Zákon je připravenVideo Game High School (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:948
Počet zobrazení:12 850

Po pěti dlouhých a na překlad únavných epizodách tady máme finále druhé řady webseriálu Video Game High School. Finále bude samozřejmě jak se patří akční, bojové, závodní a podíváme se i do ovocného sadu. Nezbývá než popřát, abyste si ho užili a na viděnou u 3. řady, která je již potvrzena!

Pokud tento webseriál ještě neznáte, napravte to zde.

Přepis titulků

Drž se! Překlad: Zoidy a Mithril www.VideaČesky.cz O 12 HODIN DŘÍVE Člověče, ten nechce chcípnout. Vezmi si tu novou sekeru, má vysoké kritikály. Super. To je 40 kusů. Máme hotovo, ne? Ne, musíme se vrátit do Kamenné tvrze a pak půjdeme farmit, abychom získali jeho mounta.

Z toho týpka padá mechanický medvěd. Za chvilku budu muset za Jenny. Myslel jsem, že se dneska bavíme my. Taky že jo. Měli jsme pizzu a zmrzlinu. Hrajeme to už přes dvě hodiny. V pohodě. Jen jsem myslel, že dokončíme moje questy. Promiň, netušil jsem, že to potrvá tak dlouho. Je to raid pro dva, takže...

Ale v pohodě. Vezmu do party někoho jiného. Víš co? Jenny je super mnich, možná by přišla pomoct. Nechci, aby ses mi přizpůsoboval. - Ne, Tede, to je v pohodě... - Nechci být sebestředný. Já jsem to tak nemyslel. No... Pojďme do Kamenné tvrze. Je to časově omezený quest. Ahoj, potřebujete s něčím pomoct?

Jak vám můžu pomoct? Můžu s něčím pomoct? Pokud zítra vyhrajeme, jsme v play-off. Pokud prohrajeme, tak je konec. Konec sezóny. Což je možné, protože Stars Hollow High je v módu Král kopce skvělá. A já pak budu VGHS kapitánkou, která nás nedostala do play-off. A víš co? Kecám kraviny.

Prostě teď sklapnu. Co? Co je na tom tak legračního? Přestaň se na mě tak smát. - Co se ti honí hlavou? - Že tě miluju. To je dobré vědět. Dobře. Ne, počkej. Teď musím myslet na to, jak moc jsem to podělal. Ne, ne, ne. V pořádku. Myslím, že bychom měli do postele, protože nás zítra čeká velký zápas.

Tak se tam uvidíme, co? - Dobře. - Jenn... Jo. Hodně štěstí. Nám všem... Briane? Jsi tu? Co to je?

MĚJ SE HEZKY, PITOMČE! Město neví, co se blíží, ona necítí ten žár. Město neví, co ji zasáhlo, neví, co ji vykoplo na ulici. Město si myslí, že už je konec, a ona tvrdě spí. Snažím se odtud dostat.

Jsem připraven! Mohl bych dostat osmnáct pálivých křidýlek, rodinné menu a dva čokoládové dorty? Motocykly k drive-inu nesmí, pane. Sním si to na motorce, to je v pohodě. Je na to zákon, pane... Ne, dovnitř nepůjdu. Sním si to na motorce. Budete muset dovnitř, pane.

- Pane. - Vy tomu nerozumíte, já prohrál. Ujel jsem 200 mil a vzpomínal na svého nejlepšího kamaráda. Nemůžu vás obsloužit. Nevím, jak mám slézt. Pane? Můj ty bože... - Scotte! - Co? Díky. Zdravím, zoneři, dneska je tu den D.

Den jako každý jiný, ale větší. Díky elektronickým sportům. Spíš OMG sportům. Nesnáším tě. Jsem ShotBot 2.0, aktivovaný právě včas, abych viděl, jak si to VGHS rozdá se Stars Hollow ve starém dobrém Králi kopce. Ten, kdo udrží kopec 10 minut, vyhrává hru.

