Výbušné dilemaVideo Game High School (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:537
Počet zobrazení:9 571

Již čtvrtá epizoda webseriálu Video Game High School je tady. Tentokrát se dočkáte spousty akčních a závodních scén, takže je na co se těšit.

Pokud tento webseriál ještě neznáte, napravte to zde.

Přepis titulků

Promiň. Briane, zpomal! Nemůžu, Ki. Musím letět. Dostal jsem telegram od mámy. Briane, kam tak spěcháš? Jdu vyzvednout mámu na autobusovou zastávku. Platí pořád tamto později?

Jo. Rozhodně. Briane, těšíš se na tamto později? Sakra, to je dneska? Mám něco jiného s Jenny. Je to... FPS záležitost. Půjdu leštit Boogie Board.

Super, sejdeme se zítra, jo? Moje máma přijede na návštěvu. Nemluvili jsme spolu, co jsem odjel do VGHS. To zní nudně. Ale není. Cheeto? BRIAN - MÁMA Kámo, tvoje máma je kočka!

Tvoje máma je kočka. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Trénink. Musím na trénink. Myslela jsem, že trénujeme. Ale jestli potřebuješ čas na zhodnocení... Ale vážně. Já teď půjdu a za dvě a půl minuty můžeš jít taky. Trochu z toho vyšiluješ, co?

Vyšiluju? Já nevyšiluju, ty vyšil... Promiň, záchranný budík. Dobře, vyšiluju. No tak, klídek. Tohle má být zábava. Máš pravdu, promiň, jen... Tvoje máma o nás nesmí vědět.

Nikdo to nesmí vědět. A konečně se to opravdu děje. Jen se bojím, že to podělám. Briane, zneškodni tu bombu, než vybouchne. To myslíš vážně, Briane? Ty seš lama. Neumíš zneškodnit bombu. Já to umím. Klidně i dvě. Omlouvám se, moje chyba.

Zneškodňování bomby je základ pro nováčky. Každý profesionál by to měl zvládnout poslepu. Trenérko, přísahám, že to normálně zvládám. A touto veselou událostí ukončíme dnešní trénink. Rozchod. Jenny, ty zůstaň. Takže ohledně Briana... Co myslíš? Myslím, že je pořád v místnosti, mami.

Ne nadlouho. Uvidíme se. To byl trapas. Chci zítra Briana nechat sedět na střídačce. Dobře... Proč mi to říkáš? Jsi má kapitánka. Chci slyšet tvůj názor.

No, je jeden z nejlepších hráčů našeho týmu. Neodepisovala bych ho jen proto, že nedokázal zneškodnit jednu bombu. Kluci jako Brian jsou samý talent a žádná disciplína. Přesně na tomhle to jde poznat. Kvůli jedné hloupé bombě bychom zítra mohli prohrát, chápeš? Jo. Vypadá to, že už jsi rozhodnutá. Víš co...

Rozhodni to ty. Střídačka nebo ne. Jen mi dej vědět před zápasem. DENNÍ DEAN - UČITELÉ HODNOTÍ KI SWAN DOZOREM Č. 1 Wendelle! Pravidlo č. 5. Žádné pití na chodbě. Promiň. Wendelle. Žádné házení odpadků na chodbě.

Pravidlo č. 38. Byla to nehoda? Bohužel jsem tě už chytila se serpentýnami. To jsou tři přestupky. Víš, co to znamená. Uklízení na záchodě? Promiň, ale pravidla jsou pravidla. Dozor č. 1. Páni, Ki. Vážně.

Páni. Ale řekl bych, že č. 2 by bylo vhodnější! Božínku. Tohle jsem sebral před pár minutami z tvé podlahy. Není to jen normální hovínko, jaké by zanechal student. Tohle vyšlo ze zvířete. Vlastně... bych se vsadil, že to vyšlo z...

Pokakánek Shane! Pokakánek Shane! Pokakánek Shane! Pokakánek Shane! O čem jsme to mluvili? Mazlíčci jsou zakázaní, Ki. Takže až najdu tu kočku, můžeš se rozloučit se svým č.

