Nejhloupější věci na internetu

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:720
Počet zobrazení:7 569

Některé otázky nebo odpovědi na internetu člověku přijdou hloupé. Některé jsou hloupější než ty ostatní. Máte taky zkušenost s některým hloupým dotazem?

V prvních komentářích vtip spočívá v tom, že zaměnili slova "cologne", což znamená "kolínská", a slovo "colon", což znamená tlusté střevo.

Přepis titulků

Miluji vůni přítelova tlustého střeva na sobě. Dnes jsem si koupil novou vůni tlustého střeva. Zbožňuji vůni bratrova tlustého střeva. NĚKTERÉ Z NEJHLOUPĚJŠÍCH VĚCÍ NAPSANÝCH NA INTERNETU To je ale tlustý pták. Sakra, jaké je Obamovo příjmení? Ví to někdo? - Kolik procent vody je celer? - Voda je přesně 0 % celeru. Netušil jsem, že jsou i zelená jablka.

A kde je to W? Někdo mě chtěl přesvědčit, že Slunce je hvězda. Slunce je Slunce, ty kokote. #UjasniSiTo Právě jsem zjistil, že Benjamin Franklin nebyl prezidentem. Všechno, co vím, je lež. Nebyl prezidentem? To jako vážně? Vážně. Mohou mít siamská dvojčata sex se sebou navzájem?

Lidi, právě jsem se vrátila z cesty do Francie. Kdy jsi udělala tuhle fotku? Dneska. Právě jsem se vrátila. Pokud vypadám jinak, může za to časový posun. Sbohem Ameriko. Vítej New Yorku. New York je v Americe. To je Michigan? Co je to za tebou?

Stonehenge? Hustý! To je New Jersey? Se zapysuji na visokou právě. Může dítě otěhotnět, když máte sex během těhotenství? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (71)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Někdy si říkám, že by bylo asi nejlepší pro zachování lidského genofondu zakázat některým lidem reprodukci

263

Odpovědět

kam ten svět spěje....

200

Odpovědět

asi mě vyhejtujete, ale já si memyslim, že jenom proto, že někdo v životě neviděl Čínskou zeď, nebo nezná hlavní města některejch států, musí bejt nutně hloupej. Inteligence se skládá v zásadě ze dvou částí- znalosti a schopnosti práce se znalostmi. Co do schopnosti pamatování si, vypooroval jsem, že si mozek přirozeně pamatuje to, s čím dovede pracovat.Proto si pamatujeme každou ptákoviu, o které se budeme bavit s kamarády a vypouštíme to, co do nás lejou ve škole. Američani obecně nejsou moc schopný myslet jinak než proamericky, díky vlastenecké politice tamní vlády. Pokud jim tedy nikdo neukáže, co se dá s takovými znalostmi dělat, přirozeně je vypustí. A pokud máte dětem říkat něco, v čem sami nevidíte smysl, kolik tomu asi budete věnovat pozornosti? Proto ta degenerace co do obecných znalostí. Nicméně to jen okrajově souvisí s inteligencí jako takovou a schopností poradit si v jakékoli situaci. I když jak sem slyšel tak amíci i v tomhle ohledu pokulhávají.

1830

Odpovědět

inteligencia sa "skladá" z min. 8 častí.
Ak niekto nevie kde je čínsky múr, vypovedá to o jeho záujmoch... Čo taký človek sleduje ? Čo ho zaujíma ? Asi nič... a teda bude pravdepodobne neskutočne tupý... takmer retardovaný

191

Odpovědět

+matusytěch 8 druhů ti vznikne, když se podiváš na to čim přemejšlíš. Ale každá z nich má svojí "zásobní" část a schopnost s těmi zásobami pracovat. kupříkladu jazyková inteligence se skládá ze slovní zásoby a schopnosti mluvit¨

Zájmy jsou už jiná kapitola. baví nás to, co v nás vzbuzuje radost. Teď trošku odbočím, abych mohl plně obsáhnout to, co chci napsat. Všiml jsem si, že veškeré pozitivní a negativní reakce vznikají na základě Pablovových podmíněných reflexů. Myslím tím zvláště to co nám chutá, co nám nechutná, líbí nelíbí a tak. Příklad: Sním své první jablko. Moje chuťové buňky zaregistrují cukry v něm obsažené a jelikož jich mám zrovna nedostatek, řekne si o další. Potom ještě o další a tak dále až jich snám 10. To už ale bude moc, můj žaludek to nebude schopen pojmout, a tak se vyzvracim. V tuto chvíli se pro mě jablka stávají tím, z čeho jsem se pozvracel. Přístě, až nějaké třeba jen ucítím, bude si tělomyslet, že nastala znovu jiý známá situace a vyvolá dávivý reflex. Na velmi podobném principu funguje třeba alergie, nebo učení se bojovému umění.
Zpátky k zájmům. Funguje zde stejný princip. Dám-li se třeba na kroužek malování, tam narazím na velice nepříjemné lidi a budu odtaamtud odcházet naštvaný, spojím si v hlavě malování-zlo. Od té doby, kdykoli pomyslím na malování, budu se tomu snažit bránit, což v psychice zbamená snaha utéci-strach, nebo snaha zahnat-vztek. Naopak, když tam potkám příjemné, tedy mě podobné (myslím tím že dojde k porozumnění, ne že sem všem příjemný) lidi, spojím si v hlavě malování-radost. K dyž později budu mít potřebu radosti, vybaví se mi malování a já budu mít zájem na tom, abych ho praktikoval.

Co se týče rozškatulkování lidí podle zájmů, nemyslím, že by to bylo zrovna to nejlepší kritérium, uvážím-li kolik cest k zájmu může vést (kolik věcí s tám spojených může vytvořit "dobro").

Co do retardovanosti lidí, které nezajímá "nic". Táta mi jednou řekl, že stáří je stav, kdy člověk ztratí chuť zkoušet nové. Pokud vezmu v potaz, že někdo třeba ve dvaceti letech považuje svůj okruh zájmů za uzavřený, musím říct že svůj život celkem odbyl. Také se množství věcí, ve kterých jsme schopni vidět krásu může brát jako kritérium naší vyspělosti.

190

Odpovědět

Nemyslím si, že by američané byly hloupější než zbytek světa. Jen jsou hned po Číně zemí s největším počtem lidí připojených k internetu. Angličtina je jejich mateřský jazyk, takže se v anglicky psaných diskuzích budou zapojovat mnohem více než třeba Evropané (krom VB samozřejmě). Potom je jasný, že většina hloupých příspěvků bude pocházet právě od nich. To ale neznamená, že jsou hloupí všichni, nebo většina z nich. Umíte si představit, co by si o nás myslel zbytek světa, kdybychom jim přeložili komentáře na novinkách?

212

Odpovědět

Stačilo by předložit novinky samotné...

212

Odpovědět

Bohové jak můžete dopustit takovou hloupost.

Jinak k Amíkům. Tak co jsem si povídal se klukem co se do USA přestěhoval někdy v 6. třídě tak říkal, že se tam cítil jako premiant(v če byl mírně podprůměrný žák). Prý měl většinou větší znalosti o přírodních vědách, zeměpisu, dějepisu a občance. Ale měli složitější matematiku, fyziku a angličtinu(ta je celkem logická).

Navíc ho překvapil předmět zaměřený na vyjadřování a retoriku obecně(to mi přijde jako celkem dobrá věc).

Celkově ho dost vyděsila neznalost obecných pojmů a absence pro nás základních znalostí(na to tam jsou hlavně vedlejší zájmové "kroužky"), ale zase jejich zaměření právě na matematiku, fyziku a sport(ten teda zájmově, ale dost podporovaný školou) ho dost překvapila.
Takže amíci jsou dobří sportovci a velice často i vědci, ale průměrný američan moc obecných znalostí nemá.. Josu strašně zaměřený na myšlenku "USA je vše co potřebujeme znát" :-D

185

Odpovědět

To že mají na školách předmět zaměřený na vyjadřování a rétoriku, podle mě vysvětluje i to proč mají víc kvalitních herců než my. A taky si myslím, že je to dobrá věc vždy se to hodí.

194

Odpovědět

To je náhodou rozumné.
Okrem matematiky, fyziky-chemie a športu sú zvyšné predmety k prdu... doslova...
Prírodopis - K hovnu
Zemepis - K hovnu
Výtvarná výchova - K hovnu
Dejepis - K hovnu
Literatúra - K hovnu

BTW. Ukončil som ZŠ a Strednú školu strojársku bez maturity. V škole som sa naučil len písať, čítať a slabo počítať.
Teraz mám omnoho väčšie všeobecné znalosti ako drvivá väčšina obyvateľov, pretože som sa o veci začal zaujímať sám...Škola mi znechutila vzdelávanie, takže som ju musel dokončiť, aby som sa začal vzdelávať...Z duše povinné vzdelávanie neznášam.

