N64Video Game High School (S03E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:555
Počet zobrazení:11 746

O týden později, protože jsme museli titulky vytvořit úplně od píky, ale přeci jen vám přinášíme finále VGHS. A myslíme si, že se to čekání vyplatilo. Shane a Ashley úskokem získali VGHS a rozhodli se ji zbořit a místo ní postavit svůj vysněný obchoďák. Co s tím budou dělat naši hrdinové? Nechají to jen tak? Nechte se překvapit!

Na tomto místě bychom i rádi poděkovali. Rozhodně Zoidymu za to, že to táhl předchozí dvě sezóny a že nás velmi vřele podporoval s řadou třetí. BugHer0vi za svatou trpělivost s korekcemi. Kamarádům, kteří nás přesvědčili, abychom se se svým překladem ozvali. A především vám všem za vřelé přijetí a podporu seriálu jako takového, protože si myslím, že nemá stále v dějinách webseriálů obdoby, čehož je dnešní finále jen důkazem. Ještě jednou díky moc a snad zase brzy na shledanou u něčeho jiného!

Přepis titulků

ŠKOLA KONČÍ ZA 4 DNY ZAVŘENO KVŮLI RENOVACI BRIGÁDA V OBCHOĎÁKU HLASTE SE ZDE ASHLEYHO + SHANEOVA MÍSTNOST NA NĚCO "JE TO JEN O HŘE." ERNIE CALHOUN Co Akademie hardcore hráčů? Je to jen 320 kilometrů od vás. Jasně, můžu jezdit autobusem na víkend.

Proč nejdete na stejnou školu? Já musím zase do normální školy, takže... Kámo, normální škola je děs. Jo, podle všeho jsem prošvihnul termín na stipendia... Víš, co říkával dědulák? Nebuď chudej. No tak, lidi, budu v pohodě. Navíc zůstanem dál v kontaktu, ne?

Mám to. Můžu zachránit školu. Chudák Ki. Říká to už od začátku týdne. Studenti, pozor! - Děkan Barnstormer... - A děkan Barstormer... - Vám chtějí říct, že kvůli výstavbě... - Začíná večerka v šest večer. Všichni zhasnout! Jacksi, ještě poslední song?

Už ani nevím, co myslet si mám. Tolik se toho pokazilo. Je to na nic. Sledujte Brianovu starobylou výbavu. Se stejnou výbavou dostal tebe, Zákoníčku? Nejste černí koně, jste VGHS. Vy vyhráváte! Matrix to má skoro v kapse. Jsou už jen bod od největšího zvratu v historii klanových výběrovek.

Gamesi, Moriarty, odlákejte je. Pravidlo č. 1: Nikdy se nevzdávej. Vážně si to chceš naposledy zahrát? Čas běží. Tak si ten granát polož na kebuli... Poslední šance pro VGHS... Tohle není o nás dvou. Nechci se dostat zpátky. Chci si naposledy zahrát s nejlepšími z nejlepších.

Vždyť, Calhoune... je to jen o hře. Lidi, lidi, vstávejte! Mám nápad. GTAula. Je tam otevřeno. Tak tam vlezem a prostě si zahrajeme. Briane, je asi deset ráno. No tak, lidi, mluvím vážně. Je to poslední šance zahrát si jako tým v záři reflektorů.

Máte snad něco lepšího na práci? Briane, jseš trapák... ale nudím se, tak jdeme. 3 proti 3 deathmatch? - Můžeme zapnout nízkou gravitaci. - A velké hlavy. A já mám velkou hlavu! Tak jo. - Jdeme na to.

- Video Game... NAVŽDY ZAVŘENO Kruci! Lidi, máme nitrodog za 10 a laserdog za 10 a půl dolaru! Kupóny! A kolik stojí odpuštění? To nemáme v nabídce, pane. Tak tedy dva nitrodogy. A chvíli tvé pozornosti.

