Not the Nine O'clock News: Toaleta

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:221
Počet zobrazení:7 102

NtNON je první komediální projekt Rowana Atkinsona. Ještě před Mr. Beanem a Černou zmijí spolu s Melem Smithem, Pamelou Stephensen a Griffem Rhysem Jonesenem vytvářeli tuto skečovou show v duchu Monty Python.

Přepis titulků

- Tento? - Ano, korek. Dobře. Samozřejmě budete potřebovat toaletu. Ano, samozřejmě. Vlastně ne samozřejmě, protože můžete mít oddělený... Ne ne, toaletu potřebuji. - Budete si přát vanu, nebo sprchový kout? - Vanu. Tady máme vanu. Zároveň můžete mít v rohu sprchový kout ve stejné barvě. Sprchový kout se nepoužívá tak často jako toaleta, že ano?

To nepoužívá. Tak tam dejme toaletu. Ale už tam jednu toaletu máte. Ano, ano. Dobře. Co takhle sušák na prádlo? - Ano, na sušení ručníků a tak. - Přesně tak. Sušák na prádlo se nepoužívá tak často jako toaleta, že ano?

Ne, to nepoužívá. Tak tam dejme toaletu. To už jsou tři toalety. Kdyby došlo k zácpě. - Dobře, chápu. - Co jiného mi můžete nabídnout? No, máme zde umyvadlo. Myslím, že by se hodilo sem, co říkáte? Tady je ale místo, že?

- Pravděpodobně ano. - Tak tam dejme toaletu. Teď už máte čtyři toalety. Ano, a vana zabírá dost místa. - Ano, ale přeci jen je to koupelna. - Já mám radši sprchu. Dejme sem sprchu. A dejme sem pár toalet. Šest toalet. A další do sprchy.

Zabijeme tak dvě mouchy jednou ranou. Teď už je to sedm toalet. Pár věcí jsme se zbavili, a je to dobré. Máte jich ještě pár? Bohužel ne, už jste vyčerpal všechny naše zásoby. Nevyčerpal, tady je jeden. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tohle legendární a skvělé video si zaslouží rozhodně lepší hodnocení!! děkuji za překlad :)

20

Odpovědět

Trochu špecifický druh humoru, ale celkom fajn. :)

190

Odpovědět

Prostě typický záchodový humor

21

Odpovědět

Tak podle hodnoceni jsem to video nepochopil nejen ja... V cemze to ma byt vtipne?

419

Odpovědět

To ti jako něco tak jasného máme vysvětlovat? A utírat p***l po sraní od nás třeba nechceš? To jsou ty dnešní děti, které nechápou britský suchý humor... kam jsme to došli!

337

Odpovědět


Odpovědět

+LovecCour42On jich asi má doma taky sedm, tak mu to přijde OK

154

Odpovědět

+Cana96To ne zachodu mam v koupelne jen 6...;
jinak p***l mi klidne utirat muzes jestli te to bavi

48

Odpovědět

+LovecCour42Já bych od Tebe klidně p***l utřít chtěl.
Hlavně po ránu - to jsem občas tak ospalý, že zapomenu na toaleťák a... No, zkrátka by se mi na to někdo hodil, máš zájem?
Jen Tě upozorním, že příliš suchý (a ani humor) to nebude - spíše mastné a tragické...

312

Odpovědět

Super video děkuji za překlad ! skvělá práce :3 :D

132