Modern Family na předávání cen Emmy

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:358
Počet zobrazení:5 435
Tento skeč s herci z Modern Family byl natočen pro předávání cen Emmy v roce 2010. Můžete se v něm podívat na to, jak by se seriál dal podle některých vylepšit. Objeví se i nový člen rodiny. Pozn.: Al Bunda je postava, kterou Ed O'Neill hrál v sitcomu Ženatý se závazky.

Přepis titulků

Na Modern Family se snad už nic nedá vylepšit. Ale za ty dva měsíce, co tady pracuji, jsem se naučil jednu věc. Vždycky se dá něco vylepšit. - Co máte na mysli? - Jedno slovo. Intrasíťokříženopolinosynergismus. Vzpomínáte si, jak jste všichni byli nadšení, když jsme domů přivezli Lily? Překvápko!

Adoptovali jsme další dítě! Klidně. Ale nechápu, jak si můžete myslet, že dva gayové můžou adoptovat bílé dítě. Proč si prostě nemůžete pořídit normální dítě? Hej, Ale Bundo! Musí být hezké hrát v seriálu, který můžeš zmínit na večírcích bez toho, aby se ti lidi smáli. Dobře! Pryč s tím. Taky se mi to nelíbí. Další. Modern Family ve 3D.

Takže mám prostě jít ke kameře - a nic u toho neříkat? - Jo, děláš to skvěle. To je prostě neuctivé. Dobře, další. Dívali jsme se na průzkum veřejného mínění. A většině diváků se homosexualita vážně líbí. Ale nikdo nemá nic proti heterosexualitě. No tak! Útočit na nahrávače, to je... Kámo, vím, že to je tvoje sestra, ale s ní bych si dal říct.

Kámo, soustřeď se. Fakt máme šanci u těch holek z horního patra. Dvojčata! - A to je urážlivé. - Urážlivé? Jsme na stejné straně! Takže otočme stranu. Na poslední stranu. Jestli mě mrzí, že na Phila spadl strom a zabil ho? To ano.

Ale když se jeho bratr objevil na pohřbu, stalo se něco kouzelného. - Hodíme se k sobě a už si navzájem dokončujeme... - Gel ve vlasech. Jo. - Mně se to líbí. - Cože? - Mně se to nelíbí. - Jo. Já s tím mám velký problém. Jestli mě mrzí, že Claire přejelo auto a že se Jay omylem otrávil?

Jistě. Proč ne? Tohle je pitomost. - Nám se to líbí tak, jak to je. - Jo. Nemám pravdu? Jestli jsme plánovali zamilovat se do Philova bratra? Tyhle věci se nedají naplánovat. Musím si sehnat film. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Eurobot: jistota je jistota :D

180

Odpovědět

DobryZAs: Facebook je místo pro spam, ne videačesky

180

Odpovědět

mě se to líbilo a to o tom serialu slyším poprvé :D

180

Odpovědět

Mazec!

220

Odpovědět

Poslední hláška mě dostala :D

210

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=--hxC-fpX9k
http://www.youtube.com/watch?v=8qUUHbC1aZg&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=J5HJogYwVNo&feature=relmfu
Prosím přeložte tenhle krátkej filmeček, je to na tři díly a je fakt boží :D

180

Odpovědět

Jsem jedinej, komu to přijde spíš blbý než vtipný?

1839

Odpovědět

Beru 3D verzi. ;)

180

Odpovědět

Hodnoceni 10? no neblaznete :D

189

Odpovědět

Kdo prosím vás neví, kdo je Al Bunda??? To je jako vysvětlovat, kdo je Karel Gott! :-D Jinak super video! :-D

204