The Grand Tour hledá řidiče #2

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:271
Počet zobrazení:23 860

Po konkurzu Marka Webbera na nového řidiče pořadu The Grand Tour hledání pokračuje. Na scénu přichází kandidáti, které vybrali Richard a James.

Přepis titulků

NATÁČENÍ DRUHÉ SÉRIE KONKURZY NA ŘIDIČE TESTOVACÍ TRAŤ GRAND TOUR KONKURZ NA NOVÉHO ŘIDIČE Pánové, zde je můj kandidát na našeho nového řidiče. - Kdo to je? - Tohle jsem vychytal. Je to kaskadér, dělal na filmech a tak. A proč zrovna kaskadér? Zamysli se nad tím. Kaskadér je rychlej, přesnej a odvážnej. Má všechno, co potřebujeme, a nikdo ho nezná, takže ho nebudou soudit za minulost. Může za sebe nechat mluvit svoje řízení.

Fajn. Tak ho necháme jet a zjistíme, co je zač. - Nelíbí se ti, protože jsem ho přivedl já. - Ne, to ne. Tohle je náš muž. - Odstartuj mu to a pak se ukáže. - Dobře. Tři, dva, jedna, jeď! - Zvládne to! - Už teď se tím nesmyslným protočením kol obral tak o vteřinu. Tohle kaskadéři dělají. Tamhle můžeme sledovat, jak jede. - Jede docela rychle.

- No vidíš. - Tohle se mu celkem povedlo. - Jo, nebojí se toho. S ním to bude fungovat. Nebojí se následků, jede v tom naplno. - Je to náš novej řidič. - A co je tady vlastně dobrej čas? Za minutku se to dozvíme. Kam to jede? KANCELÁŘ PRODUKCE Hammonde, ty blbče. #POŘÁDSEHLEDÁNOVEJŘIDIČ

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

strašně předvídatelnej humor

51

Odpovědět

Ten zloděj je blbec. Měl to parádně zajet, získat ten job, vybudovat si důvěru...
A pak časem s kamarády navštívit garáže.
:-)

160

Odpovědět

Je to fejk, ale show dobrá :)

216

Odpovědět

Bys byl dobrej kriminalista..

690

Odpovědět

Už asi tři měsíce netrpělivě vyhlížím druhou řadu. Auta mě v životě nezajímala, ale tihle tři by dokázali udělat zábavný pořad i o kuličkách.

364