Jesse Tyler Ferguson osahává dámská ňadra

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:356
Počet zobrazení:4 858

Hvězda komediálního seriálu Taková moderní rodinka (Modern Family) Jesse Tyler Ferguson přišel na kus řeči ke Conanovi O'Brienovi a my vám z jeho návštěvy přinášíme dva krátké úryvky.

V tom prvním se dozvíme, jak si Jesseho kolegyně ze seriálu Sofia Vergara nikdy s ničím neláme hlavu, a ve druhém nám Jesse povypráví o tom, jak se mu v poslední době do rukou pořád dostávají ňadra jeho kolegyň.

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Teď jsi byl na Zlatých glóbech. Je tam sranda? Ještě jsem tam nebyl. - Vážně? Je tam sranda, protože podávají alkohol. - Aha! Když nevyhraješ, aspoň se naleješ. Letos nás porazil seriál Girls. - To je výborný seriál, stejně jako ten váš. - Díky. Je to sranda. Je to sranda sejít se třeba na večírku.

Každý den se spolu vídáme v práci, ale to není ono. Vtipné bylo, když Hugh Jackman vyhrál cenu pro nejlepšího herce v muzikálu nebo komedii. Já mu tleskal a Sofia se zeptala: - Seděla na druhé straně stolu, takže jsem ji moc neslyšel. - Sofia Vergara? Ptala se: "Líbí se ti?" A pak dodala: "Nemyslím tím jako..." "Ale jako..." Ne fyzicky, ale jestli se mi líbí jeho hraní. Víš, co se mi líbí?

Že jsme se dozvěděli o jejím milostném životě. - Co to jako je? - Já nevím. A ani to nechci vědět. - Já jo. - Já vím. Vysvětlím ti to v reklamní pauze.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trošku slabší ale dívat se na to dalo, sice sem se moc nezasmál ale i tak mě potěšilo další Konanovo video:-) takže 8/10

180

Odpovědět

no...pan ferguson, pocul som uz aj vtipnejsie prihody...

1810

Odpovědět

Ten chlápek vypadá jako mix Simona Pegga a právě Conana. :-D
Škoda, že to není delší. 8/10

181

Odpovědět

tak sofiu mu zavidim, tu by som si tiez rad pomacal :D

191

Odpovědět

Conan už tu měl i lepší videa, ale určitě se tu rád podívám i na tyhle "obyčejnější"..:) Jinak "wasted" není hustý, ale spíš ve smyslu promarněný, protože Ferguson je stejně jako v Modern Family gay, takže to, že Sofia spadla zrovna na něj, si asi opravdu tolik neužil :)

181

Odpovědět

Taky myslím, že v 1:43 " This is so wasted." je myšleno, jako zbytečný,promarněný, když je to gay a je mu to fuk.. ( Nic proti gayum, nejsem homofob :D )

181

Odpovědět

Pravda, opraveno. ;-)

181

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=ALYkqq6hZiQ
Mám
návrh na přeložení tohoto conanovo videa :)

186