Bude to vzrušující, že Scotte? Jasně... Myslím, že jsi chtěl říct: "Naprosto vzrušující." Ale otázkou je, zda Mary Matrix nechá hrát Zákona, když očistil své jméno. Jedna věc je jistá. Můj nejlepší přítel je pryč. Já můžu být tvůj přítel, Scotte. Pravda!

Co na to říkáš, Scotte? Je pryč. Dobré ráno. Přinesla jsem ti kafe. A koblihy, ale neříkej to trenérce. Díky. Jak se máš? Mám se dobře. A ty? Jsem v pohodě.

Jen trochu nervózní. Za chvíli jdu s trenérkou probrat strategii. Dneska je velký zápas, takže... Jo, velký zápas. Jaký z toho máš pocit? Zapamatoval sis ta nová místa? Jenny, pokud nechceš mluvit o včerejší noci, nevadí. Ale netvař se, jako by se to nestalo.

Dobře. Musím jít. Uvidíme se. Jak vám chutnají ty lívance, VGHS? Chutná vám zatím tahle pozdní snídaně? - Kdo si objednal borůvkové? - Já. Tede. Půjdeš na Brianův zápas?

Asi jo... Nejspíš bych měl. Ani nevíte, jak jsme hrdý, že tu všichni jste. Ki, závodníci potřebují sirup. VGHS je rodina. Vím, že určitým členům rodiny se dostává víc pozornosti... FPS tým. Ale dnes je to o vás ostatních.

A těmi ostatními myslím ty nejlepší. Studenti VGHS, mám ještě jednu otázku. Vrhnete se na ty lívance? TacoKluk14! Pamatuj, co jsem tě naučil. Driftuj! Jo! Ne!

No tak, dělej! Co se to děje? Mám to, mám to! Theodore. Říkal jsi, že budeš na FPS turnaji svého kamaráda. Vy hrajete o peníze. To je proti školnímu řádu. Theodore, jsme drifteři.

My pravidla neporušujeme. Ohýbáme je. A pak okolo nich prodriftujeme. Proč nám radši nedojdeš pro limonády? Jedu jako další. Hledám chlapce, je mu 14, miluje tacos. Naposledy byl vidět na serveru Laceration Force, kde jsem ho porazila. Pak utekl a nazýval mě cheaterem. Vystopovala jsem ho po IP adrese do téhle mizerné školy.

A neodejdu, dokud si ho nepodám. Já jsem TacoKluk14. Cože? Wendelle, jestli na to přijde vedení... Já vím, vyhodí mě ze zápasnického týmu. Jen... Ki, pomoz mi, nevím, jak si poradit s konfrontací. Co jsi říkal? Ne, ne, nic.

Jen jsem říkal, že nemůžu těmhle palačinkám odolat. Já jsem TacoKluk14. Zajímavé. Chceš odplatu hned, nebo...? Nejdřív se najím, pomsta počká. Sedni! Jax poběží doleva s dvěma SMG a bude tě krýt. Jax by se měl držet vzadu a jít by měl Games. Pak by kontroloval celou oblast, kdybychom se museli stáhnout.

To je začátečnická taktika. Musíme na ně jít se vším, musíme být agresivní. Soustřeď se, Jenny. Mami, chci chodit s Brianem. Ne. Můžeme se vrátit k tomuhle? Musíme se připravit na hru. Řeknu to jinak. Chodím s Brianem. Tak to se musím připravit jen já, protože vy dva sedíte na střídačce. Můžeš mě chvilku poslouchat?

- Jenny, pokud chceš plýtvat mým časem... - Řekl, že mě miluje. Jen si to užij. Brian to myslel vážně, mami. - Proč mě neposloucháš? - Nebudu sledovat, jak si ničíš kariéru! Když se dostaneme do play-off, dostaneš profesionální smlouvy. A ty se přestaneš soustředit teď, když jsme tak blízko? Smutná pravda je, že kluci jako Brian ti jenom stojí v cestě. Stejně jako tvůj otec.

