Dir en Grey - UtafumiMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:6 303

K dnešnímu dni se jedná o nejnovější single japonských Dir en Grey. Kritika na nich obdivuje hned několik věcí, převážně:

  • Nemají anglické texty a přesto jsou celosvětově populární.
  • Každé z devíti alb je unikátní. Neustále se vyvíjejí.
  • Zpěvák Kyo je považován za jednoho z nejlepších zpěváků vůbec a říká se o něm, že "je japonský Mike Patton." V celé diskografii najdete rockové písně, balady a i metalové kousky, kde jeho hlas nepůsobí ani lidsky.

Přepis titulků

Jsem sám. Osamocená smrt je jediné, co zbývá. Jednoduše mi lze vrazit kudlu do zad. Pohled, riskující můj život, sídlí v mých očích. Stopy po sebeubližování jsou zbytečné, moje duše je prázdná déle než desetiletí. Ti zmrdi kecaj kraviny, jsou jako mazlíčci, nemohou přetrhnout řetězy, které je svazují. Pád, pád, pád, pád, pád. Pád, pád, pád, pád, pád.

Jsem monstrum se stejným obličejem, skoro jako naprostý cizinec. Odpověď, které každý věří, nemusí být nutně správná. Svět je hlučný. Co by sis přál? Zeptej se budoucnosti a dojde ti to. Nevzdáme se. Stopy po sebeubližování jsou zbytečné, moje duše je prázdná déle než desetiletí. Ti zmrdi kecaj kraviny, jsou jako mazlíčci, nemohou přetrhnout řetězy, které je svazují. Pád, pád, pád, pád, pád.

Pád, pád, pád, pád, pád. Jsem monstrum se stejným obličejem, skoro jako naprostý cizinec. Kdybych mohl milovat celým svým srdcem, bylo by to celkem uspokojující. Mohli bychom se prostě na sebe usmívat a neřešili bychom nic ostatního. Nechci nikoho slyšet. Svět je hlučný. Co by sis přál? Zeptej se budoucnosti a dojde ti to. Pojď. Tyto úspěšné střely se vždy rojí kolem mě.

Nechci nikoho slyšet. Mám toho dost, měl bych zkusit najít smysl života a vyřezat si na ruku "Finále." Závist, láska, svoboda, všechno je už na hovno. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím jestli je to překladem, nebo je to fakt jedna z těch sraček plnejch prázdnejch frází... nezaujalo mě to moc upřímně

11

Odpovědět

Japonský metál ? To poznám též.

https://www.youtube.com/watch?v=tGiK4SCya0M

Inak to zpívajú anglicky bo japonsky ? By ma fakt zajímalo jak ste totok prekladali.

01

Odpovědět

Rape, rape, rape, rape..furt nevím jaký mám k tomu seriálu vztah, protože v některých momentech mi bylo až "trapně" :D

Celkově je J-metal dost zajímavý, to že jsou skupiny schopné ve 4 minutách namixovat death/nu/heavy metalu mi vždy imponovalo.

11

Odpovědět

díky za překlad, Diru jsou fajn, nejradši mam od nich Obscure.

30

Odpovědět

Jestli todle někdo překládal jen z odposlechu, tak je pro mě borec :D

120

Odpovědět

Hej a z japončiny..

00