Za jedno čtyřdení bude škola pryč... ale tým drifterů žije ve sklepě Clutchova strýčka! Já ale bohužel maturuji a odfrčím na medicínu. Ale nejdřív musím jmenovat svého nástupce. Theodore... - staneš se... - Ne. Nechci být Drift King.

Prosím, odejdi. Nechci být jako ty. Pak nebuď. Buď sám sebou, Tede. - Ty jsi Drift King. - Ty nevíš, kdo jsem. Šel jsem dál. Mám práci. Práci? Podívej se na tu čapku. Tomu se říká uniforma a nenosím ji, protože chci, ale protože musím, protože jsem už dospělý.

Chceš to dochutit, nebo ne? Dochutit? Ne. Úplně jsem ztratil chuť. V téhle škole žije vzácný holub červenozobý. Musíte přerušit výstavbu a provést průzkum prostředí. To je mrtvej pták s kečupem na zobáku, Ki. Nejtragičtější pokus. - Tak svrchní půda...

- Nech toho! Přestaň! Výstavba začala. Vyjednávání skončilo. VGHS je naše. - Ale, Shane... - Ale, ale, ale... prostě máš po ptákách. Shaňáku, co tohle? Napalm 64. Tak velký, až to bolí. Tak špatný, až to nesnáším. Další! Vím, že 64uncová plechovka je úžasná, ale já to nevymyslím. Není tu co vymýšlet.

Je to jen větší plechovka. Jo, a letadlo je jen autobus s křídlama. Až N64 vypustíme, budeme nejžhavější značka na Zemi. Žhavější než mamky. Ashley, co to má bejt? Zavřel jsi aulu? - Potřebujeme ji na tiskovku k N64. - Bude tam máma, musí ji to zničit. Chceme si naposledy zahrát. Naposled jste hráli proti nám... prohráli jste a z vaší školy bude obchoďák.

Tak to je na nic. Počkat! Mám nápad. - Shane... - Ashley... co mají největší značky společného? Dobrý produkt, silnou identitu... Vedení, co má koule. Vedení, co má pohár.

Jako... zmrzlinovej? Jako... Superpohár. Jako Davisův nebo Stanleyův pohár. A teď... i jako... Napalm pohár. Budete potřebovat aulu... a tým, který můžete porazit. Ještěže tu máme oboje. - Proč bysme s nima hráli znova?

- Protože víte, že vyhrajete. A protože, když vyhrajete Napalm pohár, dostanete víc než trofej. Dostanete jméno týmu na největší energeťák v historii... na Napalm 64uncovou... Plechovku šampiónů. Dobrý, ale nejsem si jistý, jestli je to pro Napalm dost. Už to mám. 64 uncí, 64 hráčů.

- To už je dost? - To je dost. Seženete do pátku 32 hráčů? To si teda piš. Ani náhodou. Zmasakrujou vás. Jo, ale Sebastian už něco má... Kupte si Napalm. Pomoct? Po tom, co provedl ten tvůj psychopatický přítel? To tak. Tak co, pomůžete nám? Promiň, Shane nám sehnal práci v Bally Total Fitness...

Chceš si zahrát? FPS jsou na nic a ty taky a všechno ostatní. Nikdo neví, že se mnou mluvíš, že ne? Drž se ode mě dál. Počkej. A proč, Jumping Jacksi? Stejně to nic nezmění. Rád bych pomohl, ale... šéf je škrt na osobní volno.

Já ti nevím. Asi jsem s videohrama skončil. Je načase dospět. Bez tebe to nebude ono. Říkám ne. VGHS byla nevyzpytatelná milenka. Upřímně, ráda se jí zbavím. To je mi líto.

A omlouvám se... za všechno. Dobře, tak to máme... sedm. Nemáme nikoho. Lidi? Naše hlavní zpráva: Nejlepší FPS hráči na světě se vrací na střední. Správně. Elitní profíci spálili smlouvy a zapsali se na Napalm High právě včas na Napalm pohár.