Bylo to těžké, víš? Opravdu těžké postavit se před všechny ty lidi a tvrdit, že jsem jediná, kdo ti může říkat mami. Ty nejsi máma. Nikdy tu pro mě nejsi. A táta. Ten, co se ti jen pletl do cesty? Vždycky tu pro mě byl. Dělal to, co by měly dělat matky.

Učil mě, jak se učesat, řekl mi, jak mluvit s klukama... Dělal vše! Ale ty ne, protože jsi nebyla doma. Jo, můžeš mi říkat, jak mám hrát, ale ne koho mám mít ráda. Chodím s Brianem. Tak si to užij na střídačce. Jak myslíte, trenérko. Ty nejsi TacoKluk14. Jsem.

Laceration Force hraju hodně. A myslím, že bych poznala Ki Swanovou, dceru tvůrce hry, kdybych ji viděla. Dobře, jsem Ki. A také vím, že jsi profesionály opustila před dvěma lety. Nudilo tě to? Ne. Tu hru jsem perfektně ovládala, tak už to nebyla zábava. To znamená, že nudilo, Ki.

A nenudilo, protože Laceration Force válí. Odehrála jsem 30 tisíc hodin a pořád mě to baví. Tebe musí nudit všechno. To ano. Měli bychom si dát zápas. Proč? Nevím, proto každé ráno vstávám. Proč ty každé ráno vstáváš z postele?

Nevím. Podívej, když vyhraju, řekneš mi, kdo je TacoKluk14. Když vyhraješ ty, odejdu. Co na to říkáš? Stejně se nudíš, ne? Nemůžeš vyhrát pokaždé, lamo. Nebo spíš nikdy. Ještě jsem neskončil. Prohrál jsi s každým závodníkem v téhle místnosti, Tede.

Neprohrál jsem s tebou. Opatrně, Tede. Naposledy jsem ti málem nakopal ten tvůj královský zadek. Nezapomeň, kam patříš. Přiznej si to, DK. Bojíš se prohry. Jsi zbabělec. Mohl by mi někdo půjčit prachy? Já nezávodím o prachy.

Závodím o auta! Jdeme driftovat. Malý JV tým, který by se mohl někam dostat. To jsou kraviny. Nejste černí koně, jste VGHS. Vy vyhráváte! Vaše práce je vyhrávat, tak jděte a udělejte svou práci! Judge a Rapunzel do údolí.

Games a Moriarity kryjí střední pole. Brian a Jenny půjdou první. Je to na tobě, kapitáne. Jdeme! Jdeme! - Kde jsou všichni? - Je po nich! Je to 7 minut. Musíme ten kopec hned obsadit! Granát!

Utečte! Zákone, do hry. Řekni, že jsi trénoval. Vypadni. Nejspíš budu znova zvracet. Ki vítězí! Druhé kolo. Boj!

Kde jsi sakra byl? Nemohli jsme se hnout z místa. Mám to pod kontrolou. Dejte mi 30 sekund. Za Shotbota! Jděte! Unavená, Ki? Nebo jsi jen nikdy za moc nestála? Ronin vyhrává.

Bezchybné vítězství. Poslední kolo. Kde jsou? Už jsou to dvě minuty. Prostě buďte ve střehu. Pamatujte, už žádné respawny. V pohodě? Gamesi. Promiň.

Dveře! Pět minut. Zvládneme to. Zbyli jsme už jen my tři. Já budu držet pevnost a vy je dostanete po cestě nahoru. Myslíš na to samé co já? Jsem mistr šachu, D. Myslel jsem na to co ty už deset myšlenek nazpátek.

Mazej na ten kopec. Nezbyly mi skoro žádné životy. Jdi dovnitř. 40 sekund. Za chvíli na nás vlítnou. Díky za to kafe. Pamatuješ si, když jsme se poprvé potkali? Jo.

