The Grand Tour hledá řidiče

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:227
Počet zobrazení:14 343

Pokud jste sledovali první sérii The Grand Tour, jistě dobře víte, že ta druhá už nám pomalu klepe na dveře (začíná 8. prosince). Zároveň ale víte, že testovací jezdec zvaný Američan nebyl mezi diváky v první sérii příliš oblíbený. Trojice Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se ho rozhodli nahradit jezdcem novým. Toho ale nejprve musí najít.

Přepis titulků

Nemusíme se ho zbavovat. - Ne, ale dost lidí štve. - Mě taky. To se zas bavíte o mně? - Vlastně ne. O Američanovi. - A co s ním? No, musíme ho... propustit. - Řekneme mu, že se stěhujeme. - Já mu volat nebudu. - Budeš to muset udělat ty.

- Proč já? Jseš nejblíž telefonu. Musíme mu dát vědět. Je to nepříjemný, ale musíme se vzchopit. Dobře, dobře. Bude v pohodě, pochopí to. Myslím že jo. - Určitě tuší, že k tomu dojde. - To teda netuší. Řekne si: "Kluci mě propouští, to je fér." Zdravím, to je Američan? Jo, tady Jeremy.

Jo, my jsme... Zrovna jsme se tu bavili a Richard navrhl, že... Myslí si... Myslí si, že bys už v další sérii neměl být. - Vzal to dobře? - Zavěsil. - Aha. - A nevzal. Takže musíme najít rychlýho řidiče.

Pověsíme inzerát na sociální sítě a lidi budou chodit na konkurzy. A co tam jako napíšeme? "Hledáme řidiče"? Jasně. "Hledáme řidiče. Nesmí být tlustej, neohrabanej a pomalej." #HLEDÁSENOVEJŘIDIČ *NESMÍ BÝT TLUSTEJ, NEOHRABANEJ A POMALEJ

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prej Tom Hardy

31

Odpovědět

Teda ti zestárli, zvlášť James :O

233

Odpovědět

Jaké to překvapení že lidi stárnou..

272

Odpovědět

Akorát Richard pořád vypadá na 25. :D

310

Odpovědět

James je pořád stejnej. Jenom je strašně vyžranej :D

172