Mapa SexovaVideo Game High School (S03E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:381
Počet zobrazení:9 377

Jak už název napovídá, dnešní epizoda se bude zabývat tím, co teenagery na středních všude po světě zajímá nejvíc... sexem! Můžeme vám ale prozradit, že v tomto díle vyvrcholí i školní volby. Ki vyměnila Wendella za O'Doylovou a ta jí spolu s ostatními zahrátkáři vydatně pomáhá s kampaní, aby porazila Shanea. Kiina kandidatura má ovšem jednu velkou trhlinu: Ted si vynutil díky únosu jeho milovaného Tomowachi hlasy MMO guildy. Navíc má Ted školní trest po tom, co v minulé epizodě provedl s autem svého otce. Ovšem o ničem z toho Ki neví. A co FPS tým? Ten se chystá na další zápasy play-off. Přejeme příjemnou zábavu a opravdu se těšíme na setkání u dalšího dílu!

Přepis titulků

Říkám, že bychom zkrouhli 15 % přestěhováním výroby do Hondurasu. Tak to udělej. Proč se ještě bavíme? Nepodepsal jsi přání pro mámu. - Tady ho máme. - Jak je, Ashley? Shane. Podle personálního dostanu větší stůl. To je pravda, protože svým způsobem je chodník největší stůl na světě.

- To je... Cože? - Máš padáka. A zpětňáka. Peekabooski. Tady Zákon. Nemůžu se dočkat, až zfragujem nováčky. - Co je to za vola? - To je nový Zákon. Jeho čísla jsou neuvěřitelná. Holky se nemůžou nabažit jeho vyběleného úsměvu a kluci se perou o jeho super schopnosti. To nemůžete...

Ne, ne, já se peru. Já jsem Zákon. To je moje jméno! Má značka! To všechno jsi převedl k Napalm Energy Corporation. Včetně zadku, který nikdo nechtěl, takže ten si můžeš nechat. Ty jsi jim prodal zadek? Proč asi holky nereagují na jeho značku? Potřebujeme, abys vypadnul do oběda, Lawrenci. Ashi, ohledně přání pro mámu... Vaše máma má narozeniny?

To je ale významný den. Paní Barnstormerová je inspirací pro firmu. S radostí se připojím. Moje WASD prsty! To jsem nechtěl. Omlouvám se. Tak se mějte. Ten kluk je klasa. Na pohotovosti řekli, že Clutch má palec dobrej, tak jsme spěchali do školy... Jel jsem moc rychle.

Tede, měl jsi být opatrnější. Já vím. Když... Chcípnul mi mobil a ty jsi nevěděla, kde jsem a... Nechtěl jsem ti zničit maturák. Jsem jen ráda, že jsi v pořádku. Jsi... v pořádku, že jo? Bylo to pár těžkých týdnů, Ki.

Ale víš ty co? Aspoň si popřemýšlím. Je děsně nefér, že tě tady drží. Je to jen na tři týdny, Kiwi. Čas vypršel. Jdi vyhrát ty volby, kotě. Budou mi chybět obědy s tebou. ROLEPLAYEŘI PODPORUJÍ SWANOVOU BYL JSI UBODÁN Kruci.

Tede Wongu, je čas. Jedny sluneční brýle, černé. Jedna mikrotužka, 0,5 milimetru. Tři plátky žvýkačky, zimní vánek. Měl jsem čtyři. Jedno ozdobené Tomowachi s nápisem: "Joshovi k osmým narozeninám.

S láskou, máma." Je mrtvý. Do hajzlu! - Sakra, sakra, sakra. - Chci ho vidět. - Ježíši. Krmíš ho, že? A učíš ho nové věci a uklízíš mu bobky? Musíš mu uklízet bobky, Tede. Je v pohodě.

Teď spí. Spí? Je poledne. Co jsi mu provedl? Ukaž mi ho! Mám ho v pokoji a uvidíš ho, až tvůj tým odvolí Ki. To ne, Tede. Naši budou volit, až zjistím, jak mu je. Jasný? Ano, dobře.

