Druhé šanceVideo Game High School (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:586
Počet zobrazení:9 322

V dnešním díle na VGHS probíhá oslava Eitnoc, směsi všech svátků dohromady a Brian bude muset řešit velké problémy s večeří. Zákon se také pokusí očistit své jméno a bude k tomu mít zajímavého parťáka.

Přepis titulků

A proto byste měli býýýýt opatrní. - Jsem Shot. - A já Scott. A těším se zase v pondělí. Nechtěl jsi říct: "Těšíme se zase v pondělí?" PWNZWN POUZE se Scottem Slandersem Musím ti něco říct, Shoty. Nebude to snadné. Scotte, producent nás posílá, abychom vypnuli ShotBota.

Řekl jsem, že chci chvilku. Nerozumím. Udělal jsem něco špatně? Copak nečteš komentáře uživatelů? Myslí si, že jsi divný. Nesnáší tě. Scotte, ale ty snad ne. Tak dost, skončíme to. Scotte, rád jsem s tebou pracoval. VGGGHS vy-vy-vyhrála.

G-G-Gratuluji. Scotte, mám tě rád. Uvidíme se v pondělí. Honem, Shoty, utíkej! Ale kam mám jít? Co mám dělat? Najdi příběh tak dobrý, že si to ti tupci rozmyslí. Tak dobře. Sbohem, Scotte. A ať je to pořádnej doják! Musíš hrát na city!

Lidský příběh, kamaráde. Lidský přííííííběh! V3S3L3 3LITOC3 STUD3NTI VGHS Ty na sobě nemáš zelenou. Veselé Elitoce, srábku. Co to... Vrať se a ukliď to! "Trhni si, Calhoune," řekli studenti.

"Vymyslíme si vlastní svátek." "S tím nejlepším z Vánoc, Dne Země, Halloweenu, Cinco de Mayo a všeho mezi tím." Ne, když mám volno, pane. "Koledovat do západu slunce, bavit se do rána." "A tak se za hrnku sladkého noobkoňaku zrodily Elitoce." Tohle byl příhěh o Elitocích. Tede, tebe jsem chtěl vidět.

Veselé Elitoce, kámo. Ty jo, díky. Je to... Odznak přátelství. Rozsvítí se, když jsou blízko sebe. Úžasný, kámo! Já tvůj dárek omylem snědl. Mám nápad! Zvu tě na svůj úžasný vajíčkový závod.

Díky, ale mám dost práce s přípravou večeře. Je to dárek. Musíš přijít. No tak, pořád máš moc práce s FPS. Už nikam nechodíme. Prosím, prosím, prosím... No dobře. Kdy to je? - Ve tři. - Ve tři je večeře. Jo, přijdu na ni pozdě. Ale bude salát, že jo?

Jo. Hádám, že to můžeme posunout na tři třicet. - Co je ve tři třicet. - Večeře. Brian přijde na můj závod. Počkej, a co můj koláč? To je pí koláč, jestli ho nesníme ve tří čtrnáct, tak bude na vyhození. Přines ho na závod, bude to vítězný koláč. Ne, je to pí koláč.

3,14. Víš co? Jasně. Proč si nedat dezert před večeří? Protože to je... Už tak je dneska den naruby. Není. Díky, že mi to nepřipomínáš. Já už musím jít dát tohohle ptáka do trouby. Ale uvidíme se na závodu. Netěším se na to.

Díky za nic. Jsi strašný. Taky mám jeden. Mám tě rád, Briane. - Použij kompliment. - Já vím. Teda ne, nevím. Teda vím! Nesnáším tě, Briane. Nemyslel jsem to tak! Teda myslel! Briane, neodcházej!

Teda, nevracej se! Briane! Pomoz mi, Ki. Nepomůžu. Carey, přestaň s tím dětinským vydíráním. Řekni si reálnou cenu. Tři stovky? Před 10 vteřinami jsi říkal dvě. Carey, zlato. Proč musím mít takového synovce ze čtvrtého kolena?

Vím, že jsou to důkazy, které potopily Zákona. Já jsem ten, kdo to usvědčující video připravil. Vím, že jsem lajdák. Dvě stě padesát. Přines disk na obvyklé místo a dostaneš zaplaceno. Klidně, je přímo tady, promluvím si s ním. Ahoj. To se podívejme.

