Pokémon: Co je to dnes za padouchy?

Thumbnail play icon
46 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:3 163

Od dob Rakeťáků se toho hodně změnilo a nové regiony světa Pokémonů ovládají nové organizace. Ale co si o nich dva vysloužilí Rakeťáci mohou myslet?

Přepis titulků

Ta nová skupina si říká Lebkouni. Cože? Jako by nějaký páťák pojmenovával tým ve vybíjené. Kde ty lidi berou? Prostě přijmou děti z ulice a dají jim stejné čepice? Každá kriminální organizace po Rakeťácích byla potupou. Měli jsme jasnou strukturu, styl a jednali jsme přímo. Krást Pokémony a vydělat na tom.

Je to snadné. Magmáci a Aquáci... Jasně, když vytvoříš novou pevninu, asi na tom nakonec vyděláš. Ale Aquáci chtěli rozšířit vodní plochy? Cože? Komu to pomůže? Vedle nich vypadali Galaxáci rozumně. O nich vůbec nezačínej. To se přesuneme od týmu, který chce uskutečnit zápletku filmu Superman se vrací, k týmu, který chce změnit vlákna reality?

Nové pravidlo! Pokud přednostně najímáš lidi pojmenované po planetách, tak by sis neměl hrát s časoprostorem. Všechno je mnohem komplikovanější, ale zároveň dětinštější. Plazmáci jsou jedinou skupinou, která něco krade. Ale jsou to hipíci, kteří na hlavě nosí barety. Teda až na tu jejich středověkou fázi. Ale co čekat od skupiny, jejichž vůdce si myslí, že umí mluvit s Pokémony? A který považuje písmeno N za skvělé jméno?

A kdo ještě zbývá? Plamínci? Vypadají, jako by vypadli z korejského hudebního videa. Nepřekvapilo by mě, kdyby v tom jejich ideálním světě všichni museli nosit červené obleky a praštěné brýle. Tam si lum-mojito. Zdravím. Proč tam máte ta R? Kde jsi byl v 90.

letech? Jsme Rakeťáci! O vás jsem slyšel. Byli jste mafiáni ve světě Pokémonů či co. A jak dobří! To vás porazilo 10leté děcko? Dobře, pokud budeš provokovat, tak si to s tebou vyřídím! Přímo tady a teď. Klídek, stařící. Nechci vám vyděsit Rattaty. To jsem si mohl myslet, mlíčňáku!

Určitě zdrháš i před Zubaty. Máš nějakého Pokémona? - Jen Rattatu. - Co si to namlouváme... Rakeťáci jsou stejně ubozí jako ostatní. Zaměřujeme se na krádeže Pokémonů, tak proč nemáme žádné dobré? Hele, naklonovali jsme toho nejmocnějšího Pokémona na světě. Jo, to byla prča. Ale hned nám utekl.

A celá organizace se rozpadla, když náš italský mafiánský šéf dostal napráskáno od toulavého dítěte. Zapomeň na nadpřirozené bytosti nebo policii. Nedokázali jsme zastavit tým malého páťáka. Jak je, Rakeťáci? Na dlažbě? Bezva, my pořád za jeden den vyděláme víc peněz než vy za celý život. Ne, my se topíme v cashi!

- Topíme. Nemáte tucha! - Nemáte tucha! Jak řekl, nemáte tucha. Nemáte tucha! My jsme byli ve vatě dávno předtím, než jste se narodili. Nemohli byste si dovolit ani naše jídlo. Klídek, můžeme si koupit cokoliv! - Cokoliv chceme. - Cokoliv chceme! - Všechno jídlo.

- Všechno! Opravdu? Tohle je čerstvý ocas Slowpoka. Na něj prostě nemáte. Dědo, tohle žeru ke snídani! Tady jsou prachy na kartě. Beru! Takhle válíme. Co je?! -Co je? - Co je! -Co je? - Co je! Pořád to máme v sobě.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je tak strašně de*ilní až je to pí*ovina.Ty čtyři minuty života, co jsem promrhal, se daly použít na sebevraždu nedostatkem okysličení mozku.

20

Odpovědět

Ani jeden (hate) koment ? Zvlastne

40