Taken (96 hodin)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:422
Počet zobrazení:8 700

Liam Neeson byl vždy známý pro charakterní role, dokud nepřišly Hvězdné války, Batman a Taken. Trailerový hlas si nemyslí, že jeho přerod v akčního hrdinu se podařil. Souhlasíte?

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Přes třicet let jste ho viděli excelovat v dramatech jako Manželé a manželky, Kinsey a Schindlerův seznam... Nyní budete svědky série, která konečně dětem Liama Neesona zaplatí školné: Odvedení. Připravte se na filmy o únosech, kde slovo "únos" nikdy nikdo neřekne. Budou ji chtít odvést. Odvedli ji. V tom pokoji někdo byl, a pak ji odvedli. Mě i tvou matku...

odvedou. V nadupaných špionských thrillerech, které nejsou tak chytré jako Bourne ani husté jako Bond, zato plné bitek s chlápky, co vypadají jako taxikáři. Seznamte se s Bryanem Millsem, bývalým elitním agentem CIA, který má hodně špatný plán. Nemám žádné peníze. Má velmi speciální schopnosti... Ale to, co mám... jsou mé speciální schopnosti.

Například: scrapbooking, fotografování, balení dárků, detoxikace feťáků a... pulírování aut? Radši to udělám sám, jsem tím autem trochu posedlý. Ale hlavně má schopnosti, které z něj činí noční můru pro lidi, co nechtějí skončit s rozdrceným hrtanem. Když je jeho rodina unes... tedy vlastně odvedena, Bryan udělá všechno, aby je dostal zpátky. I když to znamená ukrást někomu taxík, ukrást někomu jinému taxík, zastřelit nevinnou ženu, zničit staveniště, zničit tržiště, zničit vlak, zničit americkou ambasádu nebo nařídit dceři, aby hodila tři granáty do ulic Istanbulu...

Odjisti další granát... Nikdo v Evropě není před Liamem Neesonem v bezpečí. Strhnu i Eiffelovku, když budu muset! Páni, klídek, chlape! Před premiérou třetího a posledního odvádění si zopakujme to první, ve kterém Američan s nejvíc irským přízvukem...

Co kdybych šel s tebou? zachrání nejvíc staře vypadající puberťačku... před nejvíc vousatými zločinci na světě. Pak, protože byl film úspěšnější, než se čekalo, tvůrci uměle dodělají otevřený konec a natočí naprosto stejný druhý díl. Ve kterém nejstarší puberťačka na světě zachrání nejirštějsího Američana... Proč bys nemohla jít se mnou?

před nejzajímavějším mužem na světě. Buďte mstiví, přátelé. Užijte si dva snímky, které jsou noční můrou otců s ochranitelským komplexem, ukazují všechny zažité stereotypy, které máme o cizincích, a posílají tak Američanům jasnou zprávu: nejezděte do Evropy! Hrají: Fanynka Jansenová, Kim Bauerová, zrádný Francouz, zlotřilý východoevropan číslo 1, zlotřilý východoevropan číslo 2, zlotřilý východoevropan číslo 3, zlotřilý východoevropan číslo 4, zlotřilý východoevropan...

zbytek si doplňte... A Liamův Nissan. Odvodnění. - Co je to? - Termíny evropských koncertů U2. Utekla, aby mohla na koncert U2?

To si mě radši odveďte...

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tahle filmová série je fajn, ačkoli Megaton je hodně blbej režisér a tak jsou dvojka a trojka jen průměrný akčňáky, kde nevidíte akci. Jednička byla supr: surová, nekompromisní, uvěřitelná.

70

Odpovědět

zajímavý, že se ještě nepustili třeba do hvězdné pěchoty, jak mám ten film ráda, tak je i plnej nonsenců...aneb, lodě jako kráva, ale tanky proti broukům nenasadí :D

211

Odpovědět

Kdyby používali tanky, tak by hrdinná pěchota neměla kde umírat :-D

Navíc se jim díky tomu určitě daří regulovat lidskou populaci :D

141

Odpovědět

+Tarylinnač regulovat lidskou populaci, když očividně existuje tolik planet s dýchatelno uatmosférou... stačí nasadit tanky vymlátit brouky a bude to.

