Kouzla s iPadem

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 039
Počet zobrazení:9 346
Kouzelník Simon Pierro vysvětluje návštěvníkům obchodního centra výhody iPadu.

Přepis titulků

Začneme třeba s dekorací. Jak už jste viděla... Tady je svíčka. V podstatě stejné uspořádání, jako vidíte tady. Ano. Výhoda ale je, že když máte doma děti, nemusíte mít strach, že si spálí prsty. Časem i tahle svíčka digitálně dohoří, ovšem adventní věnec od ní nikdy nechytne. Tolik k dekoraci.

Jsou tu ale ještě další výhody, které vám hned předvedu. Aha, ty sem ale nepatří, ty patří k dekoraci. Tak. Můžete je použít i na normální dekoraci, nejen na digitální. Pečete s dcerou vánoční cukroví? - To dělá moje žena.

- Vaše žena. Tak se podívejte, s touto kuchařkou je můžete dělat i vy. Vypadá jako každá jiná, ale bude možná zajímavá i pro vás. Digitální kuchařka, nebo kniha o pečení, tady máte přísady, přípravu, to všechno znáte, ale rozdíl je, že u tohoto speciálního vánočního tabletu můžete předem i ochutnat. Vidíte? Jsou výborné.

Nevím, jestli se hodí k tomu buřtu, ale... Přesvědčte se. Tak co? Dobré? Já vím, bylo kruté mu utrhnout nohu, možná jsme mu měli raději utrhnout hlavu. Velká výhoda tady ale je, že můžeme perníkového mužíčka napřed ochutnat, než ho budeme péct. A když se rozhodnete to zkusit... - Teď už jsem z toho trochu zmatená.

- Pročpak? Pokrok jde strašně rychle kupředu. Příští rok jde výrobek na trh a bude ho mít každý. Podíváme se dál. Skořicové hvězdičky. Tady máte nákupní seznam. Není tam toho moc, ty přísady by si člověk mohl i zapamatovat, ale pro jistotu si vezmeme seznam s sebou. A když si nechceme brát celý tablet, vytrhneme si prostě jen seznam.

Nic se nerozbije, pak to můžete nahrát zase zpátky a všechno bude zase fungovat. To není špatné. - Skvělý přístroj, že? - Ano. Použili jsme v zásadě stejný přístroj, jen jsme vylepšili software. Například v něm můžu mít uložené digitální fotografie. To asi znáte... Tady jsou moje vánoční fotografie. Když je ale budu chtít sdílet s rodiči, jde to jen, pokud mají taky takový digitální přístroj.

Za normálních okolností. A v tom případě... si je tady můžu hned vytisknout. Můžu je třeba nalepit na pohled a poslat rodičům. Jednoduché. Pro jistotu bych si měl před tím udělat digitální kopii. Pak mám dvě – jednu pro rodiče a jednu pro sebe. Tohle je moje oblíbená fotografie. Tady trávím každý rok Vánoce.

Kde to je? V jižním Tyrolsku. To místo leží mezi dvěma údolími a bývá tam hodně oblačno, zřejmě proto tam sníh neroztává. Když tady nebude ten mrak, bude svítit slunce a krajina bude vypadat úplně jinak. Můžete taky změnit polohu slunce... a podle toho, kam ho posunete, to může být i velmi romantické.

A to slunce taky můžete po straně vyndat? Můžu ho vyndat kdekoliv. Buď na straně, nebo přímo tady, ve večerní pozici. To je úplně jedno. Můžu zastavit globální oteplování a v zimě si zahřát kapsu u kalhot. - Krása! - Super. Tohle... se hodí, když jste například zapomněl udělat vánoční nákupy.

- Máte už nakoupené všechny dárky? - Ne, ještě ne. Já to taky vždycky nechávám na poslední chvíli. To zase ne, ale je to teď trochu těžší. Tak když přece jen trochu nestíháte, můžete... to prostě vyndat odsud. Nejlepší na tom je, že i tady máme právo zboží do 8 dnů vrátit.

Vezmeme tenisák, vtlačíme ho zase zpátky A nemusíme nic platit. Co říkáte? Je to úžasné. Míč si samozřejmě můžu i nechat, ale pak je mi jeho cena stržena z kreditní karty. Výborná věc.

- Co na přístroj říkáte? - Úžasný. Ukážu vám další fotku. To jsem já, jak piju svařák. Můžu to trochu přiblížit a pak to vypadá skoro jako bych držel hrnek v ruce. Ano. Pak si to celé můžu v myšlenkách užít ještě jednou. Nebo si to prostě vyndám...

Pak je mi to prostě strženo z účtu. Svařené víno – 3,50. Pomyslela byste si, že už je dnes technologie tak daleko? Částečně ano. Ale nevěděla jsem, že se odtamtud dají i vyndat věci, co byly vevnitř. To je vánoční nadílka přes obrazovku. - To je pro vás. - Děkuji. Dívejte se mu na vousy.

Děti takhle můžou Santu škádlit, ale radši si dávejte trochu pozor, aby nakonec nevylezl ven. Ještě vám dám malý dárek. Takovou startovací sadu. Dám vám všechny aplikace, které jsem vám právě ukázal. Krása. Ještě vám prozradím, kdo vás tak štědře obdaroval. Srdečně vítejte...

v pořadu "Verstehen Sie Spaß?" Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vôbec mi tie videa nepreharava, resp. sa mi ani prehravac nezapne. Win7 Enterprise x64

184

Odpovědět

Novej Blog o Hrách, Hardwaru, Hackingu a Laserech od Gas ož po UV: www.Kandrix4Fans.tk !!

1869

Odpovědět

Funguje, ale ten starý přehrávač se mi líbí víc :(

180

Odpovědět

Funguje :)

180

Odpovědět

Funguje. ALE žádná starší videa se mi NEZOBRAZÍ :/

182

Odpovědět

Jak jste psali drive...vymazal jsem cash a cookies a uz to jde.

184

Odpovědět

Zobrazilo

180

Odpovědět

to je dobré :D Chtěl bych u toho stát živě, zajímalo by mě, jak bych se taky tvářil..:D

210

Odpovědět

nejlepší reklama na ipad :D super

201

Odpovědět

Chrome (21.0.1180.89 m) aj Opera 12 funguju
Win7, 64bit

190

Odpovědět

chrome
XP- ačkoli se obávám, že toto nerozhoduje
Vtipný to je :D

180

Odpovědět

je to vtipné už jsem to jednou viděl, také na chromu s XP.

Terciku nezáviď, to je omezená série pouze pro německo.

180

Odpovědět

jo mně taky funguje, windows 7, 64bit. chrome i s aktivním adblock

180

Odpovědět

Funkční (Windows 7 chrome)

180

Odpovědět

chci tenhle tablet :D
jinak video funguje..mam chrome, windows7

182

Odpovědět

Pohoda, dik za vtipny video. Linux Debian, Chromium web browser

180

Další