Napsáno dítětem #4: Duhové město

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:215
Počet zobrazení:3 694
V dnešním díle pořadu Napsáno dítětem vám odvypráví teprve 5letá Nora poutavý příběh o Duhovém městě, upírech a princezně Cylincii.

Přepis titulků

Tvoříme videa na základě toho, co nám řeknou. Tohle je Napsáno dítětem. - Jakpak se jmenuješ? - Nora. - A kolik ti je? - Pět. - Přišla jsi nám vyprávět příběh. - Ano. - O čem ten příběh bude? - O Duhovém městě. DUHOVÉ MĚSTO Všechny domy byly duhové včetně nebe a slunce.

Všechny domy a nebe bylo samá duha. Na nebi nebyl vidět ani kousek modré, jen ta v duze. Ulice byly červené, růže byly modré, oranžové, zelené, červené, žluté, oranžové, bílé... - To zní pěkně divoce. - Určitě se tam skvěle žilo. Ano. A byla tam jedna nádherná žena jménem... Cylincie.

Občas byla strašně vtipná. Říkala ty nejvtipnější vtipy se zaklepáním. Můžeš nám nějaký její vtip říct? - Ťuk ťuk. - Kdo je? - Princezna. - Jaká princezna? Dejte si šlofíka a jdeme plavat! Protože v bazénu si můžete dát šlofíka. A pak jeden den...

Teda jednu noc najednou umřela. A pak strašila na hřbitově. Stala se z ní čarodějka a byla tak vtipná, že sama sebe rozesmávala. Smála se nějak takhle: Ale taky byla hodně zlá. Jak zlá? Jaké špatnosti dělala? Byla hodně vtipná, ale lákala lidi do pastí.

- Jak ty pasti vypadaly? - Jako červené křížky a ona byla - napůl pirát a napůl čarodějka. - Jasně. Ty lidi začali kopat poklad, ale vykopali černou vdovu. A pak ji viděla dívka jménem Sally McGrease, ale nebála se jí. - Dobře. - No, vlastně se jí bála i nebála. - Dobře. - Protože byla napůl upír a napůl dívka.

- Odkud přijela? - V Duhovém městě bylo malé městečko, které bylo celé šedivé, a říkalo se mu Město upírů. Aha, chápu. - Město ve městě. - Bylo červenošedé, protože bylo celé od krve. Měli tam bazény s krví, aby z nich tu krev mohli pít. Kde Cylincii potkala? Na hřbitooooově.

Dobře. - Statečně se postavila. - Statečně? Super. A šla k čarodějce. Pak jí vysála krev. - Dobře. - Jasně, jasně. - Takže ta napůl upírka... - Vysála čarodějce krev. Co dál? - Jo, co se stalo? - Potom čarodějka umřela. - Zase?

- Zase? - A ona zachránila město. A když čarodějka umřela, udělala Sally tohle. Konec. - Jo, ještě jedna věc... - Povídej. Čarodějka i ta mladá dívka jedly jenom oči, krev a... baterie. Vysála jí krev. Vysála jí krev. Překlad: BugHer0 www.videaceskyc.z

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty děti jsou z nějakého ústavu? :D

1912

Odpovědět

Je jí pět let ! :D Není nic špatnýho na bujnž fantazii, a je rozhodně lepší vymýšlet šílený příběhy než jen sedět u pc a psát blbý komentáře ;)

191

Odpovědět

"...A pak jednoho dne, teda jedné noci umřela" :D

180

Odpovědět

to by nemuselo byt špatne jako horor :D

181

Odpovědět

Jsem jediný, kdo se opravdu řehtal u knock-knock jokeu? :-D

186

Odpovědět

dosť neposedná znervózňovala ma tým ako tam stále behala :D

180

Odpovědět

Pořadí nejlepší-nejhorší? :-)

1.La Munkya
2.Scary Smash
3.Goth Boy
4.Rainbow Town

Souhlasíte? :-)

1849

Odpovědět

Totally agree bro

1823

Odpovědět

Tak malá a už frčí na drogách.

184

Odpovědět

Tenhle díl byl super :D

184

Odpovědět

La Munkya je pořád No. 1 :D

189

Odpovědět

Super šílenost.:-)

184