Nine Inch Nails – Closer

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:325
Počet zobrazení:3 997

Dnešní Metalové okénko má mírné zpoždění, ale je tu. ;-) Vyčerpávající popis k Nine Inch Nails si pro vás připravil nadšenec Dorten. Díky! :)

nazpívaný Karen O z Yeah Yeah Yeahs.

 

Přepis titulků

Nechalas mě tě zneuctít. Nechalas mě tě znesvětit. Nechalas mě do tebe proniknout. Nechalas mě tě zkomplikovat. Pomoz mi! Rozdělil jsem si vnitřnosti. Pomoz mi! Nemám duši, kterou bych zaprodal. Pomoz mi! Můžeš mi pomoct jedině tak, že mě udržíš od sebe samého.

Chci tě ošukat jako zvíře. Chci tě cítit zevnitř. Chci tě ošukat jako zvíře. Celá moje existence je vadná. Dostáváš mě blíž k bohu. Můžeš mít mé osamění. Můžeš mít tu nenávist, kterou přináší. Můžeš mít můj nedostatek víry.

Můžeš mít mé všechno. Pomoz mi! Nabouráváš mou soudnost. Pomoz mi! To, co cítím, je tvé pohlaví. Pomoz mi! Děláš mě dokonalým. Pomoz mi stát se někým jiným. Chci tě ošukat jako zvíře. Chci tě cítit zevnitř. Chci tě ošukat jako zvíře.

Celá moje existence je vadná. Dostáváš mě blíž k bohu. Skrze všechny lesy, vysoko nad stromy, uvnitř v žaludku, zbavený kolen piju med v tvém úlu.

Ty jsi důvod, proč zůstávám naživu. Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

klobouk dolů - setsakramentsky pěknej popis... s NIN jsem se poprvé setkal v Quaku, originalita mě oslovila a občas od nich něco poslechnu :D
pro ty co se hádají jestli to je metal nebo ne - co si myslíte že je metal? Můžu vyjmenovat víc jak 10 kapel, který hrajou metal, a přitom to má se spoustou z nejznámějších metalových kapel málo společného.

PS - nails bych v tomto případě překládal spíše jako nehty, ale nevím jak bylo zamýšleno původně - proto se nehádám.

190

Odpovědět

to Dorten:
V pohodě, já myslela na týhle stránce, než v metalovým okénku :D i když třeba tohle video http://www.youtube.com/watch?v=7eLa2qJQJHA v podání ogreho s ministry mam radši než originál od skinny puppy a tohle by do tohohle okénka šlo
to Toxa:
průmět 6,35 je bída a kdyby sem hodili worlocka tak to teda nevim :D to by byl průměr asi 0 :D

180

Odpovědět

MAZEC !!!

181

Odpovědět

To není metal vole

187

Odpovědět

VelvetSun78: pokud lidi takhle přijmuli NIN tak u Skinny puppy by asi vyrazili do ulic nebo nevim :D ale proti worlockovi bych nic neměl

180

Odpovědět

to VelvetSun78:
je to možný že jo, až tu bude okýnko s Gotickou nebo Dark Wave ale Skinny Puppy jsou přeci jen electro-industruialisté a s Metalem nějak nemaj moc společnýho :)

pro všechny co říkaj že NIN nepatří do této rubriky:
.... (ano patří) ...

181

Odpovědět

Trent je borec největší a komu se to nelíbí at mi p***l políbí.

180

Odpovědět

NIN určitě nepatří do téhle rubriky, ale jsem rád, že se tu objevili.

191

Odpovědět

Skvělí NIN!

A děkuji Dortenovi za pěkné a zajímavé povídání! =)

190

Odpovědět

i drink the honey inside your hive you are the reason i stay alive.....moje nejoblíbenější video ze všech videí! Budou taky skinny puppy?

190

Odpovědět

hlasovani odpovidajici lidem poslouchajici mainstreamovy srajdy a odpad, nic noveho pod sluncem....
diky za NIN to ja hodne muzu, ale asi ne jako vetsina lidi tady zda se, nechtej nad hudbou premyslet a zerou kdejakou nany ktery jsou hitem jednoho leta, pricemz jsou vsechny stejny domrte s protahlym hlasem samplama...
jen se ptam kam ten svet speje s timhle vkusem nijakosti a nekultury :/

212

Odpovědět

to 666:
tomu co dělá NIN a kapely podobného ražení se říká Industrial metal, nebo jen Industrial.

to Fragile:
jj je tam toho víc ale většinu překlepů Snowi vyretušovala, někdy v následujících dnech opravím celý popis. Jinak díky za ocenění ;)

181

Odpovědět

Krásný životopis.. Díky za to ;) spousta novinek, a to i když se o ně zajímám již pěknou řádku let :) Jen mám výtku ke zmínce o Courtney Love - překlep ve slově vdovou (v článku je vodovou).

181

Odpovědět

urcite to neni klasickej metal, spis art-neco podle me, ale je to krasne zvraceny a naprosto nekorektni - 10

182

Odpovědět

Díky za NIN. Mám originál CD Ghosta I-IV. A proč? Protože Reznor je mi sympatický svým postojem k nahrávacím gigantům a protože se mi jeho hudba líbí.

181

Další