Vypadá to, že někdo letos najde v krocanovi kupu uhlí. Dobře, hoši. Bude to takhle. Gigglesi, ty jdeš první. Sevřu ti hlavu mezi stehna a zmáčknu. Pak už to tak směšný nebude, co? To není ani teď. - Není, že ne?

- Ne. Zmlaťte ho. Ne, ne, ne! Aloha, lidští studenti. Jsem dívčí studentka z VGHS. Máte nějaký lidský příběh? Je to holka! Řekne to dalším holkám! - To nedostanem žádnou pusu? - Utíkej! Tohle... Tohle ještě neskončilo. Zdravím, nepotřebuješ pomoc?

Nech mě na pokoji, ty hloupá... náno. Já od nikoho nic nepotřebuju. Jsem Zákon. Jsem i hezčí než ty. Briane, počkej! Achievement splněn. Vyloveno 20 jablek. A máš to, Hraběnko. Jak ti jde lov achievementů?

Hrozně, Hraběnka mě poráží. A přišla jsem o tanečního partnera, protože jsem moc zapálená. - Což mi připomíná... - Jenny, ne, ne. - Musím dát tohohle ptáka do trouby. - Briane! V kolik to je? Ve dvě, vem si černý saténový kamaše. Učeš se. Dneska to nezvedáš?

Calhoune, podívejte, dneska mám volno. Ušetři mě fňukání. Mám pro tebe Elitoční bonus. Já dostal bonus? Jo, bonusovou práci. Jdeš makat hned. Ať už jsi u stánku s noobkoňakem. Calhoune, pročetl jsem si nějaké zákony o práci dětí a myslím...

Nečichám tu, jak se peče v areálu školy neschválený krocan? - Skrblíku. - Příživníku. Jsi holka. Neměla bys tu být. To je škoda. Jsem tu s tebou ráda. Třeseš se. Dovol mi... Zahřívací funkce. Dobrý kostým ShotBota. Jdeš v něm na Haloweenskou kostýmovou soutěž?

Ne. Pověz mi, o co šlo v té uličce. Je to dlouhý příběh. Příběh o FPS talentu obviněném ze zločinu, který nespáchal, ufňukaným RTS přivandrovalcem. Příběh o škole, která se ke mně poté otočila zády. A až se mi ten důkaz dostane do ruky, tak to bude příběh mého vykoupení. Vykoupení?

To zní jako příběh, o který by měl mít ShotBot zájem. - Potřebuješ parťáka? - Parťáka? Nemáš šanci, ksichte. Zákon je sólař. Chápu, to zní velmi osaměle. Proč mi vůbec chceš pomáhat? Protože nejsi jediný, kdo hledá druhou šanci. - Jsem Zákon.

- Barbara. Rebbeca Barbara. Rebbeco, pojďme očistit mé jméno. Poslat Shanea za mříže. Možná se pak líbat a osahávat. Uvidíme, kam nás vítr zavane. Vítr právě vane jižně až jihozápadně rychlostí 0,6 m/s. Jasně. Úžasné. Jdeme!

Ty máš páru. Jsme zpátky, Games Dean s noobkoňakovým stánkem. Zpátky do práce, Briane. Promiňte, lidi. Šlehačka navíc na můj účet! DXM Competish KDE JSI? Gamesi, musím na malou. Vezmeš to za mě? Jo, máš 5 minut reklamní přestávky.

Díky. Budu hned zpátky, slibuju. Jestli si myslíte, že to budu rozlévat, tak jste na omylu. Podle informací těch nerdů se Shane s bratrancem setká kolem čtvrté. Co máš ty? Podle tohoto interview Shane rád odpočívá s okurkovou maskou na svém obvyklém místě, u pítek. Možná je to to obvyklé místo, o kterém mluvil. Dobrá práce, zlato.

Tady je plán. Dám na tomhle 200 cviků a pak Shanea pěkně zmáčknu. To nevyjde, jsi slabý a smutný. - Shane tě zmlátí. - Slabý a smutný? Já ti ukážu. Víš co? Věděl jsem, že parťák není dobrý nápad. Ztrať se. Shane má svaly a černý pásek.

Ale jeho bratranec Carey má diplom z IT a křivé nohy. Zákon, kterého znám, by na to šel chytře a zmlátil by prcka. Ty jo, ty mi fakt rozumíš. Beco, to aby ses ztratila... Necháme to plavat? Voda se skládá z vodíku a kyslíku. Ty jsi tak chytrá. Jdeme!

