iPhone 4 versus HTC Evo

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 199
Počet zobrazení:29 448

V Americe jsou produkty od Applu velký hit, to všichni víme. Své místo si vypracovává už i v Evropě a spousta lidí si kupuje jejich výrobky jen proto, že jsou cool. Tohle video skýtá pohled na takovéto zákazníky. Pozor! Nenechte se zmást jednoduchým zpracováním - obsah je skvělý. Btw. taky bych chtěl iPhone 4 :D

Přepis titulků

Vítejte v obchodu s telefony. Jak vám můžu pomoci? iPhone 4. Kde je iPhone 4? Potřebuju iPhone 4. Velice se omlouvám, ale zrovna máme vyprodáno. Nicméně konečně máme na skladě HTC Evo. Co? Co to je? Je to iPhone? Ne je to 4G mobil od Sprintu. Když to není iPhone, proč bych to měl chtít? Je to podobné iPhonu, ale má to větší displej.

To mě nezajímá. Přístup k internetu je 3x rychlejší. To mě nezajímá. Má fotoaparáty s vyšším rozlišením z obou stran. To mě nezajímá. Nemusíte být připojen přes Wi-Fi, abyste mohl použít videochat. To mě nezajímá. Má vyměnitelnou baterii a stejně tak paměťovou kartu.

To mě nezajímá. Je vysoce přizpůsobitelný - vše od widgetů po ikony. Dokonce má videopozadí. To mě nezajímá. Měsíční poplatky jsou levnější. To mě nezajímá. Tiskne to kurva prachy. To mě nezajímá. Dokáže splnit tři přání - i kdyby to jedno přání bylo iPhone.

To mě nezajímá. Má aplikaci, která vám vytvoří ostrov, přemění se na zkurvenou stíhačku a doletí tam. To mě nezajímá. Je kurva nezničitelný. Nic z toho mě nazajímá. Dobře, co vás tak zajímá na iPhonu, jestli se můžu zeptat? Je to iPhone. Uvědomujete si, že to nic neznamená?

Je to jen značka. Mohli by prodávat cihlu a nazvat ji iPhone, kdyby chtěli. Jo. Ale je to nejlepší mobil. Můžete vysvětlit proč? Můžu stahovat aplikace. To je kurva toho. I debilní mobil mojí osmileté neteř má aplikace. Je 3G. A má to ty Wi-Fi. Víte kurva vůbec, co to znamená?

No. Umí to... ehm. Já... Poslouchejte, stejně ten iPhone nemám. Pokud vám nevadí používat posranou AT&T síť a taky vám nevadí platit nehorázné prachy a taky vám nevadí mít nový telefon, který je už teď zastaralý, tak vás můžu zapsat do čekacího seznamu. Ne. Zkusím to někde jinde. Musím ho mít dneska.

To myslíte vážně? Nejen, že jste tak debilně hloupý, že pořád chcete tohle zařízení, ale taky jste tak retardovaný, že si jen tak kurva vejdete do obchodu v první den prodeje bez předobjednávky? Ano. Myslím... Myslím, že jsi jdu uříznout ptáka. Jo.

Myslím, že půjdu. Nechci, aby mé děti vyrůstaly ve světě plném retardů jako vy. Potřebuju iPhone 4. Kurvaprdel. Jestli neodejdete, tak ho půjdu sám sehnat a strčím vám ho do prdele. - Chci ten co má víc GB. - Panebože. Myslím, že mám mrtvičku. Umírám. Jste šťastná? Vaše neskutečná blbost mě zabila. Teď je moje kočka bezdomovec.

Už nejsem naživu. - Jsem mrtvý. - Potřebuju ten bílý. Haló. Potřebuju ho. Můžete zpozdit aktivační poplatek? Prodává se s obalem? Potřebuju, abyste mi tam zprovoznil bluetooth. Haló. Haló. Jebat na to.

Jdu jinam. Sestra říkala, že ve Wallgreen je mají. Nashle. Jestli můžete psát, můžete dělat videa. Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (332)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tolik pravdy najednou je skoro k neunesení   :-)

80

Odpovědět

To je taká hujovina...