Jsme šťastní, že se tito neskuteční sportovci rozhodli pokračovat ve studiu. Uvidíme se v pátek, VGHS. Miluju vás, lidi. - No, tak to je pitomost. - Nemůžeme to jen tak vzdát. Nemáme tým. Roznesou nás na kopytech. Byl to hezkej nápad, ale měli bysme to odpískat. Nemá cenu snít. Musíš jíst Potřebuješ jídlo.

Otevři pusu pro bombardér. Naše hlavní zpráva: Nejlepší FPS hráči na světě se vrací na střední. Správně. Elitní profíci spálili smlouvy a zapsali se na Napalm High právě včas na Napalm pohár. ŠKOLA KONČÍ ZA 1 DEN Takže, Shane a Ashley... ohledně té hry... Vzdáváme to, jasný?

Vyhráli jste. Jo, tak to se nestane. Včera jsme utratili 30 mega za nábor. Plechovky se tisknou, takže... ne... bez ponížení z toho nevyváznete. Nemáme dost hráčů. Tak to zní jako váš problém. Asi to prostě bude...

32 proti 7? Spíš 32 proti 8. Nikdy jsem neodmaturoval. Jdeme na to. Ale vy jste byl děkan. Nedokázal jsem se rozloučit... nebo projít dějinami hraní. Ale stejně... jsem lepší student než všechny tyhle padavky.

Přišli jste se koupat v krvi svých nepřátel... hrát s nejlepšími z nejlepších a teď máte poslední šanci. A vy tu budete radši sedět a čumět? Škola možná padla, ale odejdeme přece se ctí! Tak kdo je se mnou? Já s váma budu hrát, Calhoune.

- Já také! - Jo, se mnou taky počítejte. - Se mnou taky. - Team Ham stojí při vás. A jamuje s vámi. - My nemáme co na práci. - Jo, asi ne. Páni. Stařík, podřadný FPS tým a 23 náhodných studentů. To je všechno? Nikdo další se nechce zítra ztrapnit? Já jo!

Jestli do toho jde tenhle dospělák, tak do toho můžu jít i já. Uvidíme se při hře. Zítra budeme hrát Dusk 5. To znamená žádné respawny. - Co je Dusk 5? - Nemačkej... - Tohle je team assault mapa. - Co je team assault mapa? - Hraběnko, vytáhla jsi závlačku. - Co? - Co kruci znamená žádné respawnování?

- Že všichni umřete. Uvízl jsem. Takže vezmete tuhle bombu, namačkáte kód... dáte ji sem a je to. Jasný? Jasný. - Co mám dělat? - Namačkej kód. Nemůžu, jsem nervózní! Omlouvám se! Panebože, vy jste hrozný.

No tak, lidi, to zvládnete. - Ne, nezvládneme. - Rozmačkají nás. Hrajete jak ve školce. My nejsme FPS tým. Tahle hra nám nejde. Máš pravdu, DK. Ale víš, co ti jde? Driftování. Bojovníci, zmlaťte někoho.

Kde mám speedrunnery? Co je? Sportovní hráči, jedem. A ty... Tebe jsem vlastně asi nikdy neviděla. Přesně tak. Nevím, co tím chceš říct. Že mám plán. Dobře.

Tak pojď! Jo, Wendelle! Tede, DK, vraťte se. Randalle, sejmi je. Granát! Držte se týmu, držte se plánu, bavte se... a možná to zvládneme. To je vlastně lež. Nejspíš to nezvládneme.

Většina z vás FPS sotva začala hrát a šílený plán ani šestihodinový trénink na tom nic nezmění. Takže jo, nejspíš prohrajeme... ale... poprvé v životě mi to vůbec nevadí. Protože tak či tak... VGHS skončila. Zítra půjdeme všichni domů a...

já se nechci loučit. Tohle je můj domov a... však víte... do háje, vy jste moje rodina. Mám vás ráda. Jestli se musím rozloučit, s radostí to udělám hrou po vašem boku. Každopádně... Uvidíme se ráno. Vyspěte se.

