Blinded Colony - Once Bitten, Twice ShyMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:4 668

Blinded Colony (dnes vystupují pod názvem The Blinded) pochází ze Švédska. Po prvním albu odešel zpěvák Niklas Svensson a jeho pozici zastoupil Johan "Shellback" Schuster. Nahráli druhé album Bedtime Prayers (2006), ze kterého pochází i single Once Bitten, Twice Shy, které pozitivně překvapilo kritiku i fanoušky v porovnání s debutem.

Postupem času odešli všichni členové, proto se nová sestava přejmenovala na The Blinded. Vydali jedno EP v roce 2010 a od té doby k dalšímu posunu nedošlo.

Pravděpodobně tím nejzajímavějším v celém projektu je zpěvák Johan "Shellback" Schuster. Od roku 2008 je producentem a píše texty hudebníkům jako: Britney Spears, Pink, Backstreet Boys, Usher, Avril Lavigne, Maroon 5, Taylor Swift, One Direction, Justin Timberlake a mnoha dalším. Kompletní výpis je na jeho wikipedia stránce.

Přepis titulků

Budu svědkem, jak se to zhroutí. Stane se tak, stane se tak. Díky nám, díky nám. Mnoho našich slov. Mnoho našich slov nenaplněno, ale vyřčeno. Opustili jsme tenhle svět. Stydím se, že jsme na vině. Že jsme na vině. Jasná lež. Jasná lež, jako že všichni zemřeme: Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Co tě donutí porozumět?

Držet smrt ve svých rukách? Máš znamení na svým zkurveným čele: Zpomal, nebo buď mrtvá. Ale co, nech to na našich dětech, pojďme místo toho spát. Než si uvědomíš, že už je pozdě... Kurva, ty sis uvědomila, že už je pozdě. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Jak teda...

Jak teda všichni zemřeme? Počkej na lepší dny, nesnaž se tolik. Budu se smát, když přiznáš porážku. Cítím tu chuť, všechno jsme zničili. Zvládneš to horko? Nikdo není dokonalý, ani téměř dokonalý. Můj mozek je ochráncem mého těla, naprogramovaný prohrávat. Než si uvědomíš, že už je pozdě... Kurva, ty sis uvědomila, že už je pozdě.

Počkej na lepší dny, nesnaž se tolik. Budu se smát, když přiznáš porážku. Cítím tu chuť, všechno jsme zničili. Zvládneš to horko? Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.

Co tě donutí porozumět? Držet smrt ve svých rukách? Počkej na lepší dny, nesnaž se tolik. Budu se smát, když přiznáš porážku. Cítím tu chuť, všechno jsme zničili. Zvládneš to horko? Počkej na lepší dny, nesnaž se tolik. Budu se smát, když přiznáš porážku.

Cítím tu chuť, všechno jsme zničili. Zvládneš to horko? Markst www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět