iPhone 4 versus HTC Evo

92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 154
Počet zobrazení:15 605

V Americe jsou produkty od Applu velký hit, to všichni víme. Své místo si vypracovává už i v Evropě a spousta lidí si kupuje jejich výrobky jen proto, že jsou cool. Tohle video skýtá pohled na takovéto zákazníky. Pozor! Nenechte se zmást jednoduchým zpracováním - obsah je skvělý. Btw. taky bych chtěl iPhone 4 :D

Komentáře (331)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je taká hujovina...

2040

Odpovědět

Pořídil jsem si iPod a musím říct:
---Sice to bez wifi nejde, ale volat a psát smsky můžete komukoliv zadarmo a pokud stojí 10 000 -15 000 jen to samotný volání a lepší fotoaparát (což je to jediný čím se iPhone od iPodu liší), tak mi přijde zbytečný si kupovat iPhone.
---Nicméně zároveň musím říct, že dřív jsem Apple odsuzoval, protože to má plno lidí a je to drahý. Ale za kvalitu se platí a tohle teda rozhodně kvalita je. Když si koupíte iPhone, tak teprve uvidíte, jak skvělý je to telefon. Pokud ho nevlastníte, tak bych si dokonce dovolil tvrdit, že takový člověk nemá právo o iPhonu něco říkat, protože to opravdu změní názor. I samontý iPod je lepší než plno těch "úžasných mobilů".
---Když to shrnu.. pokud chcete mobil se skvělými aplikacemi (které se dělají většinou na IOS než přijde řada na Android), plynulostí apod., tak je to právě iPhone, který vás nepřestane nikdy bavit. Pokud jste jeden z lidí, který tvrděj - Hlavně, že to volá a posílá SMSky - tak si kupte klidně z bazaru něco za 50 kč a nekupujte si mobil např. za 5 000 kč :D (ikdyž si ho stejně koupíte, takže hlavně že to volá a má smsky určitě není to, co vlastně chcete). A pokud chcete mobil se vším všudy, ale nemáte na to, aby jste si zaplatili iPhone, tak nějakej android postačí (teď už můžete kupovat i kopie z Číny, protože už v tom žádný rozdíl od originálu není, vlastně to má většinou sloty na 2 simky a TV a dotyk. display funguje k nerozeznání s originál mobilem jako například doporučuju kopii Samsung Galaxy Note)... takže odsuzovat iPhone jen, protože je tak drahý je na nic, nikdo vás nenutí to kupovat. Ti kdo mají peněz dost nebo si našetří si ho koupí a většinou ti, kteří na něj nemají nebo nešetří, tak nadávají :)

2081

Odpovědět

I dont care

60

Odpovědět

Příjemná kravinka :-D :-D

251

Odpovědět

asd: Rootnout iPhone?! ted mám mrtvičku a kočku bezdomovce já.....!!! :D

240

Odpovědět

I dont care :DDD

270

Odpovědět

asd: Kdybys věděl, co to znamená rootnout, tak to nepíšeš k iPhonou a uvědomíš si, že jsi úplně stejně blbý jak ta kočka vpravo. ;)

231

Odpovědět

Kdyby iPhone nešel rootnout tak je uplně na hovno za ty peníze

2119

Odpovědět

Macku děláš si prdel? Je to v všechno v návodu! :D

230

Odpovědět

Macku, to si kurva ze mě děláš prdel ne

1821

Odpovědět

jedine video u ktereho jsem brecel smichy :D proste konecna decka :D jabko spapano

232

Odpovědět

Jak tak čtu komentáře obou táborů, tak jediný co mužu podoknout že ani jeden z těchto telefonů vás česky nenaučí, což by drtivá většina z vás opravdu potřebovala.

242

Odpovědět

Lidi nevíte jak se spouští ta funkce na HTC co tiskne ty peníze? Pořídíl jsem si ho po zhlednití toho videa a moc mi to nejde asi si koupim ještě ten ajfoun.:-)

268

Odpovědět

"Jenom kretén by si koupil Iphone za 20k což je první a druhá vlna prodeje. Je lepší si počkat na třetí vlnu (měsíc po uveřejnění na trh) a stojí 15k."

Co to tady kdosi mele o vlnach prodeje? Iphone STOJI VZDY STEJNE a zacina na 14490 Kc.

1828

Odpovědět

tohle video mě pobavilo, vidím se v tom hnědym medvědovi... vždy jsem na iphone nadávala dokud jsem jej nedostala..už bych nikdy neinvestovala do jinýho telefonu, jsou to vyhozený peníze z okna. nikdy nechci nic jinýho než iphone. nej telefon

1890

Odpovědět

Davidof: Jenom kretén by si koupil Iphone za 20k což je první a druhá vlna prodeje. Je lepší si počkat na třetí vlnu (měsíc po uveřejnění na trh) a stojí 15k.

Já opravdu nechápu jak někdo z vás může řešit kolik Iphone stojí. "Pouze" 15k a drží se ve stejné cenové kategorii jako jeho oponenti. Dávat argument, že stojí 20-25k je nesmysl, protože jak jsem psal, pouze blbec a nadrženej maniak by si to koupil v první vlně hned jak přijde na trh...

1813

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)