Kayo Dot – And He Built Him a BoatMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:30
Počet zobrazení:3 296

Kayo Dot je má nejoblíbenější skupina. A frontman bude mít premiéru nového alba v březnu na Žižkovské noci. Pro více informací navštivte jejich web a Facebook.

Pokud marně hledáte něco nového v rocku a metalu, tak jste už našli. Každé album je unikátní a není snadné na poslech, ale právě taková bývají nejlepší. Proto Toby Driver patří k nejvíce oceňovaným experimentátorům současnosti nejen mezi fanoušky tvrdé hudby.

Přepis titulků

Ze západu vanoucí večerem zbarvený vzduch si vyrobil hrací skříňku z vrcholků stromů. Větrnou harfu z hvězd. Sametové vody se valí ven z pramene inspirace a hrají si s rákosím. Píseň beze slov vzdychá na řece.

Zapomenuté dudy a flétny umírajících. Ve vzduchu je cítit šepot na sklonku dne jak okvětní lístky květin padající do vody. Básník. Básník. Mu pokácel strom.

Strom. Skácel mu jedli a bylo mu odpuštěno. Odpuštěno. Navrhl si loď z borovice. Prostou. Prostou a nedokonalou. S chvojím zdobícím vzduch.

Ze svých tužeb vytesal loď. Obětoval jídlo a navždy odpočíval. Sám u sebe upadl v zapomnění. Znechucený touhle věcí, která ho obklopovala. Rozkladem. Básník...

se mezi hudebními vodami stal písní a přesně tím, o čem snil celou tu dobu. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Připomíná mi to Neurosis. Muzika, na kterou se musím naladit, není to na každodenní poslech. Atmosférická záležitost.

30

Odpovědět

A tady máte názorný příklad toho, jak by vypadalo kdyby Richard Krajčo byl metalista.

74