Modern Warfare: Frozen Crossing 1/2

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:853
Počet zobrazení:9 189

Na návrh uživatele Adraj jsem si dovolil přeložit tento unikátní krátkometrážní filmek od fanoušků jedné z nejznámějších válečně laděných herních sérií, Call of Duty. Nejzajímavější na tomto filmečku je, že náklady na jeho první díl činily pouze 209 dolarů a 42 centů. Přeji příjemnou podívanou, brzy se můžete těšit na pokračování!

OHODNOŤTE TENTO FILM NA ČSFD!

Přepis titulků

Tento film vzdává čest týmu Infinity Ward a jedné z nejlepších herních sérií v ohrožení. Máme situaci na východní frontě. Vůdce dagestánských povstalců, Andrei Zakayev, byl zabit GLA. - Jeho milice je pronásleduje. - Kohopak hledáme? Anja Aleskari, agent v utajení. Zajata spolu s vrahy, co přežili. Aktualizujeme vám volací jména.

Na tuto misi se vydáváte jako Spectre a Dust. - Co se stalo s těmi starými jmény? - Obavy o bezpečnost. Vezměte si kabáty, pánové. Je tam zima. Nestřílej, Duste. Někdo se blíží. To chceš sundat všechny tři? Trpělivost, Duste. Jdeme. Pohyb.

Přímo naproti nám je hangár. Anja je uvnitř. Na fotce vypadala rozkošně. - Teď už může vypadat mnohem hůř. - Snad ne. Doufejme. Čisto. Kryju tě. - Do hajzlu.

- Děláš si srandu? - Základno, máme tu problém. - Co se děje, Spectre? Máme tu dva mrtvé a cílová osoba nikde. Někdo se k Anje dostal dřív. - Byla to GLA? - Jo. - Myslím, že základna byla napadena. - Rozumím, stáhněte se. Rozumím. Rychle, jdeme. Stát. Drž se u mě!

- Kryju tě. - Dobře. K zemi. Jsme deset kiláků od hranic. Měli jsme jít tou druhou cestou. To už je jedno. Dojdeme tam podél řeky. K zemi! No tak, vstávej!

Musíme jít! - Kurva! - Odkud to sakra přilítlo? Na mostě je odstřelovač. Je na východní straně. Na cestě jsou další dva. - Sakra! - Kryj mě! Sundej ho! Základno, máme pro vás souřadnice. 47° 52' 27° 47'.

Zapište si to, prosím. Máš přeci láhev, Duste. Překlad: bakeLit www.videacesky.cz www.videacesky.cz www.videacesky. www.videaces www.videa w Druhá část již brzy...

na VideaČesky.cz

Komentáře (87)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je příšerný! Ale taky co bych chtěl od Call of Duty ne? Takhle rozhodně speciálové nepostupují!

190

Odpovědět

Prej na konci, taková pohodička když hlásej ty souřadnice.

190

Odpovědět

Dust, není to jenom zkrácenina z Dusty z Medal of Honor?

190

Odpovědět

nahodou gud. kdyby tam byli na zacatku jako ze trailer na film CoD tak mate hnedku u zadku :-DD

200

Odpovědět

intintxelor: to nejsou lyžařské brejle ač se tak mohou zdát, ale pokud se nemílím tak se jedná o balistické brýle, ovšem ty asi nevíš co to je :D

200

Odpovědět

ježiš to sou komedianti,s lyžařskýma brejlema a se slunečníma střílet přez zaměřovač....pane bože

1815

Odpovědět

tím je myšlen rozpočet natáčení a ne pořízení vybavení

200

Odpovědět

docela serka jako ... Ale rozpocet dve kila, to asi nepatri k tomuhle videu, ne? jen ten korimator stoji skoro tri a pul sta

181

Odpovědět

frita:tak to s tebou nemužu souhlasit ta krev je skvělá...třeba v zachraňte vojina ryana je ta krev jenom takhle udělaná(teď nemyslim na pc, myslim jak se rozprskne)

190

Odpovědět

10/10 !!! k dokonalosti chybali 2 veci lepsia hudba a lepsi boj zblizka . ta umela krv bola lepsia jak vo vacsine filmov mohli by modern warfare zfilmovat aj profesionaly zarobia na tom aj lepsie ako na hre tipnem to na takych 10-20 milionov

190

Odpovědět

02:36 nadpis v rustine: "Uz jsme prevezli Anju. Hledejte ji v nasledujicim dilu. Druha cast v nejblizsi dobe. Za par tydnu" :D

200

Odpovědět

Fakt parádní. Nejlepší jak se Dust na konci cpe sněhem. :D

190

Odpovědět

Super :D

190

Odpovědět

ten konec tohohle dilu je dobrej xD

190

Odpovědět

něčeho sem si všiml :D 2:53 je nahoře na dveřích zámek a on to normálně otevřel :D

190

Další