Modern Warfare: Frozen Crossing 2/2

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:795
Počet zobrazení:7 953

Uplynulo již pár týdnů, co jste zde mohli vidět první část krátkometrážního amatérského filmu podle jedné z nejlepších herních sérií Call of Duty, a teď tu máme část druhou. Oproti prvnímu dílu výrazně stouply náklady na něco přes 600 dolarů a na efektech je to znát. Přeji příjemnou podívanou!

Přepis titulků

Ukázalo se, že do toho Anja byla zapletena víc, než jsme mysleli. GLA zatahala za nitky a dostala ji z letiště před námi. - Škoda, že jsme to prošvihli. - Anja je od CIA. Byla v utajení druhé strany během atentátu. Z toho co víme, má GLA za to, že ji zachránila. Tak i tak bude mrtvá, když ji včas nenajdeme. Přesně tak. Liam Barclay, náš informátor na východním pobřeží, - odsouhlasil, že nám s touto misí pomůže.

- Liam? Vždyť je to troska! Chcete s ním spolupracovat po zkušenostech z Georgie? Nemáme na vybranou. Dust bude poskytovat dálkový průzkum a ty, Spectre, budeš dohlížet na Liama. Musíme Anju zachránit za každou cenu. Dobrý večer. Zdravím, Simone.

- Buď v klidu a na pozoru. - Jasně. Spectre, potvrzuji schůzku s týmem. Všechno jde podle plánů. Na znamení: "Připravený?" "Připravený." - Liame. - Marco. Vypadáš dobře. To doufám.

Pozor. Venku je bílá dodávka. Důležitý náklad. Nárůst počtu nepřátel. - Jsou ozbrojeni. - Rozumím, zůstaň ve střehu. Už jsou tady. Liame, obávám se, že naše schůzka je u konce. Liame, dokážeš ji identifikovat? Liame, kdo je to? Jestli mě chcete zabít, udělejte to hned.

To by bylo moc snadný, víš? - Doveďte ji k lodní stráži. - Odvážný tah, Marco. CIA špiónka je slušnej úlovek. Zdá se, že toho o mém nákladu víš hodně. Všichni o ní vědí. V podsvětí už o tom všichni šuškají. Všichni... - nebo jen ty!

- Jsi vyřízenej. Spectre, základna hlásí boj. - Potřebuješ leteckou podporu? - Ano, okamžitě. Bezpilotní letoun k dispozici za 15 vteřin. Spolupracuješ s aliancí, co? Sám jsem naládoval dva vojáky olovem. Taky jsi naládoval dvě kulky do svého bratra! Jsi snad špión? Pomůže mi, když řeknu ne?

Jistě, že ne. Marco je mrtvý. Anjo. Říkejte mi Spectre. Jsem s aliancí. - Nejste zraněná? - Jsem v pořádku. - Ano? - Spectre, letoun na zemi zahlédl blížící se nepřátelé. - Už se utvářejí, tak odtamtud zmizte. - Rozumím. - Jak je na tom Anja?

- Je v pohodě. - Jako na fotce? - Teď ne, Duste. Promiň. Sejdeme se na pozici Bravo. Letecká evakuace je tu za tři minuty. Čas běží. Uvidíme se. - Víte, jak s tím zacházet? - To se nade mnou povyšujete? Zůstaň v blízkosti a následuj mě. Jasně. Pohyb!

Rychle! - No tak! Pohyb, pohyb! - Kryj mě! Drž se při zemi. Co teď? Už nemáme čas. Dust! Překlad: Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit www.VideaČesky.cz Překlad: bakeLit Korekce: scr00chy www.VideaČesky.cz

Komentáře (82)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

@Saw315, mám jedno video, spíš takovej trailer na novou hru Resident evil: Operation Racoon City, je to fakt supr, video, tak kdyby jsi k tomu udělal titulky, bylo by to ještě lepší.

http://www.youtube.com/watch?v=Ar-qKACbnkg

180

Odpovědět

Klobouk domů před režisérem, že vystačil jenom s 600 dolary a před borcem, kterýho bavilo to celý překládat, vážně hezký.

180

Odpovědět

Už sou venku další díly bylo by super kdyby ste je někdy přeložily :)

180

Odpovědět

Ta mařka to sotva unese :-D Navíc nám DUST nějak přibral po první díle... Jinak super.

180

Odpovědět

ondrašovka tvoje narodenie je trapas toto je good video najlepsie ake som videl

180

Odpovědět

no, nechci bejt hnidopich ale tohle mě zarazilo...0:30 - EN: Georgia - česky to neni Georgie ale Gruzie :))

180

Odpovědět

Super ! Kdyby se ta holka naucila poradne drzet zbran, dal bych 11 bodu, takhle jenom 10 x)

190

Odpovědět

Chtělo by to trošku doladit... Jako ta holka vůbec neumí zacházet se zbraněma :D A trošku na mě krátekj příběh :-) Ale jinak pecka :-) 9/10

180

Odpovědět

Dávám 9 :) Perfektní efekty, sexy kočka, 2 sympatičtí zabijáci, hodně hustýho střílení.
Hodnocení však sráží na hovno kamera a otřelé městské prostředí.

191

Odpovědět

trapas

1815

Odpovědět

luxus

180

Odpovědět

coridor digital provedl skvělou práci(triky)+geniální fredie wong=skvost...jen by mě zajimalo jak by vypadal projekt s mnohem větším rozpočtem...to by byla bomba

190

Odpovědět

Krása:D

180

Odpovědět

Luxusní :)

180

Odpovědět

Jooo, tak takhle nějak má vypadat povedenej filmek ;) 10/10

180

Další