Hrála jsi zrovna duel. Ty... Počkat, kolik kluků jsi ten den porazila? StudenýKrocan byl tak dvanáctý. Tak to by šest nemělo být žádný problém. Chtěla jsem hrát proti tobě, ale tys na mě byl moc milý. Samozřejmě. Nechci proti tobě hrát.

Jsi Jenny Matrix. Proč vstáváš ráno z postele? Já nevím. Panebože, tebe musí nudit úplně všechno. Ki, pomoz mi, nevím, jak si poradit s konfrontací. Jsem TacoChlapec14. Pomoz mi, Ki! A tak jsem z Cheeta udělala školního maskota.

Ještě jednou děkuju. - Netuším, co jsem na něm kdy viděl. - DOBRÁ PRÁCE, KI! - WENDELL - Díky, Ki. - Nemáš zač, Wendelle. Jen chci říct, že si toho vážím. Díky za povzbuzení, Ki. Hezká mezera, Ki. - Díky, Ki. - Ráda jsem pomohla. - Promiň.

- Moc se omlouvám. Pořádně jsem se ztratil. Nevíš, kde je... Calhounova kancelář? Ano, vím. Ukážu ti to. Jmenuji se Ki Swan. 1 360 bodů, bojovnice. Brian. Moc mě těší, Ki. Díky za pomoc. Proč nám radši nezajdeš pro limonády? Vždycky jsem tě nesnášel, Tede.

Mít za syna takovou padavku. Je to jenom pro super vážné závodníky. Tahle padavka je ale idiot. - Nemůžeš vyhrát pokaždé, lamo. - Nebo spíš nikdy. O tvém příteli Tedovi ani nebudu mluvit. Ted zůstane tam, kam patří. V mém stínu! Páni, Tede. Buď ještě sebestřednější.

Totální zničení. Ki, vyhrává! Ki, Ki, Ki! MIMO CESTU - To bylo boží. - Super! Ki, Ki, Ki! Dobře, uklidněte se všichni. Uklidněte se, uklidněte se!

Páni! Ki Swan. Koho by to napadlo? Studenty se spoustou snů a nevyužitým potenciálem jako tady Ki vídám každý den. A chci pomoct. A to studenti jako Ki zoufale potřebují. Být hlavním dozorcem bylo super, ale nedalo mi to možnost pomoct každému.

A proto já... Shane NacpanáKřupaváPizza formálně oznamuji svou kandidaturu na studentského prezidenta VGHS! A já taky! Přesně tak, kandiduji na studentskou prezidentku... taky. Já, Ki Swan. A Wendell bude můj zástupce.

Co? Pokud tedy chceš. Budeš litovat, že ses kdy narodila. Co? Ki a Wendell! To bude zajímavé. Uvidíme se u voleb. Ki, Ki, Ki!

Uvidíme se na tréninku, trenérko? Do háje s tím, všichni se uvidíme u večeře, dnes večer. A Briane, udělej si něco s temi vlasy. Co je s mými vlasy? Myslí to učesání? Věděl jsem, že to Jenny zvládne. - Věděl jsem to.

- Jasně. Zákone! Jsem kapitán Ashley Barnstormer III. z Napalmové enegeťákové střední. Musím přiznat... Před měsícem jsme si mysleli, že jsi odepsaný. Hádám, že ten hajzl v tobě jen potřeboval čas, aby znovu povstal. Teď je ale jasné, že sem nepatříš.

HRÁČSKÁ SMLOUVA Co kdyby ses na ně vykašlal a šel tam, kam doopravdy patříš? Něco ti řeknu, Ashley. Ve VGHS jsem dal svému jménu pořádný zvuk. Ukoval jsem ho. Jako kus žhavého kovu v uhlících vítězství a tragédie. Toto místo...

proudí mými žilami jako krev. Takže... abych odpověděl na tvou otázku... Ano. Nepodepíšu žádnou smlouvu. Kromě tvé. Mizíme z téhle díry pro ubožáky. Uvidíme se v play-off. Kreténi!

