Být náctiletý je těžkéVideo Game High School (S03E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:9 060

Dnes nás čeká předposlední díl. Naše parta se po nečekaném azylu u Swanových vrací zpět na VGHS. A jak už to tak v tomto seriálu bývá, za těch pár dní, co byly postavy mimo, se na VGHS stala pomalu revoluce. Dají se Brian a Jenny opět dohromady? Jak nese návrat na školu Ted? Co provedly poslední neblahé události s Ki? Jak využil Shane svého vítězství ve volbách? A proč je všude tolik otázek? To a mnohem více se dozvíte v dnešní epizodě. Příjemnou zábavu!

Přepis titulků

To je urážka! Jsme nejlepší pařanská dvojčata na světě. To jste neviděl kyberolympiádu dvojčat? - PŘED 5 LETY - Viděl, ale stále říkám ne. Mami, šekovou knížku. Pane Calhoune... jsem si jistý, že chudák, který vydělá třicet táců za rok, by využil malinký...

Já nevím... Šek na 900 000 dolarů. Měla jsi pravdu, mami, s penězi to neumí. Nejdřív jsem vás nevzal, protože je vám 12 a tohle je střední... ale teď vás nepřijmu nikdy, - protože jste příšerní lidé. - Příšerní? Když jsme tak příšerní, jak to, že dostaneme, co chceme? Přesně tohle by řekl příšerný člověk.

Prosím, odejděte. Dobře, chcete hrát tvrdě? Mami, - kup nám tuhle školu. - Chlapci, už jste dostali továrnu na energeťáky. - Ale, mami! - Poslyšte, dostaňte akcie na 400 dolarů za kus a možná vám VGHS koupím. Slyšels, Calhoune? Převzetí nepřítelem! Koupíme školu a vás vyhodíme. - Ještě budete litovat dne odmítnutí Ashleyho... - A Shanea... Barnstormerových.

CENA AKCIÍ SPOTŘEBITELÉ PREFERUJÍ JOCK JUICE PŘED NAPALMEM Posuň se, Napalme, protože přijel Jock Juice. Sem patří vaše peníze. Náctiletí letí na Jock Juice. Za mé vítězství, stejně jako za všechna ostatní, může tento chutný nápoj. Jock Juice. Nabušte se Jock Juicem. Vražte si ho do prádla a podlehněte náboji.

Jock Juice. Je dobrý. Je to dobrý nápoj. SHANE BARNSTORMER SE ZTRATIL NA MOŘI PŘÍJMENÍ VÍTÁME NOVÉ STUDENTY Další. - Jméno? - Shane. Shane Pizza.

Zpátky do práce. ZÁKON ZABANOVÁN JOCK JUICE ZKRACHOVAL NAPALM ZNOVU PŘEBÍRÁ TRŮN Tak jsme tady. - Tede, kdyby něco zavolej. - Ano. Díky za všechno, pane a paní Swanovi. Obzvlášť za Overdrift Rally Rash. Jste nejlepší.

Broučku, měj se. Budeš mi chybět. Samozřejmě. Sbohem, rodičové. Tak jo, kluci a Ki jsou zpátky. Dej si bacha, VGHS, jdeme si pro tebe. Ki, volby byly už dávno. Nikdo si nebude pamatovat, kdo jsi. A, Briane. Kámo, no tak. Ty a Jenny?

No ták! - Kámo! - Já vím, já vím. Jenom... Asi vím, co jí říct... ale jsem nervózní. Doufám, že mě vezme zpátky. PODVODNÍK Zvětšila se škola, nebo jsme se my zmenšili? Podle mě vypadá jako stará dobrá VGHS. Zatleskejte Silversun Pickups! Kvůli tomuhle se chodí do školy v neděli.

Ranní hlášení. Dobré zprávy. Všiml jsem si, že studentský fond vysychá, tak jsem hrábnul do svých pizza kapes a koupil... Virbl prosím... Nové počítače pro zahrátkáře. Pojďte sem. No nevypadají šťastně? Nemusel jsem to dělat, ale udělal.

Protože jsme jedna rodina. Jste moje rodina. Jste moji. Jste moji, VGHS. Jo! Pusťte se do omelet, za chvíli přijdou Smash Mouth. SLEČNA MATRIX MINULA VGHS UNIKL ŠAMPIONÁT - IGNORUJTE MĚ - Ne, neběhejte. Neházejte věcmi. - Ki! Jsi zpátky! - Ano, teď jsi dozor ty, co? Když jsi odešla, nikdo to nechtěl dělat, tak jsem si řekl, že to vezmu.

