Nefunguje mi Ostružina

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 528
Počet zobrazení:17 268

Ronnie Corbett a Harry Enfield účinkují ve skeči z pořadu BBC The One Ronnie, který je založen především na roztomilých anglických dvojsmyslech. Potýkají se s opravdu šťavnatým problémem.

Přepis titulků

Před týdnem jsem si tady něco koupil. A jsem velice zklamán. Opravdu? Co se děje? Moje Ostružina nefunguje. (Blackberry) Copak? Došla jí šťáva? Kdepak. Úplně zmrzla. Ano, to vidím. Víte co?

Zkusíme to na Pomeranči (Orange). Má tady pár černých míst. Ano, ano. Za to se omlouvám. Je nějaká šance, že mi tu Ostružinu opravíte? No, může to být softwarový problém. Kde ji doma máte? Na svém stole. Můžete zkusit použít myš.

Aby přesunula Ostružinu do koše. A až to uděláte, zkuste pustit Ostružinu z plochy stolu. Ale to už jsem zkusil hodněkrát. A jenom mi to zaneřádilo Okna. (Windows) Možná by stálo za to počkat si pár týdnů, než budou nové Ostružiny. Mohl byste mi říct datum? Ovšemže. Jen si to nadatluji do diáře.

- Mohu vám ještě s něčím pomoct? - Ano, ano. Abych pravdu řekl, mám také problém se svým Jablkem (Apple). A jé je. To je staré Jablko, že? Kdy jste ho koupil? Minulý týden. Minulý týden? Za tu dobu jsem dostal nová Jablka dvakrát. A co s ním je? Zkusil jsem do něj strčit svůj konektor a ono to nepasovalo.

Ach ano. A jak velký máte konektor? Já o těhletěch věcech moc nevím. Ale má žena jich, svého času, viděla spoustu. A říkala, že je o trošku menší, než je zvykem. Bojím se, že s tím toho moc nenadělám. Zkusím to nakopnout. Je rozbitý.

S čím ještě vám mohu pomoct? Můj vnuk bude mít narozeniny. A Jablko i Ostružinu už má. Nemáte ještě něco, co by se mu mohlo líbit? Měl bych tady tohle. Mě se to moc nelíbí, ale děcka to zbožňují. Vajíčka. (Xbox) 3,60. Přeložil: Juric www.videacesky.cz

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda , že to "Domluvil byste mi rande?" v 1:17 nemá v češtině taky dvojsmysl...

00

Odpovědět

Tohle je bomba :-)

30

Odpovědět

tak snad vsechno krome Orange a Dates jsem pochopil uplne v pohode... a ty jsem si nasel v komentarich a i kdyby ne tak od ceho je ten google

220

Odpovědět

Orange je mob. operátor a má také svoje telefony,ale dates taky netusim

11

Odpovědět

+EMichaelDate totiž znamená jak datum, tak i datle, což je ovoce. A tudíž dostal datli, míněno jako datum, kterou si mohl vložit do svého diáře.

20

Odpovědět

Eggs box 360 :D

330

Odpovědět

Proč kradeš nickname?

02

Odpovědět

+fr33Protože je tak děsně originální

11

Odpovědět

tisíc lidí = tisíc názorů... Za sebe ale každopádně deset z deseti! Chodím sem, abych pochytil co nejvíc z toho co ještě neznám. A i přesto že na tom nejsem z AJ tak dobře, (jako většina superlidí tady) tak jsem skoro vše pochopil a hooodně se nasmál. A co jsem nepochytil napoprvé mně nakoplo k tomu, abych si o tom zjistil víc. Ona totiž parodie je založená na přehledu, kdo zná z toho co se paroduje dvě/tři věci těžko to jako celek ocení...

221

Odpovědět

no co,. tak Janica napsala svůj názor, o nic nejde,. můžete jí dát palec dolu když s ní nesouhlasíte, ale podle některých komentářů mi přijde jako by jí tu někteří raději ukamenovali. Trochu mi to připomíná davový šílenství :D .

182

Odpovědět

Bomba!!!! 10/10

Janica spustial dobrej troling.... a to jí máte v týmu jo? Styděl bych se za ní.

Je na první stránce, úplně dole, tak si to lidi přečtětě jaká to je kravka.

203

Odpovědět

janica: ty ses dobra, ale tohle se ti nepovedlo :D ja sem az na Black Spots pochopil vsechno:)
je fakt, ze by to chtelo vystetlivky pro ty co neznaji vsechno, ale smysl pridavat sem to melo, podivej se do hodnoceni :D a kdo to nepochopil ), ma tu hned 2 komentare ktere tu vsechny pojmy vysvetluji ;)

182

Odpovědět

Skvělé :D

181

Odpovědět

Jéj to je zase blbost.... 1/10, škoda že nejde dát 0/10 to by bylo moje hodnocení ;)

1846

Odpovědět

Ja anglicky neumim ale i tak jsem to pochopil

201

Odpovědět

Přidávám se k tý skupině lidí, co jim to vtipné nepřišlo ... Ano, ano, nemám ani potuchy o operátorech v Anglii ani o jejich nových mobilech, ale co, zas tak velká skupina nejsme a ti, co to pochopili a zasmáli se nás stejně zadupou do země,ne? :))

1927

Odpovědět

Janica je kus vola, se podívejte na její překlady => jednoznačně nejhorší na Videacesky, sorry

202

Odpovědět

Říkejte si co chcete, já s Janicou souhlasím. Už jsem přemýšlel nad překladem několika videí, která byla postavena na dvojsmyslu v angličtině. Když nešel dvojsmysl nijak přenést do češtiny, vždy jsem od toho upustil. A nejde o rozkol mezi překladateli, já svému kolegovi úspěch ze srdce přeji, ale sdílím názor s Janicou, že tohle nebylo vhodné video na překlad.

1824

Odpovědět

Hm janica trolluje pod videom :D

Ak to bude takto pokračovať a prekladatelia si budú navzájom trollovať videá tak to tu môžete zabaliť.

192

Další