Pohled za kulisy Souboje titánů

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:2 601

Premiéra remaku Souboje titánů se kvapem blíží a tvůrci nám tak předkládají nejspíš jedno z posledních propagačních videí. Pokud vás tedy zajímá jak to vypadalo v zákulisí natáčení, rozhodně neváhejte.

VIDEO JE MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

[stream provider=youtube flv=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DkeA4RT3xkmg img=x:/www.videacesky.cz/autori/Malkivian/obrazky/soubojtitanu.JPG captions=x:/www.videacesky.cz/autori/Malkivian/titulky/soubojtitanu.xml embed=true share=false width=590 height=400 dock=true controlbar=over bandwidth=high autostart=false /]

Přepis titulků

Copak nevidíte, co se tam děje? Je to zábavný, svižný,dobrodružný film. MEZI BOHY Bude to úžasná podívaná. Někdo jim musí připomenout,jak to na světě chodí. A LIDMI Nesnažíme se natočit historickýfilm, ale něco podstatně svižnějšího. BUDE VÁLKA A akce!

Znovu jsme nachystalicestu k řecké mytologii. Máme tu nestvůry, bohy, Medúzu. Budeš to držet a máchnešs tím ... takhle. Pokud to udělám, - tak jako člověk.- Ale ty nejsi pouhý člověk. Kaskadérské kousky, prostředí,kostýmy... všechno je úžasné. Všechny ty speciální efektyjsou ohromující.

K ČERTU S BOHY Efekty, kaskadérské výkony, akce... všechno je stejně skvěléjako Souboj titánů. Vypusťte Krakena! SOUBOJ TITÁNŮ Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

škoda :/

180