- Do háje se spánkem! - Jdeme pařit! Do fragovacího patra! Už vím, kdo bude náš poslední hráč. Fakt? Fakt. Určitě to chceš udělat? Ani ne. Ale díky němu tu jsem.

Měl by tu být, až to skončí. Tři dolary? Ty špíno v polokošili, za tu hru jsem zaplatil 50. Chápu, že jste naštvaný. Chtěl byste... Pravidla jsou pravidla. Kdybyste chtěl hru vyměnit za zdejší kredit v hodnotě pěti dolarů... Ne, nechci kredit. Chci svoje peníze, naskočit na skate a zmizet z téhle díry. Jo a dej mi Napalm, kriple. Nazdar, Zákone.

Vím, že jsme spolu moc nevycházeli, ale... Sklapni, sklapni, sklapni. Vím, proč tu jsi, D. A jdu do toho. - Počkejte chvilku. - Hej, Jerry, končím! Přidám se do vašeho klubu! No tak, chlape, ne! Strčím tvý zuby do tlamy nového Zákona... aby policie musela identifikovat obě vaše těla! - Vezmu si ten kredit!

- Dokonalá vražda! - Hej, Zákone. - Počkej v autě, Briane! Jel jsem na kole. Počkej... v... autě! Dneska večer začne věčnost! Nikdo se nic nedozví! Nikdo se nikdy nic nedozví! Dobře, přiznám to, jsem docela ráda, že tu je. Jo.

Nechce se mi věřit, že je skoro po všem. Po zítřku už se většina z nás nikdy neuvidí. - Pořád máme ještě jednu noc, Ki. - Jo. - Tede, chceš se jít líbat? - To si piš. - Dobře. - Jdeme. - Mějte se, lidi. - Mějte se, vy dva. Takže... škola příští rok...

Měla by sis vybrat místo, které je nejlepší pro tebe. Hodně těch škol je daleko od tebe. Já vím. Dneska jsi byla úžasná. Jako fakt... úžasná. Pro tohle ses narodila. Ať to stojí cokoliv... ať to znamená cokoliv... pro nás...

Tohle byl nejlepší rok mého života. Mého taky. To není zrovna ulička slávy. ŠKOLA KONČÍ ZA 0 DNÍ - Připraveni na druhé kolo? - Nechť hry započnou. Natrhnem jim prdel! Vyrážíme! Pánové, sto tisíc tomu, kdo zabije nejvíc těch neopeřených noobů.

Večeře je na stole, kluci. Jděte si pro ně. Jděte si pro ně. Nálet! Pohyb! Pohyb! Na levém křídle je těžká artilérie. - Ashley vede skupinu středem. - Rozumím, Ki. FPS tým to tady uzamkne. Drifteři, pravé křídlo.

- Juarezi, hned sundejte tu artilérii. - Padáme. - Tede, hudebníci a bojovníci do obrněného vozu. - Tak jdeme! Jdeme na to! Honem, honem, honem. Tak jo, lidi, najděte tu bombu a zničte ji! Má něco za lubem. Přines mi hlavu Ki Swanové. Ki, jsme na pravém křídle.

Raketomet? Bomba. - Dobře, Jenny, můžete vyrazit na hřbet. - Jdeme na hřbet. Speedruneři, držte se vpravo, udržte je... Briane, Jenny, drifteři přišli o pravé křídlo. Blíží se k vám. Oběhněte je zprava. - Páni, ty ale farmíš. - Jak se vede, brácho? Vystřílel jsem si kill streak.

Ústup! Ne. Páni, ty máš ale velkek kvér. Mamka musí být na ten tvůj velkej kvér pyšná. Ale mám otázečku: Jseš dost velkej Zákon na to, abys ustál jeho zpětný ráz? Nebo budou mít moje miny jiný názor? Co chceš, Pembertone? Odstupné? - Dojdi si do účtárny účetní, já mám práci. - Jakoupak? Chceš Ki ovát čelo špatně mířenými střelami?

