Miranda Lambert - New Strings

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:3 859
Miranda Leigh Lambert se narodila v roce 1983 v Texasu. Do povědomí se dostala díky soutěži Nashville Star, kde skončila na třetím místě. Do této doby vydala 4 studiová alba a 14 singlů, z nichž se dva vyšplhaly až na nejvyšší příčku v prestižní americké country hitparádě. Je držitelkou několika ocenění včetně cen Academy of Country Music, CMT Awards, Country Music Association a Grammy. Letos v květnu se vdala za dalšího country zpěváka - Blakea Sheltona, od nějž se tu také nějaký song brzo objeví.

Přepis titulků

Vsadím se, že po téhle cestě se dostanu pryč. Hodně daleko od Amarilla. Vsadím se, že tohle auto pojede fakt rychle. Možná mě dokonce vezme na místa, kam jsi říkal, že se nikdy nepodívám. Nebe v Texasu je to největší, co jsem kdy viděla. Ale pořád není dost velký pro nás oba. Všechny ty věci, co tě rozčilovaly, a všechny ty věci z minulosti nenechávají moc místa pro holku, kterou bych chtěla být.

Takže jsem ji naplnila nadějí a ohranými sny. A chytnu volant a namířím si to na západ. Zabalím si to dobré a zbytek tu nechám. Pojedu, než najdu, co mi schází. Říkal jsi, že na benzín a prázdné srdce se moc daleko nedostanu. Ale já mám všechno, co kdy budu potřebovat. Mám tuhle starou kytaru a zbrusu nový struny. Mamka řekla, že jsem to nikdy neměla dělat. Měla jsem toho nechat dřív, než jsme vůbec začali.

Táta věděl, jak jsem hrdá, tak jen stál a uvnitř se smál. A já předstírala, že jsem si nevšimla té slzy, co mu ukápla, když jsem řekla, že jedu. A chytnu volant a namířím si to na západ. Zabalím si to dobré a zbytek tu nechám. Pojedu, než najdu, co mi schází. Říkal jsi, že na benzín a prázdné srdce se moc daleko nedostanu. Ale já mám všechno, co kdy budu potřebovat. Mám tuhle starou kytaru a zbrusu nový struny.

A dělala jsem si se životem starosti. Jestli nemá zpoždění. Řekla bych, že pokud neskočíš, pak nikdy nebudeš vědět, jestli umíš létat. Říkal jsi, že na benzín a prázdné srdce se moc daleko nedostanu. Ale já mám všechno, co kdy budu potřebovat. Mám tuhle starou kytaru a zbrusu nový struny. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

uuuh Miranda mi udělá vždy obrovskou radost. Je to obří country zpěvačka na vzestupu a těším se na další její počiny... A jsem rád, že se jí už konečně dostává uznání, které jí vždy sebraly o trošku méně kvalitní kolegyně (nic proti Taylor a Carrie). bylo by fajn tu vidět Dead Flowers, Kerosene a další :) Ale děkuji moc za zařazení Mirandy :))

180

Odpovědět

Správně, kdo by neznal Rascal Flatts, ty jejich balady mě vždycky rozbrečí, třeba Why, nebo Won't Let Go. Od nich mám taky v plánu nějak song ;)

180

Odpovědět

Kdo by neznal Rascall Flatts :)

180

Odpovědět

Cheyenee: Carrie Underwood je super :)A neznáš třeba taky Rascall Flatts? :)

180

Odpovědět

All time favourite je Chris Kane, pak mám ráda Brada Paisleyho, Rebu, Carrie Underwood, Jerroda, Jasona Aldeana, Sugarland, Jasona Michaela Carrolla... A příští týden se tu objeví jeden z nejoblíbenějších ;)

180

Odpovědět

Cheyenee: Také už jsem si všiml. Díky moc! Mám nejradši J. Nicholse, D. Worleyho a B. Curringtona :) No a K. Chesney je taky dost dobrý. Kteří interpreti jsou Tvoji nejoblíbenější? :)

180

Odpovědět

Cítíte z toho tu nenávist? Násilí? Zlobu a odpor? Drogy? Já teda rozhodně ne a to je to co mám na country strašně rád. Je to pohoda, je to milé, příjmené a krásné, krása Mirandy tomu nasazuje korunu :)

180

Odpovědět

Pierre: Luke Bryan, Jerrod, Brad už tady jsou. A většina z těch, co si jmenoval budou ;)

180

Odpovědět

vážně krásný, až mi slza ukápla....

180

Odpovědět

COUNTRY je nejlepší!! Prosím nějaké od Joe Nichols, Billy Currington, Toby Keith, Darryl Worley, Lee Brice, Tracy Lawrence, Luke Bryan, Easton Corbin, Kenny Chesney, Trace Adkins Julianne Hough, Carrie Underwood, Brad Paisley, Jake Owen, Jerrod Niemann a dalších nevím kdo ještě! (♥) COUNTRY!!!

180

Odpovědět

a este chcem podakovat Cheyenee za to, ze som zacal pocuvat aj country :)

180

Odpovědět

10* aj ked radsej mam Only prettier :)

180

Odpovědět

0:41 Houmiiiiiiiik ×Đ

180

Odpovědět

pěkný, děkuju :-))

180

Odpovědět

Je to také tuctovejšie ale čo ja viem aj keď si to uvedomujem tak sa mi páči a nevedel som sa dočkať kedy sa tu objaví :P Občas mi proste stačí málo a počúva sa to veľmi príjemne 10

180

Další