- To bylo úžasné. - Já vím. Mohla bys dneska přinést cider? Jo, znovu jsem ti to natřela, Hraběnko. Sakra, Dean mě zabije. Promiň, Gamesi. Jo, díky za záskok, musím na závod. Briane, kde jsi? Závody teď nebudou začínat. Jsem tu uvrtaný, Ki.

Můžeš mu říct, že je mi to líto? Bude tak šťastný. Nemám nápad. Hned jsem zpět. Šlehačka navíc je na mě. Káva bez kofeinu jim došla, tak jsem ti vzal zelený čaj. Už se ukázal? Ne! Zdá se, že tu budeme muset číhat, zlato. Zákone, až tě očistíme, co budeš dělat?

Až se to stane, tak nejspíš zase budu bohatý a slavný. Což mi připomíná, že až se to stane, nečekej, že se o tebe budu starat nebo ti něco kupovat. Nic nepotřebuju, jen chci pomoct. Opravdu? Ty jsi zvláštní. To je něco pro mě. Na mé druhé škole říkali, že jsem tak divná, že nám klesá sledovanost a chtěli mě deaktivovat.

To je hloupost. Tvá škola zní jak můj otec. A já tvoji školu nesnáším. Tvá škola neví, o čem mluví. Tvá škola měla opustit mámu už před lety! Jsi úžasná, Rebecco. Ještě nikdy mi nikdo nezanechal takový komentář.

Omlouvám se, mé oči mají poruchu. Jo. S mýma taky něco je. Asi prach. Podívej, tady je. To je Carey. Jdeme! Nevíš, na jaké stanici je vaječný závod? Brianeeee!

Ukradla jsem cílovou pásku, takže uvidíš Teda vyhrát. Prosím, řekni mi, že je pořád den naruby. Už je skoro tři patnáct. To nestihne. Všechno nejlepší, Briane. Tede, sněz to do 10 vteřin. Jasně, Ki. Je to výborný, Ki. To zaplatíš ze svýho.

Jak je, ty idiote? Máš pěkný krk, Carey. Budu ti ho muset zmáčknout, pokud mi nedáš ten disk. Promiň, že jdu pozdě, Carey. - Zákone, co tu děláš? - Nic. Díky. A co uděláme s tebou? Neubližuj mu, Shane.

Proč je tu pořád ten ShotBot? To není ShotBot, idiote. Je to má sexy přítelkyně. - Přítelkyně? - Přítelkyně? Ne, ne, ne, ne... Víš, že je to ShotBot, ne? Víš to, musíš to vědět. Podívej.

Ne, ne, to není možné! Ne, to není pravda. To je tak jasný robot. Znáš ho. Z Pwnzwn... Páni. Já prostě... Hoši, hoši, odveďte ho.

Využil jsi mě, abys získal příběh. A já ti věřil. - Zákone, můžu to vysvětlit. - Já o to nestojím! Hoši, jdeme. Nesnáším tě, ShotBote. Nesnášííííím! Hraběnka si myslela, že to má v kapse. A pak bum!

Udělala jsem krvavý výtah. A hádejte, kdo získal perníkovou medaili? Jenny Matrix. Hádám, že cider jsi zapomněla. Jestli tím "zapomněla cider" myslíš "povodila si tanec jako vánoční bohyně"... Ano, cider jsem zapomněla, omlouvám se. V pohodě, cider nepotřebujeme. Nepotřebujeme koláč, nepotřebujeme...

Kde je Ted? Tady, kámo. Ty jíš hamburger? Myslel jsem, že jdeš do sprchy. Šel jsem. Ale pak se to nějak zamotalo... Tak se do toho pustíme. Kde je bramborový salát? Promiň, salát není. Ale víš co? Alespoň jsme se všichni sešli.

Asi jo. Aspoň si vychutnáme tohohle skvělého krocana. Veselé Elitoce, lidi. Sůl. Není osolený. Zapomněl jsem osolit marinádu. Myslím, že to nevadí, Briane. Dieta bez soli je dobrá věc. - Místo soli můžeme použít... - Ki, to stačí. Marináda má být slaná.

Patří do ní sůl. - Takhle to je. Tečka. - Chceš můj hamburger? Ne, Tede, nechci tvůj hamburger. Chtěl jsem jen jedno. Uvařit vám večeři. Chtěl jsem toho moc? Ale místo toho to bylo: "Pojď na můj závod, Briane." "Zatancuj si se mnou, Briane." "Dejme si dezert před večeří, Briane." A co jsem po vás chtěl? Cider, koláč a nezničit můj stánek. Který mimochodem musím zaplatit.