Každopádně to byla dřina, ale už jsi zpátky, takže super. Tak když už jsme u toho, máš službu v koupelně. Holky říkají, že je čistá, ale ví, že tam nepůjdu, tak asi lžou. Zvládneš to prosím do rána? Ne. Ale ne, ty taky, Ki? Proč mě nikdo neposlouchá?! Protože jsi slabý, Wendelle. A svět se živí na slabých.

Co s tebou je? Myslel jsem... - že pomoc lidem je tvoje. - Teď je moje něco jiného. Dostaneš mračíka, Ki! Posluž si, mně je to fuk. To tak, Ki Swanová. Ty jsi tenhle systém vymyslela a jsi jediná, koho štve... a jestli neuklidíš koupelnu do 24 hodin, dostaneš samolepku. 24 hodin, Ki!

Jak je, drifteři? Kdo je připraven na rallye? Theodore! Kamaráde, zastihl jsi nás v nejhorší dobu... Je nám líto tvýho táty. Máme pro tebe koš. Díky. Co se ti stalo s hlavou? Hraběnka prdů a její prdíci mi ji oholili, když jsem spal. - Cože?

Proč? - Myslí si, že když nebudu mít vlasy, nebudu chtít ten kupón na trvalou. Celý týden na nás dělají kanady. Je čas na odplatu. Schovej si to v kalhotách. - Fakt jsem doufal, že si zahrajeme. - Zahrajeme si pak. Teď tu máme válku. Ale kruci. Poručíku, nastartujte. Pane, tuhle rovnici nevyřeším. - Neznáte tu proměnnou?

- Já ne, ale vy možná ano. Tak jo, bando. Master Chief nespraví svůj Warthog, dokud nevyřešíme rovnici. Ví někdo? Je to Jenny minus Brian rovná se můžu si šáhnout? Vypadni, Sebastine. - Za pokus to stálo. - Ven! Je to x = -2. Taky jsem chytrej. Jenny, ukaž jim, jak se to dělá.

Dobrej pokus, sračpitáne. Netrefí ani proměnnou. Jen střílej vedle. Pořád je to vtipný. To by stačilo. Jo, tak já padám. Mír s vámi. Nemiň cestou dveře. - Rosie, jdu na pauzu. - Jdi po ní, tygře. - Nazdar, Jenny, jak se vede?

- Briane, už jsi zpátky. S hlavou v oblacích. - Kam míříš? - Jenom hákuju. Dobrý, to je novinka. Stejně jako kopačky a že si ze mě všichni utahujou. Potřeboval jsi něco? Jo... měl jsem to promyšlený, ale vzhledem k situaci zaimprovizuju. Měl jsem čas o tom přemýšlet a...

omlouvám se. Omlouvám se, měli bysme si promluvit o naší situaci. Ani nevím, co bych ti o nás teď řekla. Pro začátek jsem doufal, že... Ty odcházíš. Takže co že to vlastně děláme? Krucinál, Tede! Kolikrát to ještě musíme vysvětlovat? S Hraběnkou jsme vyhráli kvíz a první cena byl kupón na melír a trvalou v salónu Beyond Two Souls. Myslel jsem, že si ho zasloužím...

ona ne. Pohádali jsme se a Calhoun ten kupón sebral. Nevrátí ho, dokud se nerozhodneme, čí je. A tehdy začaly ty kanady. Dobře, tak co se chce ode mě? Střel jí to do vlasů. Fuj, žvejka ve vlasech? To je fakt nechutný a zlomyslný. Chtěli jsme se nad to povznést, ale podívej, co nám provedla.

Všechno smrdí lepidlem. Co máme asi dělat, Tede? Lehnout si a zemřít? - To ne, ale... - No tak, jsi jako John Wilkes Booth s prakem. On zabil Lincolna. To zvládneš. Dobře, udělám to. Od toho jsou kámoši. - Tak se mi to líbí, Tede. - Tak jedem. Už na tom tvrdě makáš, co? Kdybys potřebovala víc bělidla... - 24HODINOVÝ GAME JAM - Co...

Co to kruci je? Pořádám 24hodinovou soutěž v návrhu her. Tolik k úklidu koupelny. Dobrý pokus, ale jestli chceš něco pořádat, potřebuješ... Tři kopie formuláře podepsané Calhounem? Dobře, ale až skončíš, tak jdi uklidit koupelnu, dobře? Za 24 hodin bude na řadě Zoe, takže... já vyhraju. Tohle nejsi ty, Ki.

