Napsáno dítětem #5: Studený východ

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:238
Počet zobrazení:3 334

Dnes si v Napsáno dítětem můžete poslechnout Ryanův příběh o malém městečku v ledničce, kde se tamní šerif potýká s nevychovaným rajčetem.

Přepis titulků

Tvoříme videa na základě toho, co řeknou. Tohle je Napsáno dítětem. - Ahoj. - Dobrý den. - Jak se máš? - Dobře. - Výborně. Jak se jmenuješ? - Ryan. - Kolik ti je? - Osm. - Dobře. Máš pro nás příběh. Jak se jmenuje? - Studený východ. Rádi si ho poslechneme. Až budeš chtít, můžeš začít. Před mnoha lety v jedné ledničce byla země zvaná Studený východ.

STUDENÝ VÝCHOD Všichni lidé v okolí říkali jen pěkné věci. - Co jsou ti lidé v ledničce zač? - Jídlo. Dobře, různé druhy jídla. Žil tam šerif, který si říkal Studený šerif. Vypadal jako konzerva kyselých okurek a zněl jako George Washington. - Jako George Washington?

Jak to zní? - Hodně vznešeně. Ten šerif měl koně Boba. Nebyl to skutečný kůň. Byla to hračka, která ožila. Pak tam byl učitel, který byl banán. Jeho studenti byli mrkve. Pak tam byl kovboj, který vypadal jako okurka. Myslel si, že našel zlato, ale bylo to jen máslo. Byl ho schopný nějak využít? Je máslo cenné? Ne, je to jen máslo. Pak tam byli ještě sousedé, kteří byli papričky jalapeño.

Studený šerif byl ten nejmilejší člověk na celém Studeném východě. Když někdo řekl sprosté slovo, hned o tom věděl, protože měl po celém Studeném východě schované bezpečnostní kamery. Když někdo řekl sprosté slovo, znečistilo to ovzduší. Všechno se zakalilo. Šerif je pak poslal ven z ledničky a nechal je roztát k smrti.

Můžou říct jen sto sprostých slov. Jakmile řeknou sto sprostých slov, celá lednička se promění v prach. - Dobře. - Jde do tuhého. - Jo. Pak se najednou objevil přistěhovalec ze Studeného západu. Byl to zločinec. - Jak vypadal? - Jako rajče. - Jako rajče. - Jak se jmenoval?

- Červený chlad. Zločinec Červený chlad přišel na Studený východ. Pak prošel celý Studený východ a říkal při tom sprostá slova. Když ho chtěl šerif nechat roztát k smrti, nechtěl roztát. Pořád znečišťoval ovzduší po celém Studeném východě. Šerif ho chtěl dostat ven z ledničky, ale vždycky si uměl najít cestu zpátky. Jak najde Červený chlad cestu zpátky? - Skrz odsávací trubici.

- Dobře. Ale pak se změnil k lepšímu a začal být přátelský, protože si uvědomil, jak špatné je znečišťování ovzduší. ŠKOLA ZAVŘENA VY VÍTE PROČ Začal být přátelský a říkal už jen pěkné věci. Jako "vzrušující", "dobrý", "šťastný"... - To jsou pěkná slova.

- Pak se šerif rozhodl, že z toho dne udělá svátek zvaný Pěkný den. - Dobře. - Pak všichni slavili Pěkný den. Všichni tancovali a připomněli si svoje tradiční zvyky, což bylo pojídání ledových kostek. - V té ledničce vedou hodně bohatý život. - Ano. Všiml jsem si, že v tvém příběhu je hodně westernových prvků. Měl jsi tam šerifa, kovboje, koně... Měl jsi tam i Studený západ.

- Máš rád westerny? - Ne. - Dobře. STUDENÝ VÝCHOD Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bane je ten nejmilejsi clovek ktereho znam vsude po meste ma sve spehy takze vi o vsech sprostych slovech a kdyz je nekdo rekne tak je odsoudi k smrti umrznutim/utonutim ..... proste typicky serif mesta Gotham:)

181

Odpovědět

To je hrozně krásnej příběh...čirá dětská nevinnost. U věty "svátky jako pojídání ledovích kostek" jsem roztála roztomilostí :D

202

Odpovědět

Nj, ohromná nevinnost a roztomilost nechat někoho odsoudit k smrti kvůli banalitě.

1814

Odpovědět

Já z toho kluka qetu :D

187

Odpovědět

To mě zajímá jak mu to dlouho se sprostýma slovama vydrží :)

183

Odpovědět

Ty modré židličky chci domů.

182

Odpovědět

-so, do you like western?
-no.

To jsem se malinko zasmál :D

193

Odpovědět

První co jsem nedokoukal do konce :/

1850