Modern Family

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:3 460

Jelikož bude zítra po dvoutýdenní pauze odvysílán šestnáctý díl seriálu Modern Family, ke kterému dělám české titulky, dovolím si vás na něj znovu upozornit tímto trailerem. Komediální seriál o jedné moderní rodince má aktuálně na ČSFD hodnocení 80%. Pokud jste ho ještě neviděli, dejte mu šanci. Více informací a hlavně české titulky najdete na stránkách www.modernfamily.cz.

Přepis titulků

MÍT MILUJÍCÍ RODINU... JE V ŽIVOTĚ TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ Mami! Tati! Co se děje? Luke mě střelil! Je to jenom kuličkovka. To není v pohodě.

To je všechno? To je... Ne, ne, ne.Dohodli jsme se, že jestli někoho střelí,střelíš ty jeho. Ale dneska jdena tu narozeninovou oslavu. Můžeš ho střelit potom.Do dvou budeme doma. Ve dvě ho střelit nemůžu.Budu předvádět dům. Co ve tři? Ne.

Ve tři jsme na fotbale a pak... V pět musíme vlastně na tu večeři. Mohl bys ho střelit ve čtvrt na pět. Jo, to by asi šlo. Tohle je příběh tří velmivýjimečných rodin. Jay a Glorie jsou novomanželé. Jsme naprosto odlišní. Já pocházím z malé vesničky. Velmi chudé,ale naprosto překrásné.

Je to vesnice číslo jednaz celé severní Kolumbie v počtu... Jak bylo to slovo? Vražd. Ano, v počtu vražd. Další manželství by pro ně mělo býto to zábavnější. Můj bývalý muž byl velice pohledný,ale moc šílený. Pořád jsme se spolu jen hádali a milovali, hádali a milovali, hádali a milovali...

Jednou jsme společnědokonce prolítnuli oknem. Kterou z těch věcí jste dělali? Slyším tuhle příhodu poprvé. Phil a Claire mají tradiční rodinu,která si zakládá na vzájemné důvěře. Mohla bys, prosím,zavřít dveře? Vlastně je radši nechám otevřený. - Proč?- Protože tohle moc dobře znám. Polehávání v postelis vysokým třeťákem.

Jste přece jen kamarádi,co se dívají na Sílu rodu a najednou se válíš pod stolkem se vzdušným hokejem a podprdu máš v kapse. Mami! Vědí, jak si udržet dobrý vztahse svými dětmi. Jsem pohodovej táta,to je moje specializace. Jdu s dobou, surfuju na netu,esemeskuju LOL - Laugh Out Loud, OMG - Oh My God, WTF - Why The Face?

A pak tu máme Mitchella s Cameronem... Právě jsme ji adoptovali. Poprvé uvidí svůj nový domov. Podívej na to dítěse dvěma koblihama. Dobrá, dovolte mi... Tohle dítě by vyrůstalo v přecpaném sirotčinci, kdyby nebylo nás - koblih.

A něco bych rád řekl vám všem... Styďte se! - Mitchelli.- Co je? Ona má v ruce koblihy. Rádi bychom všem zaplatili sluchátka. Oba jsou nadšení tatínkové. Nejdřív jsme požádali jednuz našich lesbických kamarádek, aby byla náhradní matkou...

Ale pak nám došlo,že jsou už tak dost protivný. Dokážete si představit jednuz nich těhotnou? Ne, díky. Každá rodina je úplně jiná... No tak, trenére,musíte toho kluka poslat ze hřiště. A to jako proč? Co takhle poslat ze hřiště tebe? Miláčku, miláčku...

ale všechny mají stejný cíl... Proč se usmíváš? Já... Cože? Tati!Musíš domluvit mámě! Úplně tady vyšilujea znemožňuje mě. Zlato, tvoje máma prostě není vždyckytak v pohodě jako... Co s tím krámem je?

Všechny chtějí být ukázkovýmvzorem dokonalé rodiny. To jsme my s křídlama? Poletujeme nad ní, protože ji vždycky budeme chránit. To je uklidňující, viď Lilly? Tvoji tátové jsou lítající víly. Tři naprosto rozdílné rodiny žijí ve stejném,velmi moderním světě.

Tohle musí být váš otec. Otec? Ne, to je legrační... protože jsem ve skutečnosti její manžel. Nenechte se zmást... Vydržte chvilku. Moderní rodina Překlad: BugHer0www.modernfamily.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ano, přesně tak...žádné video tady není.

181

Odpovědět

Video nefunguje... :-(

181