Proč se chováš jako blbec? Protože život nemá smysl. Musím navrhnout hru, tak prosím odejdi. Nebo zůstaň a navrhni hru. Máme Game jam. Sushi Princezna vyhrála. Jdi se bodnout, Jenny, jsi mizerná. Chceš mi to říct do obličeje? To jsem si myslela. Tak to vážně jsi ty.

- A ty jsi kdo? - Jednička ve hře, kterou jsi teď zlamila. Ty jsi Sushi Princezna? Co se stalo? Bývala jsi má hrdinka, ta nejlepší. Pak tě Brian nakazil - a od tý doby jsi mizerná. - To není fér. Život není fér. Dospěj. Sushi Princezna. To dítě je fajn. Hurá, máma je tu. Zvedej se, jdeme na burger.

Smutnění skončilo. Přišel jsem o ní, kamaráde. Kruci, jsme prozrazeni. Dobrá rána, Tede. Au, moje kostrč. - Věrný pejsánek jeho veličenstva. - Hraběnko, omlouvám se za tvoje vlasy. Tak to jsme si asi kvit, ne? Příměří? Zrovna jsem se vrátil do školy. Chci jenom hrát hry. Máš pravdu.

Měl jsi těžký týden. - To bylo milý. - Calhoune... to byl Ted. Tede! - Zbytek dne máš trest. - Přísahám, že já to nebyl. Tede, jsem dospělý muž se žvejkou ve vlasech. Někdo zaplatí. A jsi to ty. Ušetři mě toho, s Driftery ty blbosti táhnete celý rok.

Ano, pane. Omlouvám se, pane. Vím, že je těžké, co se stalo s tvým tátou. Být náctiletý je asi těžký. Ale kruci, dospěj. Doufám, že fakt hoří. Ani se nehni. Ale co když vážně hoří? Calhounova pracovna.

- Tady DK, vem ten kupón ze spodní levé zásuvky. - Mám děsnej průšvih! Vem ten kupón! Ki Swanová. Jak se vyrábí videohry? Zaprvé, nemluv. Zadruhé, posaď se támhle. Tak jo. - Ahoj.

- O co jde? Co to děláš? Jako dozor musím pomáhat studentům a vy, slečno Swanová, si potřebujete promluvit. - Nikam nepůjdu, dokud se tak nestane. - Jsem umělec, já nemluvím, já tvořím. KRČENÍ OD: TOJEFUK Co to je? To je docela fajn. Jak se skáče? ZEMŘEL JSI - Můžeš jít.

- To je všechno? Jdeš, dokud se nevzdáš a umřeš? - Jo, to je celá hra. - Ale to je blbost. Jaký to má smysl? - Přesně tak. - Ježiš, Ki, víc pozérská už být nemůžeš. - To neni pozérství. Jsi hloupý, abys to pochopil. - Má pravdu, Wendelle... jsi hloupej. Tak to hloupej Wendell bude muset hrát hloupou hru, dokud ji nerozluští. - Není tam co rozluštit, Wendelle. - Tak to bude dlouhých 21 hodin, Ki. - Já padám.

- Měj se. Pustíme si hudbu? Posloucháte NHZ, Napalmský hráčský zpravodaj. Mluvíme s Ashley Barnstormerem. Skvělý načasování, mami. Když mluvíme o načasování. Chtěla jsem ti něco říct. Commandos mě už potřebují. - Kdy odjíždíš? - Příprava začíná v pondělí, takže zítra. - Páni, to je super.

- Jo, nováčci se musí protáhnout... - a když končí škola... - To je v pořádku. Musíš jít, já to chápu. Bav se. - Proč se mě dotýkáš? - Uklidňuju tě? To je otázka? Snažím se být máma. No, tak v tom jsi strašná. Tvůj přítel ti dal kopačky. Ani nevím, proč se snažíme.

- Ne. - Jo. Jenny, počkej. Vrať se. Vrať se. Stůj. Stůj. - Co je? - Nezastavovala ses. Tak jo, mami. Máš šanci. Zachovej se jako rodič. Do háje, já nevím. Ty mě tu nepotřebuješ. Jsi v lize jedna z nejlepších a za rok... Mami, já vím.

