The Ocean - FirmamentMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:4 889

Němečtí The Ocean mají za sebou šest alb, řadu fanoušků, zajímavý styl kombinující převážně progresivní a post-metal, a neustálé změny v sestavě (celkově přes třicet hudebníků bylo v The Ocean, když započítáme i ty, kteří doplňovali místo na turné).

Dnešní single je ze čtvrtého alba Heliocentric (2010), které je zároveň první deskou z dvojalba Heliocentric/Anthropocentric.

Přepis titulků

I řekl Bůh: "Buďte světla... na nebeské klenbě. Buďte světla na nebeské klenbě, aby oddělovala den od noci. Budou na znamení časů, dnů a let. Ta světla ať jsou na nebeské klenbě, aby svítila nad zemí. A stalo se tak.

Učinil tedy Bůh dvě veliká světla: větší světlo, aby vládlo ve dne, a menší světlo, aby vládlo v noci; učinil i hvězdy. Bůh je umístil na nebeskou klenbu, aby svítila nad zemí, aby vládla ve dne a v noci a oddělovala světlo od tmy. Buď klenba uprostřed vod. Buď klenba uprostřed vod." I řekl Bůh: "Hemžete se vody živočišnou havětí a létavci létejte nad zemí pod nebeskou klenbou!"

A tomu někteří lidé věří. "Nad zemí pod nebeskou klenbou. Větší světlo, aby vládlo ve dne a oddělovala světlo od tmy. Buď klenba uprostřed vod. Buď klenba uprostřed vod."

Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když Ocean tak tento: https://youtu.be/sO3L5MG7xqs

01

Odpovědět

Jedinej OCEAN je ten co delal hry.

10

Odpovědět

super, další post-metal! len tak dalej :) osobne mam od nich ale najradšej Precambrian - koncepčný album o ranom období formovania Zeme
https://www.youtube.com/watch?v=voe8Vnzy7ZI

21

Odpovědět

Dobrý song, tedy, mohl být mnohem lepší bez toho zpěvu ve 2:04. Tenhle styl zpěvu není vůbec dobrý.

13

Odpovědět

No ten zpěv zafungoval skvěle v zvýšení intenzity té pasáže, představ si to jako film který plyne určitým tempem, a najednou se stane něco dramatického.

21

Odpovědět

Tá pasáž je tam najlepšia.

32