1, protože se přestěhuje ke mně do bytu. Budeme spolu bydlet. Já a jednička. Velký krok v našem vztahu. Přátelé říkají, že jsem jedničkou zaslepený, ale mě je to jedno, protože jsem připraven na vážný vztah. Protože já... miluju... č.

1. Jen 9metrový dosah. Co s tebou sakra je, Tede? Už tuhle dráhu držím hodiny. Kdy dostanu vlastní autíčko na hraní? Tohle není hračka, Tede. Tohle je na míru vyrobené overdrift USB super auto. Co? Teď ho chci ještě víc! DK, kdy ho dostanu? Theodore, jsi drifter teprve čtvrtý měsíc.

Zasloužit si super auto není žádná malá výzva. Je pouze pro super vážné závodníky. Vážné? Ukradl jsem pro vás limonády. Porazil jsem Hraběnku. A postavil jsem tuhle trať! Všichni mí kamarádi ho mají a já ho chci taky. Hned. Výborně, dítě.

Když neposlechneš mé varování, jdi si vzít knihu z knihovny. Panebože. JAK NAINSTALOVAT TAJNÉ DVEŘE Chyběl jsem ti, protože tys mi chyběl taky. Taťka teď musí jít a cvičit pitomou mini hru. Když tuhle mini hru podělá, zničí nám celou sezónu. Chápu.

Tohle mi chybělo. Dobře. Drž mi palce. Briane, neviděl jsi... tohle. Je to kočka? Máš v pokoji kočku. Jo, to je Cheeto. Můj nejlepší kamarád z domova. Cheeto, tohle je Ki. Je super. Dobře, musím jít.

Vy dva se bavte. Musím trénovat. Briane... Pravidlo č. 35. Jsi ta kočka, co mi kaká na podlahu? Ano, jsi. Pohleď. Overdrift Očistec. Navrhnut driftujícími mnichy z oblasti Hokkaidó.

Stále je nejextrémnější overdriftovou hrou, která kdy vznikla. Je hráč dostatečně odvážný... zkušený... šílený, aby krotil jedno z divokých super aut uvnitř? Očistec mu daruje klenot hodný krále. Běda... díky svým šíleným snům vytvořit ultimátního závodníka nainstalovali driftovací mnichové přídavek, který byl na občasné hráče příliš obtížný.

Věz... když totiž vstoupíš do Očistce, nesemíš z něj odejít, dokud nevyhraješ. Jeden kluk tam prý uvízl na tři dny. Já slyšela, že se tam někdo počůral. A já, že tam někdo umřel.

Všechny tyto legendy jsou zároveň pravdivé a nepravdivé. Až na tu, že tam někdo umřel. Proto tu hru zakázali. A z Očistce se stala starožitnost. Dokud jsem nenašel kopii. Na eBayi. Takže, Theodore. Teď, když jsi slyšel celý příběh, mám jen jednu otázku. Došel sis na záchod? Já to udržím.

Uvidíme, Tede. Uvidíme. CVIČEBNÍ MÓD ZNEŠKODNĚNÍ BOMBY No tak, dělal jsi to už tisíckrát. NEÚSPĚCH UPRAVIT ZBRAŇ Dobře, už žádné flákání. JAK TO JDE?

DOCELA DOBŘE SUPER, SEJDEME SE POZDĚJI? SUPER, SEJDEME SE POZDĚJI? ;) Zvládnu to. PROHRÁL JSTE Sakra. Je uvnitř už hodiny, DK. Není na to připravený. A tys byla připravená, Trixie?

Nebo kdokoliv z nás? Sakra, vážně se mi chce čůrat. Dobře. Ne, to není pravda. Myslel jsem, že ho opravili. Opravili? To auto není žádná chyba, dítě. Tak co to je? Krutý vtip naprogramovaný mnichy na vrcholu jejich šílenosti.

Nech to být, Tede. Ignoruj volání jeho sirén. Super pruhy. ZÁVOD? ANO NE Závod s tebou si nenechám ujít. START! A kakej. Hodný chlapec.

Haló, mám uklidit i dámskou koupelnu, nebo jen... To je kočka? Ano, ano, je to kočka. Proč bys tu měla kočku? Porušuješ pravidlo. Porušuješ pravidlo č. 35. No, to není úplně pravda. Jsem dozorkyně a právě jsem ji naučila... Ne, ne, protože ty...