Tede, Tede! Kandiduju na studentkou prezidentku. Wendell je můj zástupce, ale ty budeš můj první přítel, pokud vyhraju. Jsi úžasná, Ki. Ty jsi taky úžasný, Tede. Pojďme probrat strategii kampaně. U pizzy.

Jo, to je skvělý nápad. Dobře. Takže jaký budeš mít slogan? Napadlo mě: "Ki, hlas z rozumu." Dobře, to je cool, ale nudné. Spíš tohle: "Ki, pizza hlas! Hlas pro mě je hlas pro pizzu!" Ne, ne, ne. Existuje totiž jeden člověk... Páni, ještě že jsme tentokrát neprohráli.

To by byl hrozný konec. Jenny, jsi úžasná. - Díky. - Pojďme na jídlo. - Nějaké proteiny? - Jo. - Dobře, super. - Stejně bychom už měli jít. - Zatím. - Ahoj. Tak to bylo pěkně těsné. Ještě že jsem se do toho vložil a zachránil tě. Ale prosím tě.

Zvládla bych je bez problému sama. To jo, ale určitě jsi ráda, že jsi nemusela. A ohledně včerejší noci... já taky. Děláš si srandu? Miluju tě. Tede, brácho, musím ti říct... Tede?

VGHS SE VRÁTÍ VGHS SE VRÁTÍ ... S 3. ŘADOU

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

a hned si vzal inspiraci z dalšího videa :D

00

Odpovědět

Už druhou řadu nechápu, co na tom vidim. Asi že je to tak blbý, až je to dobrý.

251

Odpovědět

Tady mate videjko s Brianem na dobrou noc...od 18ti let :) http://vimeo.com/74025061

275

Odpovědět

Skvělý zakončení, moc dobrej díl... Mohli byste prosím přelozit i toto? : http://www.youtube.com/watch?v=BmzrKSIhm9I&list=SPsMtUWKCmBPTvxsBqT9jvPylbdWW6qgD-&index=1

200

Odpovědět

Tie veci co maju na to e-shope su niektore fakt dobre napriklad tie brianove teplaky su uplne bozi :D Ale zaplatit za dovoz viac ako za povodny produkt ....

210

Odpovědět

Mohla by být přeložená i znělka.

191

Odpovědět

To je jako konec jo? Jsem čekal nějaké lepší uzavření. Podle mě mi to přišlo víc otevřené ten konec než u normálních dílů.

194

Odpovědět

Admini nějak vám to blbne nejde spustit video ;) ještě včera sem na to koukal dneska je to seklý ....

185

Odpovědět

tiež mi nejde prehrať video, neviete, čo je s tým?

185

Odpovědět

nejde mi to přehrát, nevíte někdo, prosím, co s tim? kliknu na spustit a chvíli to načítá a pak přestane. vpravo nahoře to píše cc on a hd off.

185

Odpovědět

Škoda, že už 2. série končí..

200

Odpovědět

Můžu se zeptat dá se někde stáhnout VGHS s českými titulky ?

182

Odpovědět

Titulky zřejmě brzy poskytneme ke stažení. Čekali jsme, až tu dopřeložíme celou 2. řadu. ;-)

181

Odpovědět

MOŽNÁ SPOILER ALERT
Eh...Kdo ještě čekal, že ho The Law jako odpověď na tu nabídku pozvrací? :D

244

Odpovědět

Ty jo to by bylo lepší než jak to nakonec udělal :-)

212

Odpovědět

+ElessarMožná, ale asi by to znamenalo ne. :D

210

Odpovědět

The Law prostě zaválel :)

203

Odpovědět

Skvělej díl, zároveň smutnej i vtipnej, na Zákonovo poblití budeme asi dlouho vzpomínat :D

222

Další