Děláš, jako bys v tom byl lepší. Vypadáš jako třicátník. Já bych Ki Swanovou zabil mnohem rychlejc než ty! Zabil bych ji s oběma rukama za zády a zavřenýma očima, i kdybych vrážel do stěn, byly by Velikonoce, přijeli by naši, já bych je musel zabavit, pořád bych vrážel do stěn a držel bych tác s ovocem, ale i tak bych Ki zabil!

Jsem totiž rychlej jako blesk! Vsadíme se? Cílem je hlava Ki Swanové. Nechť vyhraje lepší Zákon. - Potřebujeme posily, Ki. - Je na cestě. Do útoku! Nechte to na mně. Ne! Najděte už někdo tu bombu! - Wendelle, jsem na suchu!

- Tak pojď! Vydržte, jen je... rozptylujte. Už tam skoro jsem, Ki. Jen... Nazdar. Jsou u důlního vozíku. - Držte je tu! - Kam jdeš, brácho? - VÝHODA ZA KILL STREAK - Skončit to. To maj teď jako stíhačky? BOMBA ZPĚT V ZÁKLADNĚ Briane, Jenny, potřebuju vás v základně.

Nemůžeme, Ki, drží nás tu. Udělej to! Já jsem lepší Zákon! - Počkej, počkej. - Co je? - Nesahej mi na vlasy. - Přestanu, když přestaneš ty. - Dobře, vlasové příměří. - Souhlas. - Konec pauzy. Zákone, naskoč si!

- Utekla ti, pitomče! - Utekla ti, pitomče! Omlouvám se, že jdu pozdě. Už je to jen na nás. Pořád to můžeme zvládnout. Je mezi námi celá armáda. Budeme potřebovat zázrak. Nastupte si! Jeď jako o život, kámo. Rychlejc! Rychlejc! Rychlejc, tati!

Mám vás rád. Snajpr! Vidím ho. Můžem? - Dobrý? - Jo. Jdeme. To zvládnu. Jděte položit bombu. Briane, kryj mě. Kryju!

Co to sakra je? Nemáš kam utéct, Ki! Vyhráli jsme. Dobrá hra, kluci. Trhni si, Matrix. Páni, vyhráli jste hru. Skvělá práce. My musíme zbourat školu, takže si nechte oslavnej taneček... Shane!

Ashley! Co má k čertu být tohle? - To je naše Plechovka šampionů, mami. - Jakých šampionů, když jste prohráli? Kolik jste těchhle hloupostí koupili? 40... milionů zásilek... Každému většímu prodejci na světě, ale mami... Nevychovala jsem své chlapce, aby byli fiskálně nezodpovědní. Nejste dost dospělí na to, abyste vedli obchoďák. Ne, mami, prosím, to nemyslíš vážně. Ne!

Ne! Já ho chci! To není fér! Do tryskáče, hned! Mami! Mami! Mami! Fajn! Jdeme. Ale neviděli jste nás naposledy, VGHS.

Ale ano, viděli. - Jdeme. - Ne! To se mi snad zdá. My jsme zachránili školu. My jsme zachránili školu! Hej, Zákone, počkej. Fakt dost dobře fraguješ nooby. Jo, ty taky.

Samozřejmě. Jelikož jsme skoro stejný... Ale jo, jsme. Nedal by sis se mnou, Zákonem, ledovou zázvorovou limču? Jo, to bych bral. - Zákone. - Jako bych koukal do zrcadla. Varování. Moje Vespa má jen jednu sedačku. V pohodě, mám malej zadek.

Všiml jsem si, když jsi dneska přitancoval. - Ať to není divný. - Možná bude, možná ne. - Omlouvám se za ty prsty. - V pohodě, jsem levák. Já taky! Leváci prej obvykle žijou dýl. Třeba se dožijem tisícovky. Gratuluji, Jenny. Máte chvilku? Jistě.

