Žabí princ

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:280
Počet zobrazení:5 966

Další z řady webových spotů sponzorovaných Burger Kingem, od tvůrce Family Guye - Setha MacFarlanea.

Tentokrát se podíváme na "Žabího prince" a jeho zvrhlé sexuální choutky!

 

Přepis titulků

Promiňte, pane. Můžu se vás na něco zeptat? - Mě? - Ano. - Dobře. Vypadá můj zadek v těhle kalhotech velkej? To jsou nejhorší kalhoty, které jste si mohla vybrat. - Fakticky? - Vzadu nemají žádnou látku... - Oh, jémine! - A zadek vám z nich úplně vylézá! Žabí princ - Zdarec, jak se vede?

- Pane jo, tys právě promluvil? - Jo, promluvil. - Jsi snad jeden z těch žabáků... ...kterej se promění v prince, když ho políbím? Proč to nezkusíš a nepřesvědčíš se sama? Pořád jsi žabák... Vlastně ještě musíš zajet rukou pode mě a jemně sáhnout na kořen mého penisu. - Cože? - Musíš zajet jednou rukou... Ne ne ne, já ti rozuměla... Tuhle část jsem jen nikdy neslyšela. - No, teď už jo.

- Takže se musím jemně dotknout... ...kořene mého penisu. Přesně. - Tak dobře... - Nic se neděje. - Co tím myslíš? - Neproměňuješ se v prince. - Vždyť žádnej princ nejsem... - Ale říkals, že jsi! - Neříkal. - Ale říkal! - Tys řekla, že jsem a já tě jen neopravil. - Takže, co jsi zač? - Jsem jen žabák, co si chce trochu užít... - Mise splněna, dík moc. - Jseš hnusnej úchyl! No, já jsem ten, komu teď stojí, ne?

Takže Jackpot! Prohrálas! - Ty parchante. - No jo, raději se jdi projít... Zdarec. Páni, Žabí princ! Měla bych tě políbít, viď? No, vlastně by ses mi měla vysrat na záda! Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen skoda, ze misto zabaka slysim psa :) 10/10

230

Odpovědět

Ježiš. =D To byla blbost. =D

183

Odpovědět

Ten umí pěkně naložit z toho,že je žabák. :-)

180

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

stále nepracuje

186

Odpovědět

Poslední dobou tu toho nefunguje čím dál víc...

186

Odpovědět

Nefunguje.

187

Odpovědět

Nefunguje mi tooo

187

Odpovědět

ten konec je brutální :D

180

Odpovědět

moc pekny :D

183

Odpovědět

Koho by zajímalo, může mrknout na FG.cz (odkaz na mém nicku), najdete tam titulky na celý Cavalcade of Cartoon Comedy od Setha MacFarlana ;).

181