonky. - A jsou hrozně vysoké. - Jo. - Neříkám, že neví... - Nakopou nás těma dlouhýma nohama. To jo, ale vy budete bojovat podleji.

Slyšel jsem, že... některé fanoušky to možná překvapí, že jsi tak trochu rapper. Umíš tam hodit pár rýmů. - Tak moc talentovaná nejsem. - Ale můžeš nahodit pár rýmů, mám tu ve skříňce pár rýmů. Teď máš Grammy, Oscara a chybí ti jen Emmy a Tony... - Tony opravdu nehrozí, za co bych ji dostala?

- Cože? - Za napsání skvělého muzikálu. - Na to nemám čas. - Teď možná ne, ale někdy. - A co když to nikoho nezajímá? - Nekecej! Čím dřív ti dojde, že jsi Adele... - Jak to děláš? - Celý život říkám: "To jsem já, Adele..." A když si rezervuješ místo v restauraci a ptají se na jméno, říkáš Adele... - Ta Adele. - Ne, používám vždycky jiné jméno, kdyby zavolali tátovi. - Ale pak asi občas nemají místo. - Ano, často. - Ale když řekneš... Pak ale musí zavolat někdo jiný, já své jméno nemůžu použít.

- Nemůžu vypustit A-bombu. - No přesně. Vypustit A-bombu, to se mi docela líbí. - Jo, tak tomu říkám, A-bomba - To se mi líbí, opravdu. - Někdy taky musíš vypustit J-bombu, ne? - Ne. Kupodivu, to moc nezabírá. "Tady James. Ten James. Ne, ten ne. Ne..." Ne, nefunguje to tak dobře jako u tebe.

Dost jsem přemýšlel a myslím, - a můžeš to klidně odmítnout, nebo si to promyslet... - Dobře. Myslím, že potřebuješ něco jako rozjížděče. Během rychlých čísel. Je to noc plná emocí. Bude tam spousta lidí. - A Mark na to nestačí? - Jak říkám, během rychlých čísel... - Rozjížděč... - A pak bych se z podlahy vynořil já. A všichni... Ruce nahoru!

Bomba. Z toho by se úplně odvařili. No tak, zleva doprava! Mějte ruce celou dobu uvnitř auta... - Moc děkuji, že ses se mnou svezla. - Já moc děkuju. - Opravdu, bylo mi ctí. - Opravdu, bylo mi ctí. - Dobrá, evidentně se ti to líbilo. Velké díky neuvěřitelné Adele za to, že se mnou jezdila po Londýně. Pokud se vám to líbilo, určitě začněte sledovat náš kanál. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Adele je moje oblibena zpevacka a mam ji moc rada

00

Odpovědět

Jen poznámka k překladu.. 12.05 je tam: "Ne, používám vždycky jiné jméno, kdyby zavolali tátovi.", což nedává moc smysl :D Zřejmě myslela: "... protože by zavolali paparazzi." ;)

20

Odpovědět

Pár drobností: 11:42 podle mě Adele říka "what if noone cares then", pak dávají smysl i ty další věty.
Jinak Adele je prostě boží. :-)

30

Odpovědět

No fakt že jo. Díky moc, opraveno.

10

Odpovědět

Nechceš přeložit taky toto? :) https://www.youtube.com/watch?v=caezhWQc8Dw

120

Odpovědět

Dík za tip, pobavilo. Myslím, že překladu nic nebrání.

60

Odpovědět

Ten smích mi tam vadí. Neřeknu u talkshow, která je uvnitř budovy, a divák neví, jestli je tam publikum, ale v autě ..

12

Odpovědět

To je ale úplně běžná praxe. Stejně to má u těchhle předtočených skečů Conan, Fallon a další. Ta videa totiž v rámci natáčení epizody normálně běží před živým publikem ve studiu a to publikum nějak reaguje... Chápu, že je to otravné (podobně jako u sit-comů), ale smysl to dává...

91

Odpovědět

+BugHer0Hele ja videl muj olibenej Big Bang Theory bez smicu a se smichem.. kousek.. ve videu prave o tomhle smichu.. a uz jsme jako lidi tak zdgenerovany ze bez toho je to pro nas treba jen 1/2 srandovni.. proste verze se smichem clovek tak nejak vi kdy se automaticky zasmat.. bez smichu ne. Nedokazu to vysvetlit ale proste jakoby ten vtip nevyznel tak dobre bez toho smichu..skoro ho az clovek presel..

Asi uz jsme tak zdgenerovany ze se smejeme na povel :D

00

Odpovědět

Prosím o přeložení dílů s Justinem Bieberem, Chrisem Martinem, Red Hot Chilli Peppers a Jamesem Derulo.

171

Odpovědět

Neboj, postupně budou. :-)

272

Odpovědět

Nejlepší byl s Chrisem Martinem (Coldplay)!

20

Odpovědět

1:28 Když jsem to viděl poprvé tak jsem se smál tak, že si lidi kolem mě mysleli, že jsem se zbláznil. To je tak perfektní. On si málokdo uvědomuje, že James Corden fakt umí zpívat.

320