Pošlu ti fotku. Doufej, že se směje, Tede. Doufej, že se směje! Dámy a pánové, zoneři, dnes je den D... Napalm proti VGHS. Dva úžasné týmy, dva skvělí kapitáni, ale jen jeden postoupí do FPS šampionátu. Jenny Matrix. Je pořád v druháku. Toto je její první rok ve Varsity a toto nejdůležitější hra její kariéry. Zvládne ten tlak ustát? Dle mých výpočtů...

ne. - Tady to máte. - Je tu. Jacques Letoure a jeho skauti jdou na zápas. Cože? Počkat. Proč? Proč? Aby tě viděl hrát a chce se s tebou potom sejít. Říká se, že přijdou o záložního snajpra. Dobře, takže... Vážně se to děje.

Ashley je druhý, po kom se dívají. Natři mu to a můžeš se zabalit, protože pojedeš do Paříže. Je to vážně, vážně dobré. Pořádně bojuj. Mami, musím to říct Brianovi. Ani nevím, co říct. - Pořád to chceš, ne? - Jo, víc než cokoliv jiného. Tak mu to řekni a doufej, že to pochopí. Jo...

Hej, lidi. - Co to je? - Kámo. - Nazdar. - Jenny, ahoj. - My jsme jen... - Promiňte, že ruším. Jsem si... Jsem si říkala, jestli bys nepřišel na večeři? Uvařím. Ty uvaříš?

Dobře. Dobře, super. Tak se uvidíme večer po zápase. Jo. - Je všechno v pořádku? - Jo, jasně. Rozhodně. Jen si s tebou chci promluvit. Jen my dva, mluvit... Víš, jenom my dva. O nic nejde.

Já půjdu před zápasem odvolit. Dobře. - Panebože! To je tak roztomilý! - Co? To ti máme nakreslit mapu? Mapu? Čeho? - Sexova, Briane. - Tam míříš, a až tam budeš, budeš sexovat s Jenny. Cože?

Ne, nebuďte divný. Přemýšlej o tom. Chce ti uvařit večeři, dneska po velkém zápase. - Jen vy dva. - Už ti někdy uvařila, Briane? No, jednou nám spálila popcorn a pak jsme se líbali. - Panebože. - A to byl jen popcorn. Dneska přijde hlavní chod. Dostaneš dezert. Jo! Seš chlapák. Seš chlapák, Briane! Další tři hlasy od hádankářů.

Ki, můžeme si na chvilku promluvit? Ahoj. Jsi zpátky. Ahoj. - Ohledně MMO guildy... - Máme novinky o guildě? Máme to potvrzené? Dodrží to? - Co? - Máme jejich hlasy? Že váháš. Akorát jsem mluvil s Joshem. Všechno v pohodě. Lidi...

my to můžeme zvládnout. Jsi nejlepší, Tede. Jednokolová hra záchrany rukojmí. První tým, který dostane rukojmí na heliport, vyhrává. Kapitáni, vybrali jste své zajatce? Jumpin' Jax. Ashley Barnstormer. - Tenhle chlapík.

- Hra začíná za 60 vteřin. Tak to rozjedeme. Dobře, tak do toho. Dobře, tady jde o všechno, děcka. Tohle je vaše chvíle. Jestli to vyhrajete, vyspíš se s mojí dcerou. Dostaňte Jaxe k helikoptéře a půjdeme do šampionátu. Tak jděte, ať na vás můžu být pyšná. Do toho! Briane... vypadáš roztěkaně.

Mluvila s tebou Jenny? - Ohledně... - Ohledně toho, co se stane po hře? Dobře, vím, že je to trapné, protože jsem její máma, a co se stane mezi vámi, je mezi vámi. Ale nemůže to ovlivnit tvoji hru. Ne, ne, to neovlivní. Vážně? Protože vypadáš docela zaraženě. Dobře, fajn. Trochu vyšiluju, protože je to velká změna v našem vztahu.

Změna se stane, ať už chceš, nebo ne... A bude to bolet. - Vážně? - Jo, bolí to... ale Jenny o tomhle sní celý svůj život, tak jí to nezkaz. Dobře, tak tam jdi a odveď svou práci. Skočme na to. Brian D se tam pěkně rozkládá. Dejte mu někdo lepidlo. No tak, Briane.

Páni, tvůj tým jde do kopru. Zvlášť Brian. Ještěže s nima nemusíš hrát, až budeš v Paříži. Já to chápu. Poslal ses sem, aby sis se mnou pohrál. To nebude fungovat. Jenny, ty mě vůbec nechápeš. Jsem jenom líný. Mimoto to má Zákon pod palcem. Pamatuješ si Zákona, ne?