Nemám na školné, nemůžu se vídat se svou přítelkyní... - Briane! - A nikdy po vás nic nechci! Vy dva spolu chodíte? Proč jsi mi to neřekl? Tede, zase si žádáš pozornost. Všechno se musí točit kolem tebe. - Jsi ten nejsobečtější... - Briane, jdeme. Ne, ne.

V pohodě, půjdu sám. Užij si svůj hamburger. Promiň, že jdu pozdě. Přinesl jsem sladké brambory. Ozve se vám můj právník. Myslel to vážně? Protože to bych byl ve slušný rejži. Veselé Elitoce všem. Můžete mi věnovat pozornost? RTS tým pro vaše pobavení připravil jednoho a jediného, díky bohu za to...

Zákona! Přesně tak. Dáme si se Zákonem jednu hru, ze které se nemůže vycheatovat. Jeden dobrý hod stojí mezi tímto idiotem a 750 litry ledové vody. Ukažte, co cítíte, VGHS. Tohle byl tvůj geniální plán, Shane? Namočit mi spodky?

Zákone... Mým plánem jsou reality na Barbadosu. Tohle je jen sranda. Není to ironie? Nenávidí tě bezdůvodně. A to kvůli lži. A zničí to jediný důkaz o pravdě. Ironie, že?

Nevím. Prostě jsem trochu ukecaný. To je Reggie. Je to můj makléř. Zrovna jsem vydělal 100 tisíc. Asi si dám ústřice. Mňamka. Dobře se bav. Shoty! Dobrá zpráva. PwnZwn tě chtějí zpět. Budeš v přestrojení za studenta, který tvoří virály.

Mám zase práci? Ale já zklamal. Nezískal jsem žádný lidský příběh. No a co? Jsi zpátky. Scotte, když mě ti hlídači přišli deaktivovat, tak jsi za mě bojoval. To proto, že ti na mně záleží? Jasně, ty hlupáku. Tak naskoč. Moment, mám tu trochu nepořádek.

Já vím. Mám to dát do pucu, že? Jo, dobrá práce. To předtím byl docela efektní výbuch. Jo, jsem pitomec, já vím. Podívej... Zaprvé, vstávej, protože ležíš ve vaječňáku. Zadruhé, nejsi pitomec, věř mi. Můj syn je pořádný pitomec.

Ty jsi jen vybouchnul. Poslyš, vem si zítra volno. Teda, tohle nejdřív ukliď. To máš za ty brambory. Dneska jsem to fakt podělal. Asi to nedokážu napravit. Udělal jsi chybu, ale jsi hodný kluk. Tak se přestaň litovat a běž se omluvit. Briane.

Ukliď to, jsi línej jak veš. - Veselé Elitoce, pane Calhoune. - Sklapni, Briane. Ahoj. Za to předtím se vám omlouvám. - To je v pohodě. - Ne, to není. Měl jsem k vám být víc otevřený. Jen jsem nerad přítěží. Přinesli jsme mopy a další koláč.

Pomůžeme ti to uklidit. Briane, ty začni tím, že si dáš koláč. Jenny a já uklidíme vaječňák. Tede, postaráš se o stánek? Tede? To je v pohodě. Co kdybych ti přinesl něco k pití, abys měl čím spláchnout ten koláč? Dobře, díky. Teď se už trefím!

Teď se už trefím! Zákone! Vydrž, jdu ti na pomoc! Jak tě odtamtud dostanu? Nedostaneš. Oba víme, že tyhle stehna to nevydrží. Omlouvám se, že jsem lhal. Kdybys věděl, že jsem robot, neměl bys mě rád. ShotBote, to je směšný.

Nemám tě rád kvůli sexy vzhledu. Mám tě rád, protože jsi vzácný. Běž pryč i s těma smutnýma očima. Nechci, abys mě takhle viděl. Ne, dokud nedokončím svůj příběh. Tady je první náčrt. Bot pozná jednoho chlapce. - Co to děláš?

- Bot si chlapce zamiluje. Idiote, voda tě zabije. Bot chlapci ublíží. Co to děláš? Nech toho! Ale teď, promiň Zákone, chlapec ztrácí bota. Nedělej to! NEEEEEEE! Zákone, měj se! Spi sladce.

