Ovocná vášeňOtravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:245
Počet zobrazení:5 508

Díl plný vášně a napětí! Otravný pomeranč se slovně utká s Grapefruitem o půvabnou Maracuju neboli Mučenku jedlou! Jak tento souboj skončí?

Přepis titulků

OTRAVNÝ POMERANČ 7 Nudím se. Páni, co je to? Copak to máme? Hej, opatrně se mnou, kámo. Ahoj, jakpak se máš? Ahoj, já jsem pomeranč. Jsi v pořádku?

Jsi nádherná! Ne, jsem jenom mučenka jedlá. Spíš bych řekl mučenka pěkná. Ne, je to mučenka jedlá. Já jsem pomeranč. Líbí se mi tvá slupka, ty ďolíčky jsou moc rozkošné. Okamžitě mě polož dolů, nebo uvidíš moje kung-fu umění. Grapefruite?

Páni, nemůžu uvěřit, žes to zvládnul! Ty ho znáš? Znáš to, kámo. Není to tak, jak to vypadá. Potkali jsme se v tašce na cestě sem. Hej, kdo je ten maloplodnej pomeranč? To je tvůj kámoš? Zrovna jsme se potkali. On mi dělal... víš... společnost. Hej, maracujo, chceš vidět moje svaly? Mrkni na to. Jo, tohle jsi mi už ukazoval. Hej, ten baculatej pomeranč si hodlá prdnout?!

Nazval mě tenhle pitomeček baculatým?! Jo, přiznej si to. Měli by ti říkat "Baculatej pomeranč McTlusťoušek"! Protože jseš baculatej. Hej, zm*de! Já jsem zas*anej grapefruit. Víš, co to znamená? Baculatej McTlouštík je pěknej hulvát! Že ti můžu pr*el nakopat 6 způsoby z tohohle ***.

Je tohle vážně nezbytné? Hej, pomeranči, mluvím s tebou. Kolik dřepů dokážeš udělat, co? Co je to dřep? Přesně. Moc rád ti to vyhláskuju: Ta roštěnka mě baští, mám pravdu, pusino? Ani ne. Pomeranči, ona je mimo tvojí ligu. Měl bys to jít zkusit na borůvku nebo tak.

Grapefruit? Spíš Gorilofruit. Jseš tak baculatej, protože jsi sežral všechny banány? Zavři hubu, cibulovej bubu. Já nejsem cibule. Máš pravdu, ty jseš hrozen. Ne-e, nejsem. Tak proč mluvíš, jako bys byl plnej chlastu? Sklapni!

Co to s tebou sakra je? Vážně si myslíš, že mě zajímají tvoje svaly? A proč vůbec mluvíš o dřepech? Vždyť ani nemáš nohy! A ty?! Koho zajímá, že je tak trochu... zaoblený? Umíš akorát vydávat divný zvuky a posmívat se mu, že je tlustej! Proč jsi tak povrchní? Já nejsem povrchní, já jsem pomeranč. Sakra, co to se mnou je?

Tohle se mi s chlapama stává vždycky! Samí pitomci a podivíni. Jestli je tohle ta elita, tak to radši... Nůž? Co? Nůž. Panebože! Grapefruit je bez sebe. Nedokážeš si představit, jak strašně to bolí! Aspoň už nebude tak zahořklej.

To byla ta nejhnusnější věc, kterou jsem kdy viděla. Škoda, žes neviděla rajče. To byla síla. Tahle kuchyň je odporná. Jak to tu můžeš vydržet? Není to tu tak zlý. Zeptej se tady hrušky. Prosim vás, rychle mě někdo zabijte! Překlad: Jandis Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

iJustin bych jebal

180

Odpovědět

Zas tak hruška :DD chudák..

181

Odpovědět

nejlepsi je apple :D .. hey apple .. what .. knife :DD

180

Odpovědět

:D :-) =D :-D Je to hrozná sranda

180

Odpovědět

já jsem si tipla správně že to je iJustine :DD

180

Odpovědět

rajce bylo aspon jako kecup jeste chvilu zilo :D :)

180

Odpovědět

somebody please, kill me now! :D

180

Odpovědět

škoda žes nevidela rajče. to byla síla :D to ma zabilo...

180

Odpovědět

brousitch to je nepřeložitelnej puns :) takže to vyšumět muselo, upřímně klobouk dolů před bughero, že to dokázal aspoň takhle nahradit

180

Odpovědět

Škoda, že vyšuměl ten vtip "grape -> wine", ale jinak dobrý.

180

Odpovědět

Spas: Hodně velkou zásluhu na tom má Bughero (popř. scr00chy, kteří to korektujou) protože pár těch punsů tam nechávám otevřených a oni tam domyslej něco hodně originálního a vtipnýho když si nevím rady :) bez nich by to nebylo zdaleka tak dobrý

180

Odpovědět

hmmm...musim pochvalit za moc pekny preklad :-)

182

Odpovědět

Maracuja = Passion Fruit = Ovoce vášně :-) ....v podani iJustine a grep v podani BOBJENZ ...spolu s Daneboe porotci souteze o tricko ve ktere jsem uspel :-) http://www.youtube.com/watch?v=0rQ6d6xnJow

182

Odpovědět

Jandis - aj tak to potom stoji za to... :)

180

Odpovědět

Hruška je nejlepší ... =D ty hlášky nakonec dykcy ... =D

182

Další