Tady ani nejde o tebe. Díky bohu. Počkat. Tak co se děje? Děje se... Děje se všechno ostatní. Jsem naštvanej nešťastnej člověk, a proto jsem asi praštila Ashleyho a nemám žádné kamarády a zničila jsem vztah s jediným člověkem, který mě kdy miloval. Přítomní se asi nepočítají. A táta. Brian se chce dát znova dohromady... což znamená, že si neuvědomil, že jsem naprostej sociopat, kterýmu víc záleží na hrách než na lidech.

A až se tak stane, tak se se mnou zase rozejde, což si zasloužím... protože jsem hroznej člověk. Nejsi hroznej člověk. Jak ty to víš? Hroznej člověk je máma, která odejde od manžela a malé holčičky, jen aby vyhrála další trofej. Ne 16letá holka s nadějemi a sny.

Jenom proto, že ti záleží na citech ostatních, jsi... v pohodě. Budeš mi chybět. Ty mně taky. Přestaň. Přestaň s tím. Omlouvám se. Brian jako vždycky všechno zpackal. Dobře.

O co jde? Vyklop to. S Jenny jsme se rozešli. A já to chci napravit. Nebo možná ne. Možná mám být sám. Chci umřít. Calhoune, prosím. Nemám tátu. Tancoval jsem s kočkou. Potřebuju dospělého. - Máš ji rád? - Ano. Jsi na střední? Ano.

Vítej v krásném světě bez problémů. Ne, ne, Calhoune, problém je... I když se k sobě vrátíme... Nikdy nebudu nejdůležitější v jejím životě. Protože je chytřejší než většina náctiletejch. Jsi její přítel na střední. Měl bys být rád, že se s tebou baví. - Ale... - Ale... Ale sklapni. Tohle je tvůj první vztah.

To je jako první auto. Pojedeš rychle. Až moc rychle. Nejspíš to zničíš. Tak se připoutej a užij si jízdu. Budu upřímný. Snažím se vám otevřít. A vy vážně nepomáháte. Možná proto, že mně by ses otevírat neměl. Bum. Trefil jsem se. JÁ KRUCI DOSPĚJU Nazdar, lidi, já...

Theodore, ty ses vrátil. A i s mým kupónem. Dobrá práce. Hrajete moji hru beze mě? Už ne. Došly nám sladkosti a všechno jsme vyhráli. Než propadne. Ne.

- Ano. - Ne. - Přikazuji ti. - Řekl jsem ne. - Snědli jste mi sladkosti za tátu. - Já jsem Drift King. Jo, možná bys neměl být. Vážně, každou chvíli pro tebe něco pácháme. Ale tobě je to fuk. Záleží ti jen na sobě. Nejsi král. Jsi čtvrťák. Za rok budeš na vejšce. Tak kruci dospěj.

Byl bych lepší král než ty. To má být výzva, Tede? Ano, má. Vyzývám tě na souboj o titul Drift Kinga. Přijímám. A když jdeš proti králi... jdeš proti jeho království. Jdeme driftovat.

Promiň, DK. Království je tvoje, DK. Dobře, Wendelle. Mluvím s tebou jenom proto, že spíš. Navíc jsem si spálila deník, abych zjistila, jak vypadá popel. Byla to blbost. Nevím, proč jsem to udělala. Nevím, co se to se mnou děje. Pořád mám prarodiče. Tedovi umřel táta, ale stejně dostanu čtyři svetry k Vánocům.

Přijde mi to nefér. Je to bezcitné a nepředvídatelné a pak je po všem. Už ani nevím, proč hraju. Ale ty za to nemůžeš. MŮŽEME SI PROMLUVIT? Ahoj. Nech mě prvního. Musím to vypustit. Nikdy jsem neměl tátu...

a máma je závislák , takže... Staral jsem se v podstatě o sebe sám. Zvykl jsem si být sám a jsem v tom docela dobrý. A pak jsem přišel sem a potkal Teda, Ki a tebe. A v mžiku jsem vám propadl. A úplně poprvé jsem se necítil sám. Když jsem zjistil, že odjíždíš... měl jsem z tebe mít radost, měl jsem...

ale tak jsem se bál, že tě ztratím, že jsem vybouchnul. Bylo to sobecké a hrozné a je mi líto, že jsem ti ublížil. Jsem ráda, že jsi mluvil první. Proč? Co jsi chtěla říct? Game Jam je skoro u konce, Ki. Asi jsi vyhrála, život nemá smysl. Co? Ne!

Počkat, co to je? Bože můj. Bože můj. To je... To je úžasný. Já letím. To jsem já. Ki, já letím. To je úžasný. Ta hra je boží! To je nejlepší hra na světě. Jsi skvělý dozor, Wendelle.

