Novodobé jablkoOtravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:473
Počet zobrazení:8 538

Jablko jak ho neznáme, neboli iPhone od firmy Apple!

Přepis titulků

Hej, jabko. Hej Jabko. Hej Hej, jabko. Můžu pro tebe něco udělat, pomeranči? Vypadáš směšně.

Jo, to říkáš pořád. Hej! Hej, jabko. Ano? Dokážeš se jazykem dotknout nosu? Nějak takhle... Víš, pomeranči, ty nos nemáš. Ty to nezkoušíš... Já taky nemám nos.

No tak, je to sranda. Přestaň! Ty nejsi zábavnej. Vsadím se, že nedokážeš udělat žádnej odvaz. Ale jistě, že dokážu! Umim udělat spoustu věcí. Mohu ti říct tvoje přesné GPS souřadnice. Nuda! Hej!

Hej, jabko. Vsadím se, že neumíš plivat pomerančovej džus. Hej, nech toho! Za chvíli mi končí záruční doba. Pořád jsi nudnej. Můžu ti pomoct s výpočtem daní. Nudaville, USA. Počet obyvatel: jabko. A co kdybych ti ukázal svou rozsáhlou sbírku hudby? Protože je nudná? Mám taky ABBU.

Tvoje hudba je na prd. Nebo bys chtěl slyšet něco od Nickelbacka? Já umím udělat mnohem lepší muziku. Prosím, přestaň s tím. To je vážně otravné. Přestaň! Víš, co můžu udělat? Můžu přeladit tvůj zvuk na méně otravný.

To nemůžeš! To je úžasný. Udělej tohle! Udělej tohle! Páni, ty jseš fakt třída, jabko. Děkuji. Ale pořád neumíš plivat pomerančovej džus. Kámo, pliveš džus přímo do mé elektroniky. Co je, pomeranči?

Cejtíš to? Už jsem ti řikal, že nemáme nos. Smrdí to jakou... kouř. Jediná věc, kterou cejtim, je... Jabko? Jabko! Tohle jabko jsem měl rád. Nu což.

Hej, ostružino! Teď ne, chlape. Jsem skoro vybitej! Ne, ty ne... Ty! Hej, pomeranči, jak se vede? Nůž! Překlad: Jandis Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Knife :D

190

Odpovědět

Plácáte blbost. http://stastnasms.cz/iphone4/" rel="nofollow">iPhone 4 je nejlepší, tak tu nefňukejte puberťáčci!

1832

Odpovědět

Ať žije LaDiDa :D

180

Odpovědět

mastne toto :D a i dobre video je "Nikdy nerikej ne Pande" se musite kouknout :D

180

Odpovědět

vtipnej je až konec škoda...ustřihnětě 3/4 videa možná to udělá 9/10

180

Odpovědět

neda se to nekde stahnout do psp i s tytulky?

182

Odpovědět

Udělejte další díly pls!!!!!!!!!!!!

180

Odpovědět

rád bych upozornil na další nepřeložené díly otravného pomeranče. Já osobně umím anglicky jen zpola a tak mne unikají některé pointy. http://www.youtube.com/watch?v=bp_qq22rpng&feature=popular atd..

180

Odpovědět

BugHer: Na youtube je jeden takovej webovej serial a je vtipny az na to ze je anglicky....Prosim prelozili by jste to? http://www.youtube.com/watch?v=8xV9A4v6G3E

http://www.youtube.com/watch?v=QFCSXr6qnv4&feature=fvw

http://www.youtube.com/watch?v=eaCCkfjPm0o&feature=channel
Dekuji
:)

180

Odpovědět

Všechny pomeranče jsou dobrý :D ani tenhle nezklamal :D

180

Odpovědět

Spíše absence, hledám zábavu na internetu a našel jsem ji v téhle debatě :)

180

Odpovědět

Je zvláštní co všechno může rozohnit debatu, je to absence skutečných problému, nebo jejich přemíra? :-))))

181

Odpovědět

A pokud se ti nelíbí nějaké video v top 15, vždy můžeš dát 1. Je to jen Tvůj názor, jako je i můj názor že hodnotím videa správnou cestou. And thaats it.

182

Odpovědět

Kalimero: Neber to jako urážku ale ty jsi podle mě omezený. Pokud chceš v životě něčeho dosáhnout musíš být jiný, nadprůměrný, až abnormální. Myslíš si že se nějak viditelně projeví tvoje šestka? Pokud je tam 200 hlasů tak to že ohodnotíš video číslem 6, tím ničeho nedosáhneš. Pokud se ti video líbí a chtěl by jsi ho rozšířit dál, ukázat ho jiným lidem tak dáš 10 protože víš, že jedině tak posuneš hodnocení kupředu. Jsou tu lidi kteří se dívají na videa jen které mají hodnocení vyšší než 9.00, tak jedině tímhle způsobem můžeš ovlivnit to, aby si to video zhlédli i tito uživatelé a to ty, nebo alespoň já, chceš.

182

Odpovědět

thoumi: to máš tedy hodně omezený rozsah :) "buď se mi to líbí, nebo ne"
zkus se trošku zamyslet - s tím tvým přístupem nikdy nerozlišíš dvě dobrý videa. U plnohodnotných filmů je stupnice deseti ideální. U těchto krátkých frků stačí pětihvězdičková.
Mno a lidi jako tady thoumi sou pak hloupým výsledkem toho, proč naprosto lehce nadprůměrná videa přesahují devíti bodovou hranici, přestože na ni vůbec nemají.
Neber to jako urážení, ale je člověk, co neumí rozlišit kvalitu na 10 bodů hloupej nebo zdechlej?

180

Další