Řekla jsi, že pravidla jsou pravidla. To jsi řekla. Řekla jsi, že pravidla jsou pravidla. - Wendelle, zhluboka dýchej. - Ne, ne! Porušuješ pravidla, Ki. Já nebudu... nebudu už poslouchat nic, co mi řekneš, jo? Panebože. Všichni! Všichni!

Wendelle! Všichni! Všichni! Všichni! Ki tady má kočku! Porušuje pravidla! - Všichni zpátky dovnitř. - Ne, ne, ne, ne! - Panebože, pravidla. Všechna pravidla jsou lež. - Wendelle, pojď dovnitř. Jen lež. Nic není skutečné. Autorita, autorita neexistuje! Serpentýny!

Briane! Ahoj. Jak to jde? Natrénovaný? Jo, jsem připravený. Dobře. V tom případě... půjdeme? No, vlastně tady asi ještě zůstanu a budu dál trénovat.

Vážně? Ale jsi v pohodě... Na zítřek. Máš celou tu věc s bombou pod palcem? Jo, jo, úplně pod palcem. Protože pokud nemáš, potřebuju to vědět. Ne, ne. Jenny já... Už trénuju hodiny, tak co kdybychom si zašli na jídlo? Uvidíme se v kumbálu za pět minut.

Dobře. 2. MÍSTO Ne, ne, znova už ne. Jo! No, holka... jsi pořádně šílená. Ale mně se to líbí. Budu ti říkat...

Hellenore. Co? Teď jsi moje auto! Hellenore, vrať se! Co... Pojď, DK. Dostaneme ho ven ráno. Prosím o pozornost, obyvatelé fragovacího patra.

Pravidla jsou pravidla. To znamená žádní mazlíčci. Žádné serpentýny. Žádné pití na chodbě. Žádné neschválené pizza párty. A teď uklidit! ZABILI JSTE DNES NĚKOHO KEMPOVÁNÍM? Co jsem to provedla? Cheeto?

Cheeto? Cheeto? Na... explozivní chemii. Nezvládnu to. Neumím zneškodnit bombu. Co? Řekl jsi, že to zvládneš. Lhal jsem. Omlouvám se. Řekla jsem mámě, že to zvládneš.

Chtěla tě nechat na střídačce. Já to nezvládnu, takže by asi měla. Uděláš to, co vždycky a bude to... Ne, Jenny. Nezvládnu to. Nešlo mi to celé odpoledne, a nevím proč. To je na nic. Budu muset nasadit někoho jiného. Prostě mi příště nelži, dobře? Nebudu, slibuju. Dobře.

Měla bych jít. Dobře. Po třicátédruhé to musí vyjít. Klídek, holka. Klídek. Ne! Ne! Co ode mě chceš?

ZÁVOD ANO NE Chceš znovu závodit? Zapomeň na to. Nesnáším tě! Jsi blbý podvádějící křáp a doufám, že se nabouráš, kraksno. Slyšel jsi mě? Jeď pryč! POKUSY 634 REKORD 58 ÚSPĚŠNOST 9,15 % Cheeto.

Cheeto. Cheeto. Ahoj. Promiň, že jsem tě předtím vyhodila. Nechtěla jsem. Nechtěla jsem, ale... Odneseme tě zpátky k Brianovi. Kočky se fakt snadno chytají, že?

Obzvlášť ty hloupé. No, je načase dostat tě do problémů. Shane, prosím. To je Brianova kočka. Jsi obchodník. Určitě něco vymyslíme. Pravidla jsou pravidla. Ať žije revoluce! Byli na tebe zlí?

Tady. To je lepší. Chceš závodit? Budu tady ještě chvíli trčet, takže... Dobře, dobře. Hlavně nezačínej beze mě. - Došly mi náboje. - Tady. - Dobře, na tři. - Jasně, chápu. ODJIŠŤOVÁNÍ BOMBY Připravte se na poslední kolo.

VGHS má poslední šanci zneškodit bombu a vyhrát zápas. - Gamesi, nenabíhej jen tak k bombě. - Promiňte. Nechci omluvy, ale aby ses vzpamatoval. Tohle je poslední kolo. Přizpůsobují se a tlačí nás ke zdi. - Musíme je překvapit. Jenny... - Nasaď Briana. Se vší úctou, trenérko. Brian je převálcuje. Vím, že je neukázněný, ale když ho potřebujete, překonává se.