Já myslela, že jsme se dohodli. Dobře. Chápu. Lidi... volali roleplayeři, volili Shanea. Kruci! Myslel jsem, že je máme! Rozchoď to, Sebastiane.

Myslel jsem, že je máme. Takže místo týhle stěny bude nádrž se žralokem... A zenová zahrada by mohla být tady. Nazdar, lidi. Nás si nevšímejte. Co tu děláš, Shane? Jen si dávám náskok s prezidentskými povinnostmi. - Tady bude má kancelář. - To je naše třída. Nebojte, ukázalo se, že máme ještě hnusnější a menší sklep pod tímhle.

Je jen váš. Shane, to nemůžeš. Tak to nefunguje. Co? Žádná hroznovka? Ta je ve studentském centru. To je přes celej kampus! Dnešek je na prd. Zavolejte řidiče. Ať je to Steven. Vždycky by to měl být Steven. Jo.

O’Doyleová, ty máš ráno jógu, že? Jóga je těžká. Asi by sis ráda po cestě dala kyselé tyčinky. Ty miluju, ale seženeš je jenom... V automatu vedle té kresby na parkovišti... To se nedá o přestávku stihnout. Co kdybychom je dali do automatu sem, vedle třídy pana Wonga? Asi rozumím řeči tvého kmene, Ki Swanová. Mohla bys přesunout gumové žížaly k parkouru.

Konečně bych měla rozinky v čokoládě po cestě na hvězdné Pokermony. Jděte a s každým promluvte. Ptejte se na oblíbené limonády, sladkosti, ňamky, které nezískají po cestě na hodinu a řekněte jim, že Ki Swanová osobně slibuje, že pochoutky, které chtějí, budou v automatech, ve kterých je potřebují, aby dostali sváču, na kterou normálně nemají čas, ale chtějí ji! Volby končí za pět hodin.

Tak do práce! - Asi budu zvracet. - Je to jenom Tomowachi. Mám doma to nejroztomilejší, jmenuje se Hank. Tohle mě děsí! Ki potřebuje ty hlasy. Jasný? A já potřebuju vaši pomoc, tak do toho. Clutchi, dojdi pro foťák. D.K., pomoz mi s tím tělem. Theodore, ukrást Joshuovi mazlíčka a hrozit jeho smrtí, to je jedna věc, to je v pohodě.

Ale skutečně ho zabít a předstírat, že žije? To je zvrácené. Chceš mluvit o zvrácenosti s někým, kdo byl tři týdny po škole? Tak mi pomoz s tím tělem a nauč mě ve Photoshopu. Driftuješ po temné cestě, Tede. Tam tě nemůžeme následovat. Jsi zrůda. Fajn.

Vaši blbou pomoc nepotřebuju. Myslel jsem, že jsme kámoši! Sakra! Dostaňte mě odsud. Já chci hrát! Blbost. Bacha, granát! Jenny, tvůj přítel má vážný problémy s výkonem. Briane, seber se. Kruci, o co jde?

Nemůžu se soustředit. Trenérka v podstatě potvrdila, že to s Jenny dneska děláme. Cože? To je jako problém? Já nevim. Jsem fakt nervózní. Briane, ty doslova žiješ sen každýho 16letýho kluka. Chodíš na Video Game High School. Tvoje sexy přítelkyně se s tebou chce vyspat. A z nějakýho důvodu to její mámě nevadí.

- Máš pravdu. Je to úžasný. - Jo, je to sakra úžasný. Tak chceš to, nebo ne? Chci to! Téda! Nevím, co to vjelo do Briana D, ale Scotty chce trochu v tabletkách. Nuda, nuda, nuda. Jo. Jdeme domů. Dobře.

Hej, Briane... skvělý nadšení! Asi tě začínám chápat, Jacksi. Dobrá hra, Barnstormere. Jo. Ne. Naskočíme do vrtulníku a šmitec! BrianD a Jacks běží pro vítězství. Bože, VGHS to vážně může vyhrát.

Kdo by tenhle výsledek čekal? Brian D jde do finiše! Ne! Hups. To provedl Zákon? Ten automat je plný, tak co kdybychom přesunuly energetický tyčinky sem a smoothie zůstanou? Já nevím.

