Oh Land - White Nights

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:3 380

Nanna Øland Fabricius (*1985) je dánská zpěvačka, skladatelka a producentka. Její debutové album Fauna vyšlo v Dánsku v roce 2008 a poté se vydala do amerického New Yorku, kde spolupracovala s producenty Danem Careyem, Davem McCrackenem a Pharrellem Williamsem na druhém albu, které mělo být zároveň jejím debutem v USA. Album s názvem Oh Land, což je zároveň zpěvaččin umělecký pseudonym, vyšlo 14. března 2011 a sklidilo poměrně velký úspěch. Na známém hudebním webu Last.fm, který monitoruje, jakou hudbu posloucháte, se dokonce Oh Land vyšplhala za rok 2011 v žebříčku celosvětově nejposlouchanějších interpretů až na 61. příčku.

Nyní už se podívejte na klip k písni White Nights z jejího novějšího alba. Pokud vás její hudba zaujme, doporučuji zhlédnout i následující živá vystoupení: Wolf & I, Perfection, White Nights

Přepis titulků

Uběhl jen den nebo celý týden? Začínají mi padat víčka a chodím ve spaní. Napůl spím a napůl bdím, začínám vnímat příznaky. V té temnotě vidím jen oči, jak se lesknou. Jak se lesknou. Tyhle sny zpod mého polštáře v pološeru probdělých nocí.

Tyhle sny zpod mého polštáře v pološeru probdělých nocí. Probdělých nocí. Probdělých nocí. Probdělých nocí. Něco se asi brzy zrodí. Jsem nějak neklidná a nemohu usnout až do svítání.

Chybí mi ticho! Radši se vydám za sirénami! Chybí mi ticho! Radši se vydám za sirénami! Tyhle sny zpod mého polštáře v pološeru probdělých nocí. Tyhle sny zpod mého polštáře v pološeru probdělých nocí.

Probdělých nocí. Probdělých nocí. Probdělých nocí. Tyhle sny zpod mého polštáře v pološeru probdělých nocí. Tyhle sny zpod mého polštáře v pološeru probdělých nocí.

Probdělých nocí. Probdělých nocí. Probdělých nocí. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle mi prostě sedí, další skvělá zpěvačka k Ellie Goulding, Regine Specter, Kate Nash apod.

190

Odpovědět

No teda... z tý postele bych nechtěl spadnout jak tam leze dolu :D

180

Odpovědět

mě zase ta hudba moc neoslovila, ale ten klip mě úplně vtáhnul.. 8/10, zpívá beze sporu hezky..

181

Odpovědět

8/10 text je dobry, aj spev, len ten videoklip nesedi.

181

Odpovědět

Mne sa to hrozne paci. Proste mozem tento styl hudby a dakujem ze si mi posunul dalsiu spevacku do repertoaru.

180