Věř mi. Nasaď ho. Trenérko, s ještě větší úctou, Deanster sice nezvládl krýt Jenny, ale když jde do tuhého, - Deanster je... - Ven. Deane končíš. Brian jde do hry.

Chápu to. Chce si jen hrát. Dobře tedy. Pojďme si hrát. Jaxi, běž! Otoč ho, Zákone! Nemůžu, je mimo dosah. A kdo je ten Zákon, o kterém pořád mluvíte?

Co se stane, když se dostane mimo dosah, Zákone? Jede domů. Já nejsem Zákon! RC NABÍJECÍ STANICE VGHS! VGHS! VGHS! FINÁLOVÉ KOLO! Jsme v tom jen ty a já, Jaxi. BOMBA BYLA ODJIŠTĚNA Dobře.

Vstanu a půjdu zneškodnit bombu. Ano! Skvělý závod. Vážně? Myslíš, že ti na to znovu skočíš? Ano! BOMBA ZNEŠKODNĚNA HRDINSKÁ KOČKA SE STALA ŠKOLNÍM MASKOTEM! A tak jsem z Cheeta udělala školního maskota.

- Ještě jednou díky, Ki. - Jak ses dnes měl ty, Tede? Bylo to celkem v pohodě. Prdlajs, bylo to úžasné! Nejprve jsem se vzbudil. Ne, nejprve jsem spal. Pak jsem se vzbudil a pak jsem šel do Očistce. KDO TO HODIL NA ZÁKONA? Jde po mně. Raději bych měl zavolat...

Co? Raději bys měl zavolat koho? Božínku. Dobře. Promiň, kámo. Klidně v tom pokračuj.. V pohodě. Mimochodem, říká se: "Raději bys měl zavolat komu." Super, díky. Koho bys měl raději zavolat? Pletl se.

Říká se: "Raději bys měl zavolat koho?". Věděl jsem to! Ne, ne, nesmím nikomu věřit!

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

taky vám příjde že Ki je neuvěřitelně roztomilá a krásná holka? v mém žebříčku je výš než Jenny :D

425

Odpovědět

Sorry, ale tohle je první díl, který jsem nedokoukal do konce.. Fakt nuda... Už je to trochu stereotipní.

2215

Odpovědět

Myslím si že dneska díl nebude.

204

Odpovědět

tak to byla podpásovka

190

Odpovědět

+Salemon to totiž nepřekládal Zoidy tím to je

191

Odpovědět


Odpovědět

Okolo 22:55 chybka, je tam dvakrát "nechtěla jsem." Podruhé říká "chtěla."

180

Odpovědět

videolame nursery school D:

184

Odpovědět

Tak s hučící kládou se bomba zneškodňuje blbě. Jenny by ho měla trochu upustit :-D

203

Odpovědět

to tak mozna tobe asi.

1913

Odpovědět

Wendell takovej weirdo :D

190

Odpovědět

Jsem jediný, komu se nezdá ten počet hráčů v nepřátelským týmu? :D:D

243

Odpovědět

Třeba když bráněj bombu, tak má každý hráč možnost přijít zpátky do hry a bránit bombu... :D Kdo ví, jsou to gamesy nové generace! :D

200

Odpovědět

Je to červený auto Dodge Dart?

201

Odpovědět

Yes, it is.

192

Odpovědět

Better call Saul!

192

Odpovědět

Dneska poněkud slabší.A ta kočka na závěr...no trošku trapný.Ale Jenny je sluníčko.

1910

Odpovědět

Bože! To je taková prcina!

194

Odpovědět

tak ted me tak napadlo, ma neco spolecnyho ten jimmy wong s freddiem wongem ? ze by bratri ?

1818

Odpovědět

Jop, jsou to bráchové.

202

Odpovědět

"I'm not Law"
Tak toto bola fakt brutálna hláška. Tak ako som mal v prvej sérii a prvej časti 2. série k nemu odpor, začínam si ho dosť obľubovať:-)

223

Další