1832

Odpovědět

Dvacátýpátý!

1813

Odpovědět

Myslím, že většina z toho byla ironie...

216

Odpovědět

To není o inteligenci U.S.A. Lidé jsou všude stejní, vše je o vzdělání které je v Americe žalostné...nic víc nic míň.

199

Odpovědět

Otázka, jeslti spolu mohou mít siamská dvojčata sex, mi nepřišla vůbec hloupá :D naopak, hodně zajímavá :D odpověd je na ní sice docela jednoduchá, ale nutí to člověka se zamyslet :D

184

Odpovědět

No zaleží na tom jak jsou srostlá :-D

190

Odpovědět

+Tarylinno právě! :D a pak se začnou rodit myšlenky! :D ... mozku! prosím přestaň!! :D

192

Odpovědět

+Taryliná, to je kentus ...ale šlo by to? nebo se to už stalo? :D

180

Odpovědět

Znáte časopis Bravo? Děti tam válí
- Je my 11 let a moc se bojím protože sem spala se psem a on mi strčil to no penis do zadku a moc to bolelo a máma říkala že teď budu těhotná a porodím štěnatočlověky a já se moc bojím protože by se mi určitě smáli co mám prosím dělat paní psycholožko? Prosím o radu moc se bojím prosím.
- Včera jsem si tam strkala mrkev.. bez kondomu.. a zlomila se mi tam.. ://
a od včerejška mě bolí podbřišek.. co když se mi tam klíčí záhon ?

186

Odpovědět

Podle mě by mělo Bravo patřit mezi zakázanou četbu. Jednou jedinkrát jsem si jedno číslo koupila, abych si ten zázrak prohlédla taky, a nevěděla jsem, jestli se těm sračkám smát nebo brečet.

183

Odpovědět

Bohužel, situace ohledně amerického vzdělávacího systému je otřesná. Vím, že nemůžu házet všechny do jednoho pytle, ale tři roky zpátky jsem byla v Kanadě u známých a když jsem se jejich dcery (které tehdy bylo 15) zeptala, kde je Asie, odpověděla, že je to malá země někde pod Čínou. Potom, co mě asi deset minut přesvědčovala, že má kamarádku z Peru, které se nachází v Evropě, začala vyjmenovávat kontinenty - Amerika, Kanada a Evropa.
Poněkud šokována tímto rozhovorem jsem se o tom bavila s její matkou, původem z Česka, a podle ní je tamní školství děsné. Nějaký obecný přehled pro ně neexistuje, nemají ani ponětí o základních faktech, které se u nás učí na základce. Navíc kvůli způsobu výuky jsou přesvědčeni, že jenom Kanada a USA jsou vyspělé země, zbytek světa jsou pro ně chudí, zaostalí vidláci.

Vím, že především v USA nepotřebují tolik znát zbytek světa, Američan v podstatě nepotřebuje celý život překročit hranice, ale základní znalosti by dle mého měli být standardem.

Mimochodem, asi před rokem a půl se oni známí přestěhovali na Floridu. Podle jejich slov kanadská výuka ve škole byla oproti té floridské velice rozsáhlá a obšírná...

187

Odpovědět

Jasně a v Česku každý krade a v Italii všichni žerou špagety.

1819

Odpovědět

Jednou jsem byl v Německu a holka, které bylo asi tak 17 se mě ptala odkud jsem tak jsem jí řekl že z Česka a ona nevěděla kde to je. Tohle už na mě bylo trochu moc. Nechci tím ale říct že by v Německu stálo školství za ho*no.

180

Odpovědět

U toho posledního mě napadlo: Yo dawg... we heard you like babies so we put baby in your baby sou you can give birth while you give birth

184

Odpovědět

A co to teda je za druh toho tlustýho ptáka? Takovýho jsem ještě nikdy neviděl.

187

Odpovědět

Líbí se mi hudba, která to video podkresluje, trochu mi to připomíná M1.

186

Odpovědět

Nejsem jedinej, kdo si všiml, že to jsou samí američani...?

1811

Odpovědět

Ano, protože každý kdo na internetu mluví anglicky je automaticky američan. Jdi se upálit.

203
Další