Nový opravdu levný iPhone

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:631
Počet zobrazení:7 579

Toužíte vlastnit nový iPhone, ale je pro vás příliš drahý? Možná existuje řešení...

Poznámka: tethering = sdílení internetového připojení z mobilního telefonu dalším zařízením

Přepis titulků

Při vytváření 5c jsme směřovali k cenové dostupnosti, aniž by utrpěla kvalita. Uvědomili jsme si, že pro některé spotřebitele stále nemusí být dostupný. Tak jsme se sami sebe zeptali: "Jak vytvořit ještě dostupnější model?" A proto s radostí představujeme iPhone 5f. Nový displej zvládne v daném okamžiku zobrazit až 50 pixelů.

To je nejvyšší rozlišení, jaké umí vnímat oko novorozence. A nezapomeňte na AppStore. Je tam jediná vaše oblíbená aplikace. Had je zpět! Stejný, jak si ho pamatujete! Hada si zamilujete. Ale opatrně! Příliš dlouhý had způsobí vypnutí procesoru. V Applu víme, jak rádi lidé sledují filmy a seriály. Máte-li kamaráda, co má 5s nebo 5c, můžete sledovat film nebo seriál na jeho telefonu, zatímco budete hrát na svém 5f hada.

Siri usnadnila život miliónům lidí, ale chod serverů stojí spoustu peněz. Proto představujeme Siriina mladšího bratra Cirise. - Cirisi, jaká je nejbližší restaurace? - Nemám páru. U 5f upouštíme od Lightning konektoru a vracíme se k základům... oholeným drátům. Hada si zamilujete!

Je to ta nejzábavnější hra, jakou můžete na 5f hrát. Znova jsme zavedli tethering, dokonce s více zařízeními. Propojte se s vaším laptopem, botou nebo plechovkou. Pro připomínání věcí si uvažte uzel kolem prstu, protože 5f nemá poznámkový blok. Máte rádi hada? Vím, že máte. Proto jsme ho tam dali.

Je to jediná věc, kterou telefon zvládne. Je to had, přesně jak ho máte rádi a bez jediného vylepšení. Stáhnout si můžete jen hada. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To jsem tu jediny, koho napadlo, ze video rika: "Chcete levny telefon? Mejte ho, ale bude to tomu odpovidat".

Jinak samozrejme to neni vtipne, pokud neznate Apple reklamy a jejich fraze.

105

Odpovědět

no jo, tie ich hlášky typu: spojili sme neuveriteľné, obyčajný displej a slovo Retina. ... a máme nový Retina displej.... a následne nejaký vývojár o tom, ako na tom 5 storočí pracovali a ako sú s tým všetci spokojný (pritom sa tie reklamy väčšinou vysielajú pred uvedením na trh) :D

170

Odpovědět

jeden (český) recenzista to vystihol. iPhone 5c je iPhone 5 v plastovom obale. Pritom nový iPhone 5c stojí toľko, čo stál iPhone 5. Len proste vedia že keď uvedia na trh nový iPhone, že staršie modely kupuje málo ľudí a preto starší "prebalili" a urobili z neho "novinku" so starým hardwarom. Teraz si to všetci kúpia lebo je to farebné a je to novinka. Skvelý marketing zo strany applu na ktorý určite nalákajú veeeeeeľa iOvečiek :)

311

Odpovědět

Takove veci delaji vsichni obchodnici a jenom protoze Apple v tom umi chodit, tak si ho vsichni dobiraji.

96

Odpovědět

+SwamperMá pravdu ten chlapec, ale proč si občas nerejpnout :)

240

Odpovědět

+SwamperThis is a war man :D

50

Odpovědět

Nesouhlasím s tím trapným zobecňováním u majitelů produktů Apple, ale tohle je prostě vtipné: http://i.imgur.com/Gj5qrnx.gif

251

Odpovědět

Před všema českyma apple story čekalo na ipad air dohromady 23 lidi

130

Odpovědět

docela trapny

920

Odpovědět

smutné na tom je, že aj keby to bol skutočný Apple výrobok, tak by to ich oddaný fanúšikovia kupovali aj keby to stálo tisíce :/

4311

Odpovědět

to si pis ty drbnuty slovak.