Děkuju, ano. Uvidíme se na intru. Vím, že jste chtěla tuhle sezónu hrát za Pantery, ale to bohužel nejde. To naprosto chápu. A příště vám dokážu, že k vám patřím. Dokažte nám to letos. Promiňte? Tohle je Miranda, asistentka trenéra. Bavili jsme se a naše béčko by potřebovalo někoho jako vy. - Za předpokladu, že nebude žádné...

- Ne, samozřejmě že ne. - Je to důležité rozhodnutí, ale začínáme za týden... - Rozhodně ano. Znamenitě. Musíme si promluvit. Pojďte s námi na oběd. - Nevadí? - Ne, vůbec, jdi. Blahopřeju. - Do hoďky budu zpátky. - Jasně, jdi. Jsem na tebe moc pyšnej. Děkuju. Za všechno. Hej, drž se.

Teď je z tebe panterka. - Uvidíme se. Dobře? - Dobře. No, chlapče... Čeká nás velký úklid. O DVA MĚSÍCE POZDĚJI - Nazdar, Béčko, tak jak? - Ahoj, buďte v pohodě. Neboj, kámo. Jsem rád, že jsme kámoši. Čau, v práci blázinec. Je to úžasné.

Tým je moc přátelský. Francouzština trochu skřípe, ale rychle se učím. Bude to skvělé dobrodružství. Kde jsi byl? Jsme tu už půl hodiny. Testujeme moji novou hru. Jo a ahoj. Ahoj. Omlouvám se, sháněl jsem další ovladače. - Když ona je singleplayerová. - Ale vážně super. Dobře, hraju další, o čem to je? Takže ty jsi tenhle prcek.

To je Cheeto. To je Cheeto? - Teď se pohybujeme. - Doleva. - Doleva? Dobře. Jsme v šachtách VGHS a chceme do pokoje Ki. - Pak jsou tu lososové ňamky, vidíš to támhle? - Seber tu ňamku! - Tobě to teda moc nejde. - Ale máš devět životů. Překlad: PanDan a aaaja Korekce: BugHer0

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Velmi dobry seriál. Ale řeknete bude teda ta další serie?

40

Odpovědět

Vghs bude pokračovať!!! Postačí si pozrieť video od Freddyho, what's next na konci sám spomenie, že to, že vghs má svoju poslednú sériu,neznamená,že tu už veci z vghs nebudú... Pravdepodobne to bude Vgu (univerzita) kde by sa mal brian vrátiť z nejakých dôvodov - jenny asi opustí panterov.. To o čom vgu bude je len teória.. Josh Blaylock tiež povedal, že ak bude vghs pokračovať tak do toho pôjde ale to je freddyho vec.. Keďže spolupracujú s lionsgate,tak majú na takéto veci peniaze... Takže sa nebojte vghs sa vráti

240

Odpovědět

ok ... that was awesome !
Nejoblíbenější postava ten gay :D To je hafo řízek :D

130

Odpovědět

Jediné, co bych vytknul, je absence nápisu "Bible" na pickupu, ve kterém sedí, bok po boku, Old Law a New Law...

185

Odpovědět

Pojmy Old Testament a New Testament asi slyšíš poprvé...

105

Odpovědět

+mysakPředstavivost pro tebe očividně neznamená víc, než prázdný pojem... Jelikož ale zbožňuju slovíčkaření, tak neslyším, nýbrž vidím ;)

122

Odpovědět

+mysakTouché.

31

Odpovědět

+mysakNicker: Nejde o představivost, jde o to, že pro anglicky mluvící jsou Law a Testament rozdílná slova, jen do češtiny se třeba překládají oboje jako zákon. To, co je tu prázdné, není jen pojem...