Navíc už ji regulují tím, že na děti dávají povolení, a to mnohem snáze získají občani (vojenská služba) než civilisti

60

Odpovědět

to je pekna p******a. Brouci tank prostreli jednou ranou resp plivnutim kyseliny.. navic jestli si videla film poradne, tak 2/3 castu travi pri utoku v podzemi.
A hlavne
film se jmenoval Hvezdna Pechota .. ne Hvezdna obrnena rota tanku Panzer.
Zjisti si jak funguje armada.. nebylo to o pechote tankistu, ale o pechote vojaku co jdou jako meatshield pesky.

10

Odpovědět

Jednička jasně nejlepší, další díly už jen slabý vývar.

180

Odpovědět

Pravda, ale furt koukatelný akční thrillery. Jinak souhlasím, jednička je BEST, ačkoli mám malinko radši Agenta bez Minulosti.

50

Odpovědět

1:04 "junkie rehabilitation" - junkie je podstatné jméno, feťák/závislák atd. takže "rehabilitace/pomoc feťáků(m)"

45

Odpovědět

Díky, opraveno.

10

Odpovědět

Na mapě mají Československo. Ten film je z roku 2008, to jako když si člověk v USA zajde koupit mapu Evropy, tak tam tam nemají nic aktuálního? Nebo ti filmaři vyhrabali rekvizitu starou 20 let?

1682

Odpovědět

Hustý, dokonce tam je i Jogoslávie :-) Tu buďme rádi, že tam nejsme součástí Rakouska-Uherska.

1872

Odpovědět

spíš jde o realismus, z jakého roku máte doma mapu Evropy? Docela bych si tipl že minimálně starší 10 let. Takže takové Kosovo tam taky nemáte. A dovedu si ředstavit že mapy Evropy američanů(pokud vůbec nějakou mají) budou ještě o dost starší, protože nemají potřebu kupovat si aktualizované

2015

Odpovědět

+BubuTvůj tip je celkem přesný a musím říct, že takhle jsem o tom neuvažovala. Doma mám staré mapy a ještě školní atlas světa, ale když někam jedu, tak si přeci koupím novou mapu.

580

Odpovědět

+Bubujá mám doma google maps, respektive v mobilu :D

232

Odpovědět

+BubuJá mám doma mapu Ameriky z roku 1350. Tvrdí, že tam žádný kontinent není a někde tam přetéká oceán přes hranu světa :D

1121

Odpovědět

+BubuPřed cca 3mi lety byla známá v US na návtěvě. Měli to ze školy jako hrazenou cestu, že se podívají na tamní školský systém. Byli v Arizoně, mapa světa obsahující SSSR je prý dostala ze všeho nejvíc.

370

Odpovědět

Musím říct, že jednička mě hodně bavila. Bylo to přímé, mělo to drajv, pronesl se tam i nějaký ten legendární monolog, žádná velká zdržovačka, prostě na nějaký ten nadrpůměrný akčňák proč ne.
Škoda, že tak dobrý akčňák zase nastavili blátem v podobě dvojky a trojky. Ale to už tak bývá, když se hledí jen na zisk...

291

Odpovědět

Zde souhlasím jen s jedním, a to, že měli zůstat jen u prvního dílu, který byl výborný. Tak stejně dopadnul i Kurýr se Stathamem - první díl super, ale další díly byl velký omyl.

101

Odpovědět

+danny-vSorry, tento koment patřil k "Fimi" pod Tebou, překlep.

21

Odpovědět

+danny-vlegrační na tom je, že za zakopáním obou sérií do sraček stojí jeden režisér, Olivier Megaton :D nechápu, jak někdo s tak cool jménem může bejt takovej fušer.

120

Odpovědět

tenhle film a celá serie je neskutečná hovadina...neohrožený Liam před kterým by se měl třást i Chuck....ten už pár let nenatočil pořádnej film pořád dokola to samé a to samé....

524

Odpovědět

Liam Nissan :)

701

Odpovědět

Na té mapě na konci je Československo :D

1221

Odpovědět

Balkan je vychodni evropa?

519

Odpovědět

Ano?

297

Odpovědět

jn, stejně jako čr :/

1212

Odpovědět

Nene, Balkán je přeci v jihovýchodní Africe mezi Peru a Mongolskem.

110

Odpovědět

Balkán je přece sýr.

30