To je docela daleko od třídy hádankářů, ale... Pohleď, VGHS. Automaty pro každý tým. Automat na každém rohu. Automaty... vemte si a volte mě. Máme sváču. Máme pití. Máme všechno. Jen jděte. - Dostaneme automat na smoothie? - Jasně, volte Shanea. Nazdar, Ki. Díky za nápad.

- Jak si to... - Prachy. - Ale nemůžeš prostě... - Ki, prachy. Neexistuje žádné chytré řešení. Dostanu, co chci. A co chceš, Shane? Protože já chci pomoct studentům. A studenti chtěli dobroty nebo co. Nejde přece o to? Nezvládl jsem to líp než ty? Tak kde je problém?

Tobě je to jedno. Mně ne. Světu je jedno, že ti to není jedno. - Kam je chcete, šéfe? - To je jedno. Udělala jsem vše správně. Nemělo by to tak dopadnout. Život není hra. Věci často nevyjdou, jak by měly. Neexistuje žádný velký programátor v oblacích.

To je blbost. To lidi říkají, jen když nemůžou zjistit, jak vyřešit problém. Život dává smysl. Jenom ho musíš... zjistit. Volby skončily, Ki. Není co dál zjistit. Nechceš se vrátit na centrálu a počkat na zbytek týmu?

Byla bys dobrý prezident, Ki Swanová. A to něco znamená. Musím na záchůdek, čurat se mi chce. Dobře, musíme to tady uzavřít. Vy tři, předek. Já s Brianem budeme hlídat zajatce. Jděte. Hej. Neboj se. To zvládneme. A večer to pak oslavíme. Teď nemůžu na večer vůbec myslet.

Počkat. To tě trápí? Protože tu večeři můžeme odložit. Teda já chci večeři, ale jestli tě to stresuje, můžu na večeři počkat. Briane, večeři si pořád dát můžeme. Ne... Můžeme si dát večeři. Jen říkám... že se spolu pak nemusíme vyspat. Cože?

Však víš... Ten sex? Tým mi řekl, že dát si večeři znamená... - I tvoje máma říkala... - Bože, ne. Jen jsem si chtěla večer promluvit o... Nemůžeme to vyřešit později? Ty vado, on to neví. - Briane, zkus hádat.

- Sklapni! Jak jsi mu to mohla neříct? Je to tvůj přítel. To je krutý i na tebe, Jenny. Neřekla co? Že když tenhle zápas vyhrajete, stěhuje se do Paříže. - Paříže? - To vůbec není pravda. - Není? - Tak trochu, ale... - Co znamená tak trochu, Jenny? Můžeme si o tom promluvit prosím později?

Fajn. Briane, chlapče můj, z mé zkušenosti vztahy na dálku prostě nefungují. Ashley, drž hubu! Jedeš do Paříže, nebo ne? Věděl jsem, že bude důvod, proč sem jít. Takže se rozcházíme? Briane... Pět vteřin, Jenny.

Všechno je teď na Jenny Matrix. Unese ten tlak? Briane. Briane, počkej. - Měla jsem ti to říct. - Jak dlouho, Jenny? Jak dlouho jsi věděla, že odcházíš? Bože, jsem takovej pitomec. - To nejsi. - Celej měsíc... jsem si myslel, že je mezi námi všechno super. Večeře, já vážně... Jasně, že ne, protože na tomhle ti záleží daleko víc.

- Víš ty co? To je v pohodě. - Ne, to není fér. - Nedonutíš mě, abych se kvůli tomu cítila špatně. - My chápeme to, díky. Jdi do háje, Briane. Tohle chci celý život a miluju tě a ničí mě to. No, tak já ti to usnadním, dobře? Je konec. Neshody v lásce, co? To je těžký. Jenny!

Konečné počty jsou: Shane Pizza 126 hlasů, Ki Swanová 128. Ano, Kiwi! Jsem na tebe tak pyšný. Gratuluju. Prezidentka Ki Swanová. - Gratuluju, Ki. - Děkuju. Tak, Tede, vrať mi moje Tomowachi. Víš ty co? Joshi, nemám... Nemám ho dneska u sebe. - O čem to mluví?