63

Odpovědět

muhaha... po měsíci mi to konečně došlo :D :D

10

Odpovědět

Já jsem s finálem celkem spokojen. Vtípky, akce, neskutečně odvázanej Calhoun a plno dalších "momentek". Nicméně, ten závěr je takovej hrozně otevřenej (že by pro případ další série v budoucnu?). Jak už tu někdo psal celé finále není "přeslazené", což je dobře, ale pořád jsem čekal nějakou epickou tečku, i kdyby měla mít jen minutu, prostě něco z čeho bych si sedl na p***l. Škoda... Na druhou stranu, seriál byl po celou dobu opravdu super: měl našlapané tempo, hodně inovativní nápady a byl vidět vývoj nejen postav, lokací a děje ale i techniky, kdy např. koncepce kamery dosahovala profesionality milionových seriálů. Závěrem: díky!!! :)

340

Odpovědět

Dal bych nevím co aby byla 4. série :3 za mě nejlepší seriál :-)

130

Odpovědět

Och ta mikina vghs... chcem ju mat :3

130

Odpovědět

Co by s tím tak šlo udělat....hmm...a co si ji třeba koupit?

60

Odpovědět

+Chandler Binghttp://shop.rocketjump.com/ Asi 15 vteřin googlení...

31

Odpovědět

+Chandler BingA kto povedal, ze neviem odkial ju kupit ? Napisal som, ze ju chcem mat.
BTW napisem na geekshirts, ci sa nepodujmu na vyrobu :)

100

Odpovědět

Přijde mi to nebo ta poslední série by spíš víc zaměřená na Ki, než ty předchozí kde byl vyloženě hlavní role Brian?

290

Odpovědět

lepší herec, lepší role :-)

210

Odpovědět

Neuvěřitelné, jak skvěle se ten seriál dokázal v poslední řadě rozjet. A jak už tady padlo, taky jsem velmi rád, že se odhodlali neudělat jen očekávaný happy end, ale udělali to trochu hořkosladké. Jediná škoda, že The Law už neměl moc prostoru a ve finální bitvě byl vyloženě k ničemu. Každopádně skvělé finále skvělého seriálu a ještě jednou díky, že jste převzali překlad. Přece jenom je překlad prakticky regulérního seriálu časově velmi náročný, takže jsem rád, že poslední řada nezůstala bez překladu a že se navíc toho chytli výborní překladatelé. :)

491

Odpovědět

Prostě je škoda, že Brian byl během natáčení pryč. Jinak věřím, že bychom si celkově Lawa užili mnohem víc, ale i Nathan Kress se toho zhostil se ctí.
Děkujeme za chválu.

250

Odpovědět

No tak s tím koncem nemůžu souhlasit, hapyendy já rád a že zrovna vztah Jenny a Briana musel skončit mě značně rozladilo. Nicméně seriál super a přidávám se ke vší chvále jak tvůrců tak překladatelů.

34

Odpovědět

(SPOILER, pokud je tedy někdo takové pako, že čte nejdřív komentáře) Neřekl bych, že byl The Law k ničemu. Koneckonců, zlikvidoval svůj protějšek, který by jinak sundal Ki a pak ještě pár dalších. Kromě toho zachránil Ki podruhé, když přijeli tím autem.

Celkově byl taková vedlejší příčina, primární bylo jeho ego. Což neskutečně sedělo :D

Jinak je škoda, že ho tam nebylo víc, byl výborně ztvárněný. :)

150

Odpovědět

VGHS odešlo tak, jak přišlo, id est se vší parádou. Za ty dva roky mi BrianD, Jenny, Ted, Kiwi, The Law i Calhoun přirostli k srdci víc než valná většina postav v "oficiálnějších" seriálech. VGHS je důkazem toho, že když se sejde dobrá parta, která chce vytvořit něco super, tak se to povede i s nepoměrně menším rozpočtem. Jistě, pár věcí občas haprovalo, ale nikdy ne tak moc, aby to způsobilo katastrofální odliv fanoušků. Když srovnám první sérii VGHS za 600 000 dolarů s neuvěřitelně shitózním Mortal Kombat: Legacy za 2,6 milionu, vidím, že někdo to dělá sakra dobře. Nebudu říkat, že už nikdy nebude tak dobrý webseriál - právě naopak, doufám, že jich bude jěště víc a budou možná i lepší. Pokud totiž VGHS něco dokázala, pak je to inspirace všem, kteří mají nápad a bojí se, že bez óbr rozpočtu to prostě nepůjde. Jde to, tak nekecat a dělat! Všem fandům přeju hezké svátky (taky dejte maratonek), všem haterům přeju, aby to zkusili přehodnotit. Protože nakonec: It's All About The Game!

