Irský skřítekOtravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:247
Počet zobrazení:5 400

Po delší době se vrací otravný pomeranč. V dnešním videu se setká tváří v tvář s irským leprikónem a samozřejmě mu bude lézt pěkně na nervy.

Přepis titulků

OTRAVNÝ POMERANČA IRSKÝ SKŘÍTEK Páni! Pojďte ke mně, zlaťáčky moje! Vím, že tu někde jste. To je zelenej obřík! Já? Ne, ne, ne, ne, ne. Já jsem leprikón.

Já jsem pomeranč. Jo, to vidím. To se máš. Hej, kde ses tak scvrknul, obříku? Vypadáš, jako bys zrovna vylez z pračky. Já nejsem žádný obřík. Jsem leprikón! Hledám svůj hrnec zlaťáků. Myslíš tenhle?

Jémine, jak to, že jsem ho přehlédnul? Tak dobrá, když už se našel... Co za ten hrnec zlaťáků chceš? Ty zlaťáky... Co za ně chceš? Chci hrnec zlaťáků. Ne. Ty ho nedostaneš.

Ten je pro mě. Něco ti řeknu... Splním ti tři přání.Co ty na to? Tři přání? Tak jo. Tak dobrá. Jak zní tvoje první přání? Přál bych si hrnec zlaťáků. Ne! Ty zlaťáky si přát nemůžeš!Patří mně!

Vyber si něco jiného. Něco míň zlatého. Něco jako... Pískací větrník. Tak pískací větrník? Ty jsi ale vychytralý, pomeranči. Máš ho mít! Jo!

Dobrá, dobrá, další přání. Hej! Jaké bude tvé druhé přání? Hej, no tak! Už toho nech! Hej! Vrátím ti ho, až mi řekneš další přání a já dostanu zlaťáky.

To je na prd. Dobrá, dobrá, dobrá. Přání číslo dvě.Co bys chtěl? Přál bych si, abych dostal zpátky svůj větrník. Větrník už máš. Teď si o něj říkáš podruhé! Existují pravidla, pomeranči. Fajn. Přál bych si miliardu přání. Ne, ne, ne. Nemůžeš si přát víc přání. To je taky proti pravidlům.

Přál bych si, aby neexistovalo tolik pravidel. To si taky nemůžeš přát! Tak to nic nechci. No tak. Můžeš mít všechno, co si zamaneš. Můžeš si přát nové auto, jednorožce, krasavici v bikinách, nebo dokonce marshmallow ve tvarudiamantů, podkov a hvězd.

Ne. Po marshmallow vždycky prdím. Už toho nech, ty malej idiote! Za ten hrnec zlaťáků bych dal cokoliv, ale ty nic nechceš. Chci svůj větrník. Zapomeň na ten větrníkaspoň na dvě vteřiny! Tak hrnec zlaťáků?

Ne! Nech si ho! Zapomeň na to!Už ho ani nechci! Uklidni se, obříku. Nejsem žádný obřík!Jsem leprikón, krucinál! A ty jsi otravný zmetek, kterého už mám po krk. Fajn.

Přál bych si,abys měl ten hrnec zlaťáků a přestal už řvát. Konečně. Páni. Promiň, obříku. Není ti nic? Obříku? Obříku... Teď už nikdy nedostanu zpátky svůj větrník. Hej!

Kdo to najde, ten to má, vole. Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela dobrej překlad až na pískací větrník. Co to k čertu je panebože ? Pískací větrník to teda rozhodně neni když už tak foukací větrník!!!! to jen pro příště jinak video je super stejně jako ostatních 160

182

Odpovědět

sám sem blbej

180

Odpovědět

foukací větřík

185

Odpovědět

Totálně blbě přeložený

186

Odpovědět

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooood

182

Odpovědět

Hej, hej jabko

180

Odpovědět

ten mluvící pomeranč mě bude strašit ve snech.... :D

180

Odpovědět

marshmallows make me gassy :D

180

Odpovědět

Tupější videa než s tady tím pomerančem sem snad ani neviděl MG

1814

Odpovědět

finders keepers to je mi tak blizke a mile ze se rozplynu stestim ze jsem to mohl znovu spatrit :)

182

Odpovědět

kopec: Dneska nebo zítra tu bude další díl.

180

Odpovědět

zdravim, tento pomaranc nema chybu :-D :-D uz som to videl asi stokrat :-D :-D
nechce sa niekomu prelozit aj dalsie casti????

180

Odpovědět

zdar.. taky bych uvítal další díly :)

180

Odpovědět

prosim, budete prekladat i dalsi dily s otravnym pomerancem? je to sranda :-)

180

Odpovědět

taky bych chtěl pískací větrník.. :-D

180

Další