Díky, Ki. - Co to bylo? - Ale nic. Dobře, teď ukliď koupelnu. Myslím to vážně. To je tudy. Smash Mouth podepsali smlouvu. Při nedodržení máme pěknej dluh. Dobře, jenom ať nejsou ve sborovně. Ještě něco? Já bych něco měl.

- Barnstormer! - Nazdar, Calhouligane. Přišel jsem předat dobrou zprávu. Napalm prolomil 400 dolarů. - NASDAQ miluje šampiony. - Skvělá zpráva, brácho. Shane. Shane Barnstormer. Jo, já vám to neříkal? Počkat, já vlastně předstíral smrt, změnil si jméno na Pizza...

a rozebral vám školu zevnitř. - To je ksicht. - Vážně jste si ten šek měl vzít. Kurva! - Nazdar, můžeme se přidat? - Jasně, sedněte si. Zdá se, že je vše při starém. Dobré ráno, VGHS. Snad si užíváte snídani v kantýně, protože je vaše poslední! Nemůžete vyhrát!

BUDOUCÍ DOMOV NAPALM OBCHOĎÁKU Překlad: PanDan a aaaja Korekce: BugHer0

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

DraStic DS Emulator is a emulator app specially designed for Android. it is developed under the banner of Exophase. It is designed for Nintendo on Android and now you can easily play Nintendo games on your Smartphone.
https://drasticds-emulator.com/

00

Odpovědět

You can play all Android games on PC using Nox emualtor. Get it from http://bignoxemulator.com

00

Odpovědět

Odpovědět

Po dnesnom update FlashPlayeru na najnovsi mi prestali ist titulky (pod Firefox) a updatnut som musel pretoze mi odmietalo spustit video s tym ze moja starsia verzia Flashplayer uz nieje bezpecna. Viete o tom alebo mam hladat problem u mna ?

00

Odpovědět

Celý týden se těším na finále a v neděli večer zjistím že to bude přeložené až další týden :D Tak jsem na to mrknul alespoň bez titulků, a musím říct že hodně povedené, epický Calhoune i The Law, i když hodně lidí bude určitě remcat že to mělo skončit jinak.

80

Odpovědět

No to mě poser co dokáže trocha make-upu a vyžehlené vlasy :D :)

871

Odpovědět

No musim říct, že už jsem dost alergickej na tu zubatou a protivnou hubu (Brian).. a jsem docela rád že už to končí.. nejlepší by byl nějakej spinoff bez Briana

637

Odpovědět

Koukám, že Drifteři maj rádi Dead Like Me. To dvd s první sérii se nedá přehlídnout s takovým fajnovým obalem.

70

Odpovědět

Jé, Ki programuje v Sublime, používá Photoshop a má to jako HTML5 hru. Oceňuji, že si autoři vyhráli i s takovými detaily. Každej AAA film by tam ukázal max. nějakej nesmyslnej nelogickej výpis z konzole nebo tak něco...

A je to fakt kočka :-)!

651

Odpovědět

tak když sami tvůrci jsou programátoři tak vědi co dělat :D

170

Odpovědět

všiml si někdo změny bagety calhouna když promlouval do duše? kolem 26:30, ze salátu a na sýr a šunku... změna k lepšímu

380

Odpovědět

Bageta se změnila z prostého důvodu, během natáčení Harley tu první snědl. :D

981

Odpovědět

Me teda zaujalo ze si Calhoun nedava slaninu... :-)

220

Odpovědět

všiml jsem si už v předchozích dílech.. záhra"t"káři???

114

Odpovědět

ZahráT si flashové hry. Tak to překladatelé šikovně pojali.

241

Odpovědět

+Kasinyach sooo ... moje chyba ..

60

Odpovědět

Už tu dlouho nebyli žádné Kids React. Tady je takový tip https://www.youtube.com/watch?v=8TJxnYgP6D8

113

Odpovědět

Ki <3 <3 <3 !!! Fakt kočka v tomhle díle.

692

Odpovědět

Calhoun je nejlepší postava u
z VGHS - dle mého názoru.

561

Odpovědět

Naprosto souhlasím. Hned po něm je to původní Zákon.

193

Odpovědět

Ta Ki je fakt neskutečně krásná baba :D

540

Odpovědět

Wow! Zřejmě nejvyzrálejší a nejkomplexnější díl co do charakteru postav. Spokojenost nejvyšší, ale rád si počkám na finále... :)

250

Další