850

Odpovědět

Mně teda 600 000 dolarů přijde jako dost „óbr“ rozpočet, kdybych dostal takový peníze k dispozici, asi se taky pustím do nějaké tvorby.

72

Odpovědět

49:15 Zákon jak tancuje XD

250

Odpovědět

No to si děláte p*del, že Brian a Jenny nejsou spolu, pro mě nejdůležitější věc v celém sériálu, takže žádný happyend pro mě :o(

99

Odpovědět

+TRIGUNmazec jsou hlavně ty fotky. Tohle je ten krásný rozdíl mezi tím najmout si profesionální fotografa, kterej vám tam sice přijde a nafotí to, co je nutné vidět, ale úplně zapomene na ten cit, zatímco fotograf, který focením'žije' ten se vám "vsere" na ty nejzapadlejší místa, včetně různých pokojů svatebčanů apod. a fotí momentky.

200

Odpovědět

+TRIGUNTy fotky fakt neskutečný.

60

Odpovědět

A já jsem zase do jisté míry rád. Jednak ten konec není "přeslazenej", druhá věc je, že to dává smysl. I tvůrci říkali, že všechno dopadnout dobře nemůže. A navíc si všimni, že Brian už je s tím do jistý míry smířenej po tom, co mu Calhoun v minulým díle řekl, že Jenny je jeho středoškolská, a ještě navíc první přítelkyně, takže dřív nebo později o ní přijde. My aspoň můžeme být rádi, že Josh a Johanna jsou spolu ve skutečnosti. :D

470

Odpovědět

+FikusZa mě teda mě tohle docela pokazilo celou sérii. Když nemohlo všecko dopadnout dobře tak to mohlo být něco jinýho. Ať mu Calhoun řekl co mu řekl tak aspoň ve filmu to mohlo dopadnout dobře. Mno i když v tomhle případě je to úplně naopak :-D Reálný happyend ale filmový nehappyend :-D Ale nasralo mě to pěkně.

311

Odpovědět

+FikusElessar: my jsme asi hold citlivější no :D

30

Odpovědět

No tyvole :O Proč je to kur... tak dlouhý (zase)? nestíhám sledovat :( Kde jsou ty časy kde měly díly VGHS 25 minut. Jinak dobrej díl

134

Odpovědět

Asi poprvé co jsem si u VGHS všiml ,,chyby," jinak vždycky dělali všechno do detailu - od 47:05 jde vidět jak vzadu jezdí po silnici auta.

132

Odpovědět

Taky tam je chyba v počtech vojáků. V záběrech vidíme, kolik jich sejmou jednotky VGHS a na taktických záběrech s Kim je jich zase více.

120

Odpovědět

to s tema autama bych jako chybu nevidel :D spis me dostava jak by se tahle hra hrala na klavesnici. kdyz tam mlati kufrem nepritele a hazi mu ho pod nohy, spousta bojovych comb, atd.. Jinak tam je chyba v rozkladu mrtvol. jindy se rozlozej na kosticky a jindy ne. Ale jinak povedenej serial.

250

Odpovědět

CS:GO de_nuke jezdí tam v pozadí auta, CS:Go de_overpass jezdí tam vlak. ve Hrách normální věc.

140

Odpovědět

+SalemTak to jsem třeba nevěděl, já skončil u 1.6 :D

70

Odpovědět

Já ... ok... Tak tohle mě dostalo. Opravdu jsem si nemyslel, že by mě youtube seriál mohl takhle dorazit, ale druhá série tůtoho díla je tak brilantně natočená( i přes sem tam skřípající CGI a chatrné herce), že bych se s radostí podíval i na další, stejně kvalitní.
Nelituji těch 6 hodin. Snad se ještě někdy uvidíme, VGHS.

260

Další