1344

Odpovědět

+rodiernapíše hrdý majiteľ všetkých Apple výrobkov :D...keď tak aspoň slováčka, ok? :D

414

Odpovědět

+rodierToho si nevšímej. To je pan Rodier. A jestli je to ten samý, kterého znám, tak ten má v hlavě procesor z iPhone 5f.

81

Odpovědět

O uživatelích applu tu už video je :D nemá smysl to komentovat :D

132

Odpovědět

bullshit ..

213

Odpovědět

Konečně iPhone i jako přenosná konzole. Konečně jsem se dočkal hada HD.

342

Odpovědět

Nechci ti kazit radost, ale HD rozlišení nemá 50 pixelů. ale nějakých 1,4 milionu.

820

Odpovědět

Kde se to dá koupit?

211

Odpovědět

To nabíjení mě zničilo :D

1073

Odpovědět

"No idea" ´:DDD

1133

Odpovědět

V mobilech se nevyznám, ale není Samsung stejná a levnější verze iPhonů, pro lidi, co nejsou tak blbí, aby utráceli za něco, co umí úplně to samé?

4442

Odpovědět

Tak ono Samsung, který je "kvalitativně" podobný iPhonu, stojí téměř stejně, jen o pár stovek méně. Jde spíše opravdu jen o to, co daný uživatel preferuje. Jestli Android nebo iOS. Co se týče Samsungu, on má parametry na papíře bez diskuze lepší než iPhone. Problém nastává v tom, že Android není plně optimalizován a hlavně Samsung si součástky nevyrábí, tj. ty součástky jsou dělané i pro jiné mobily. U Applu je situace taková, že si sice součástky dovážejí od jiných společností, ale tyto součástky jsou dělané speciálně pro ně, takže kompatibilita a optimalizace je naprosto bravurní. Takže se ti nestane, že by se sekal po nainstavání xx aplikací jak u toho nejlepšího Samsungu (ale musím uznat, že slovo sekání je u high-end Samsungu přehnané).

Takže asi tak. Víceméně jde spíše o to, co potřebuje daný uživatel a hlavně o to, zda mu svědčí více iOS nebo Android. :)

5226

Odpovědět

+DanyS většinou souhlas, je to o preferencích.

Ale něco jsou úplné kraviny. Samsung si součástky nevyrábí? Samsung si vyrábí procesory (např. Exynos) a paměti, a navíc vyrábí čipy i pro Apple. Takže tohle bylo máchnutí vedle.

A že Android není plně optimalizován? Ne všude není, zrovna Samsung to mrví tím svým TouchWizem, ale slyšel jsi třeba o řadě Nexus? Na ní je čistý a optimalizovaný Android přímo od Googlu. Takže ano, na výběr je mnoho telefonů, kde optimalizace celkem kulhá, jenže existuje pár modelů, které jsou vyladěny výborně. iPhonů je málo typů, takže systém může být lépe vyladěn, ale Android má taky svoji vymazlenou řadu.

232

Odpovědět

Made my day

331

Odpovědět

Oholený dráty ! .) Jak praktické, můžete je připojit k jakémukoliv konektoru ! .)

882

Odpovědět

Konečně Apple za přijatelnou cenu... předpokládám, že v čechách to bude tak okolo 9 000 Kč

2595

Odpovědět

Tak to jsi to vystihnul(a) úplně přesně ´:D

702

Odpovědět

No jo, ale bez DPH. :-)

295

Odpovědět

+noirut64tak tedy 10 890,- ;)

262

Odpovědět

+noirut64Spíš 10 999,- jelikož to vypadá líp.

141

Odpovědět

+noirut64no jo, ale to už by nebylo 21% z původní ceny 9000 Kč... ale když by se k tomu přičetlo nějaké to poštovné...

10
Další