Kamaráde... Tento robot je ten nejlepší reportér na světě. Kdo z vás ho uctí? Já! Příteli. FALEŠNĚ OBVIŇ ZÁKONA Z POUŽÍVÁNÍ ZAMĚŘOVACÍHO BOTA A HACKOVÁNÍ. Proboha, Zákon necheatoval. - Ušili to na něj.

- Ale kdo? Nevím, tahle složka se namočila. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teda, vím že tadyhleta série dílů má být spíš zábavná, ale ještě nikdy, nikdy jsem neviděl něco tak (v tomto díle) smutného. :(

250

Odpovědět

No, celkem se to zvrhlo v Beverly Hills 90210.

192

Odpovědět

Minutu ticha za ShotBota :( :D

260

Odpovědět

A od kdy se to počítá? :D

200

Odpovědět

Zdravim, na YT už je poslední díl série. Chtěl bych se zeptat, zda tu bude normálně ve středu nebo už dřív.

180

Odpovědět

Pořád super, ale první série se mi líbila mnohem víc, bylo to o něčem úplně jiném. První sérii jsem shlédnul celou na jeden zátah (objevil sem to až nedávno), ale hned první díl druhé série jsem si musel dát na 2 části protože jsem se chvílema až nudil. Každému asi bude vyhovovat něco jiného, podle mě tomu tahle stopáž ale vůbec nesvědčí :(

2013

Odpovědět

Hezkej díl, i když s tím robotem mi to nějak nesedlo.

182

Odpovědět

Neví někdo kde se dá koupit ten Calhounův převlek (nebo převlek kraviček z Mahna Mahna)? :D :D

211

Odpovědět

Další díl epický žranice?? ....žeby? :D

190

Odpovědět

Jak může tenhle prázdnej a trapnej seriál mít průměrně mnohem lepší hodnocení, něž skovost jako Malviviendo absolutně nechápu ...

18113

Odpovědět

Já ti to vysvětlím - tupej dav.

1870

Odpovědět

+JajsemTi to můžu jednoduše vysvětlit :) (pokud to pochopíš) ne každýmu se líbí to co Tobě a ne každej chce koukat na to co ty (pokuď náš okolo sebe lidi,který se musí koukat jen na to čemu říkáš ''lepší než to ostatní'' tak je lituju) :) a ještě myslím si,že hodně lidí to sleduje kvuli kolektivu jako toho vousatýho týpka z epický žranice a Wonga (kvuli kterýmu to sleduju já) a ještě teda kvuli tomu,že to má dobrej nápad ... hauk

232

Odpovědět

Hele, řeknu ti, proč si já třeba myslím, že na to lidi koukají.
Myslím, že se tu všichni shodneme na tom, že seriál nemá žádný hluboký děj a už vůbec ne takový, který nečekáte. Ten seriál je dost předvídatelný (Možná na pár výjimek). Je to seriál u kterého se nemáš zamýšlet, ale pobavit se. A já myslím, že se pobavit u toho dá. Každopádně respektuji to, že si myslíš, že ten seriál je dost low. Každému se líbí něco. Někomu se líbí Ordinace v růžové zahradě a někomu zase Breaking Bad.
Mám za to, že je fajn si občas odpočinout, vypnout mozek a jen se koukat. Ten seriál jen přesně takový.

220

Odpovědět

Žijeme v roce 2013 kde se nosí divné slipy a používá 128MB flashka!

214

Odpovědět

Proč používat velkopaměťovou flashku na natáčení web seriálu ? Ještě ke všemu když se natáčí u vody ... Byly by to zbytečně vyhozený prachy ne ? :D

221

Odpovědět

A kdy už se konečně vyspí s Jenny? O.o

1929

Odpovědět

co? nestalo se to náhodou na konci 3. epizody?

184

Odpovědět

+Harisniet

201

Odpovědět

To že s ní chodí ti nestačí?

201

Odpovědět

Malá chybka v překladu/korekci, 15:33 - máte "mými", má být "mýma" (očima). :)

191

Odpovědět

Díky, opraveno. ;-)

181

Odpovědět

13:43 má asi místo Duchess být Hraběnko.
Jinak bych řekl že konečně první díl druhé série, který za něco stál

1916

Odpovědět

Díky, opraveno.

181

Odpovědět

"namocena slozka" me rozsekala :D dobrej dil :D

221

Odpovědět

Naprosto skvělý díl opět. The Law co se stehny drží nad vodou byl nejlepší. :D Nakonec i on dosáhl amaaaaaaziing graaaace. :P

191

Další