Abnormal Thought Patterns - Nocturnal HavenMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
50 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:4 950

Dnešní okénko potěší především fanoušky Between The Buried and Me.

Abnormal Thought Patterns je instrumentální skupina, která má dvě alba a jedno EP, ale na druhém albu se rozhodli jednu píseň nahrát dvakrát. Jednou instrumentálně a po druhé se zpěvem od Thomase Gilese. Pojmenovali ji Nocturnal Haven.

Přepis titulků

Složité počty. Velký poplach pro sloupové šílenství. Řízeno ve vině. Řízeno v šílenství. Bylo nám to sebráno. Nedostaneme se přes to. Nesmíme zavřít naše oči. Život už není hezký.

Myšlení je kanibalské. Nesmíme zavřít oči naše. Kolosální... individuálové... stvoření pro vykonávání. Zůstaň ve střehu. Zůstaň ve střehu. Všechno se nejdříve zdálo v pořádku.

Potom se slova pomalu plazila trhlinami. Paranoia se drží upnutě. Přeměň, co je třeba. Božské oči sledují tuto devastaci. Proces je zdokumentován. Náš konec je zdokumentován. Naše životy jsou nespokojené. Normální existence.

Naplněné plíce... nadpozemská zkušenost. Plazí se v našich slovech, rozpuštěná inteligence. Sjeď očima dolů. Vezmi si svou smrt. Sjeď očima dolů.

Vezmi si svou smrt. Nic nemůže motivovat... tuhle přírodní reakci na život. Můj úchop hrabe hlouběji, prosekává se hlouběji. Kůže se pohybuje jemně, jako vzdálené vlny. Každý dotyk selhává se smysly. Můj úchop hrabe hlouběji, prosekává se hlouběji.

Proces je zdokumentován. Náš konec je zdokumentován. Naše životy jsou nespokojené. Normální existence. Proces je zdokumentován. Náš konec je zdokumentován. Naše životy jsou nespokojené.

Normální existence. Kolosální... Náš konec je zdokumentován. Individuálové... Normální existence. Stvořené pro vykonávání. Náš konec je zdokumentován. Zůstaň ve střehu.

Zůstaň ve střehu. Plíživé zahnuté hřebíky se zahrabávají jako písek. Orgán přijal venkovní život. Zkažený kyslík drží mé plíce. Zůstaň vzhůru. Zůstaň vzhůru. Plíživé zahnuté hřebíky se zahrabávají jako písek. Orgán přijal venkovní život.

Zkažený kyslík drží mé plíce. Zůstaň vzhůru. Zůstaň vzhůru a usmívej se. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TOP! Jakožto fanoušek BTBAM jsem velmi potěšen :3

00

Odpovědět

No... to snad ani nemuselo bejt... Děkujem, ale příště se s tím nevobtěžujou.

02