- O ničem. Joshi, zítra, jo? Přestaň zdržovat, Tede. Dostal jsi naše hlasy. Tak kde je? To je on. Máš ho v batohu. Proč mi ho nechceš dát? - Co se mu stalo, Tede? - Nic. Je to moje Tomowachi? Je to moje Tomowachi? Ne.

Panebože, ne. Bože můj. Ne. Jsi lhářka a vražedkyně a doufám, že se udusíš zvratkama. No tak, Joshíku. Pojď, to bude dobrý. To bude dobrý, jdeme. Co je? Prohrávali jsme, jasný?

Chovali se jako volové. Nechtěl jsem, aby umřelo. Koukni, Ki... Je mi to líto. Ale teď jsi prezidentka. To je dobře, ne? Ne? Je to jenom pitomej virtuální mazlíček. Přes to se dostane. Ki... tys to nevěděla.

Za to nemůžeš. Zasloužíš si vyhrát. Podváděla jsem. Zfalšovala jsem hlasy. Omlouvám se. Právě sis vysloužil další týden po škole, tupoune. - Padej odsud! - Promiň, tati. Takže Ki podváděla. Shane je prezident. Zítra k obědu jsou rybí prsty, kuře á la king a česnekové casserolle...

Ki odešla ze školy. Je pryč.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravim vas pekne,

je moznost nekde stahnout 3S s titulky ? Diky

00

Odpovědět

Je to parádní seriál, všechna klasická klišé jsou podána nenucenou "light" formou, aby se divák necítil násilím vtahován do děje. O.K. Ale teď vážně.: Zná někdo název té fantastické hudby z (20:32)? Přiznejte se, vím, kde bydlím!

50

Odpovědět

Pegboard Nerds - Emergency

20

Odpovědět

"Bude to bolet" - Brianův výraz mě rozsekal :-D

190

Odpovědět

Tomowachi :( :(

43

Odpovědět

Dokonalej seriál !! :D na konci mi i slza málem ukápla :D :(

190

Odpovědět

No pokud se vám tohle zdálo deprimující tak na ten příští se raději ani nedívejte :D

110

Odpovědět

Co to je za srajdu ?

356

Odpovědět

Tak na ní nekoukej :)

101

Odpovědět

+LuckyssTo bych neviděl, jaká to je srajda od nerdů pro nerdy.

030

Odpovědět

Važ slova, čumáčku, neb jsi na stránce plné nerdů a geeků. Jinak řečeno, neser boha.

241

Odpovědět

Překvapilo mě, že Jenny a Brian jsou ve skutečnosti manželé.

711

Odpovědět

XD děláš si p***l?

67

Odpovědět

+DarketahNedělá, vzali se v listopadu 2012. Dostali ode mě přáníčko, já od nich samolepku VGHS.

210

Odpovědět

Tady je videt že dobrá práce s kamerou, hudbou a stříhem dovede vykouzlit opravdu atmošku, která připně k monitoru. Od tohoto seríálu by se měli i mnozí režíséři hodně co učit.

701

Odpovědět

Keď si pozriete všetky 3 série naraz, tak to zrazu všetko dáva všetko väčší zmysel :D Dobrý seriál. Škoda, že skončil...

240

Odpovědět

Proc jste prelozili nazev zvykacek Winterfresh? Podle me je to celkem znama znacka i u nas v CR.

241

Odpovědět

Protože jsme se shodli, že to v tomto případě není přímo ta značka, ale spíš příchuť. ;)

134

Odpovědět

jinak teda po dlouhe dobe slusnej dil.

81

Odpovědět

Tahle série je tak ponurá... A bude hůř. Ať už je 7má série.

312

Odpovědět

tahle serie, stejne jako ta 2. je desna sracka.. takove noob BH90210..
Prvni serie byla otom, co jsme chteli - jake by to bylo, kdyby skutecne existovala skola esportu, skola pro profi hrace.. proc to museli zmenit na takovouhle sracku kde se vic rozebiraj jednotlive kontakty/styky/vazby lidi, vsichni se tam chovaj naprosto k******y a nerealne.. At se to vrati zpatky k esportu a fps tak jako byla 1. serie.

1356

Odpovědět

Nejhorší je, že to je poslední série :(

350

Odpovědět

Aspoň to skončí v nejlepším :-) a né, jak většina seriálů odchází kvůli nízké sledovanosti..

60
Další