2047

Odpovědět

Pořídil jsem si iPod a musím říct:
---Sice to bez wifi nejde, ale volat a psát smsky můžete komukoliv zadarmo a pokud stojí 10 000 -15 000 jen to samotný volání a lepší fotoaparát (což je to jediný čím se iPhone od iPodu liší), tak mi přijde zbytečný si kupovat iPhone.
---Nicméně zároveň musím říct, že dřív jsem Apple odsuzoval, protože to má plno lidí a je to drahý. Ale za kvalitu se platí a tohle teda rozhodně kvalita je. Když si koupíte iPhone, tak teprve uvidíte, jak skvělý je to telefon. Pokud ho nevlastníte, tak bych si dokonce dovolil tvrdit, že takový člověk nemá právo o iPhonu něco říkat, protože to opravdu změní názor. I samontý iPod je lepší než plno těch "úžasných mobilů".
---Když to shrnu.. pokud chcete mobil se skvělými aplikacemi (které se dělají většinou na IOS než přijde řada na Android), plynulostí apod., tak je to právě iPhone, který vás nepřestane nikdy bavit. Pokud jste jeden z lidí, který tvrděj - Hlavně, že to volá a posílá SMSky - tak si kupte klidně z bazaru něco za 50 kč a nekupujte si mobil např. za 5 000 kč :D (ikdyž si ho stejně koupíte, takže hlavně že to volá a má smsky určitě není to, co vlastně chcete). A pokud chcete mobil se vším všudy, ale nemáte na to, aby jste si zaplatili iPhone, tak nějakej android postačí (teď už můžete kupovat i kopie z Číny, protože už v tom žádný rozdíl od originálu není, vlastně to má většinou sloty na 2 simky a TV a dotyk. display funguje k nerozeznání s originál mobilem jako například doporučuju kopii Samsung Galaxy Note)... takže odsuzovat iPhone jen, protože je tak drahý je na nic, nikdo vás nenutí to kupovat. Ti kdo mají peněz dost nebo si našetří si ho koupí a většinou ti, kteří na něj nemají nebo nešetří, tak nadávají :)

2290

Odpovědět

I dont care

172

Odpovědět

Příjemná kravinka :-D :-D

271

Odpovědět

asd: Rootnout iPhone?! ted mám mrtvičku a kočku bezdomovce já.....!!! :D

260

Odpovědět

I dont care :DDD

310

Odpovědět

asd: Kdybys věděl, co to znamená rootnout, tak to nepíšeš k iPhonou a uvědomíš si, že jsi úplně stejně blbý jak ta kočka vpravo. ;)

241

Odpovědět

Kdyby iPhone nešel rootnout tak je uplně na hovno za ty peníze

2123

Odpovědět

Macku děláš si p***l? Je to v všechno v návodu! :D

260

Odpovědět

Macku, to si k***a ze mě děláš p***l ne

1822

Odpovědět

jedine video u ktereho jsem brecel smichy :D proste konecna decka :D jabko spapano

242

Odpovědět

Jak tak čtu komentáře obou táborů, tak jediný co mužu podoknout že ani jeden z těchto telefonů vás česky nenaučí, což by drtivá většina z vás opravdu potřebovala.

262

Odpovědět

Lidi nevíte jak se spouští ta funkce na HTC co tiskne ty peníze? Pořídíl jsem si ho po zhlednití toho videa a moc mi to nejde asi si koupim ještě ten ajfoun.:-)

278

Odpovědět

"Jenom kretén by si koupil Iphone za 20k což je první a druhá vlna prodeje. Je lepší si počkat na třetí vlnu (měsíc po uveřejnění na trh) a stojí 15k."

Co to tady kdosi mele o vlnach prodeje? Iphone STOJI VZDY STEJNE a zacina na 14490 Kc.

1828

Odpovědět

tohle video mě pobavilo, vidím se v tom hnědym medvědovi... vždy jsem na iphone nadávala dokud jsem jej nedostala..už bych nikdy neinvestovala do jinýho telefonu, jsou to vyhozený peníze z okna. nikdy nechci nic jinýho než iphone. nej telefon

1893

Další