Pokémoni v reálném životě

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:948
Počet zobrazení:9 306
A je tu další video od dua zvaného Smosh. Tihle dva kluci se ve svých videích vyznačují hlavně silným přehráváním, ale to už k nim prostě patří a beru to jako úmysl. Některá jejich videa mi přijdou trapná, ale najdou se i hodně povedené kousky. Jedním z nich je podle mě i tato parodie na Pokémony, tedy konkrétně na staré pokémoní hry pro Game Boy.

Přepis titulků

Sklapni! Nechce se mi ani věřit, že jsem konečně trenér Pokémonů. Chytím je všechny a nikdo mi nebude stát v cestě. Haló? Co tady ten chlápek dělá? Tenhle? Jen s tebou chce bojovat. Cože?

Já ale nechci. Chceš kolem něj projít? - Jo... - No tak s ním musíš bojovat, ty pitomej blbče. Vy mlaďáci víte o Pokémonech úplný kulový. Baf! Divně ses na mě podíval! Jdeme bojovat! Počkej! Já s tebou bojovat nechci. Smůla, šel jsi kolem mě. Jdeme bojovat! Ne!

Já s nikým bojovat nechci! Jdu jen chytat Pokémony. Hele, stojím tady nonstop už pět neděl, protože čekám, až kolem mě někdo projde! Nesnaž se mi to teď zkazit! Fajn. Jdeme bojovat! SVÉHLAVÝ METROSEXUÁL chce bojovat!

Volím si tebe, Pikachu! Nic lepšího tam nemáš? Do toho, Magikarpe! Dobrá, Magikarpe, použij na něj šplouchnutí! Dobrá, Pikachu, použij škrábnutí! PIKACHU použil ŠKRÁBNUTÍ! - Dobrá, a teď bleskový útok! - Nemůžeš útočit dvakrát za sebou. Musíš nejdřív počkat, než vyberu svůj další útok.

- Máš akorát šplouchnutí. - Počkej, přemýšlím! -> ÚTOK -> ŠPLOUCHNUTÍ -> VĚCI Soupeřova Pokémona nemůžete chytit! -> UTÉCT Ze souboje trenérů nelze utéct! Do prdele práce.

-> ŠPLOUCHNUTÍ Tak jo, Magikarpe, pošli mu tam šplouchnutí! Dobrá, Pikachu, dodělej ho bleskovým útokem! Soupeřův MAGIKARP omdlel! Tentokrát jsi měl kliku. Tady máš 20 Pokédolarů. Mazec! Teď když to mám z krku, můžu jít konečně chytit všechny...

Kur...

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohli by jste od nich přeložit víc videí ? třeba Real Death Note ? prosím

210

Odpovědět

hipster je metrosexuál? odkdy?

196

Odpovědět

jako sorry ale táto kraina už nemohla byť viac trápnejšia. Hrozne odporné a bez pointy. Prosím vás neprekaldajte už takéto kraviny ale radšej nejaké zaujímave rozhopvory z Elle a podobne....

1917

Odpovědět

LeSmelly: Tipoval bych Pokémon Yellow.

190

Odpovědět

Juchů, to je perfektní! Naprosto trefný :D. Akorát že ti co nehráli Pokemon a dělají si o něm obrázek jen podle nablbýho seriálu a hraček, to nepochopí.

201

Odpovědět

Lidi, jak sou tam ty tabulky na Hp atd, to sem viděl už u hodně videí s pokémony a je to z nějaké hry. Nevíte někdo náhodou název? Díky.

192

Odpovědět

vážně? největší p******a na cele teto strance a ma vcelku přijatelne hodnoceni 7.48? lidi vzpamatujte se

1939

Odpovědět

Je to tak trapný že je to suprový!! :-D

190

Odpovědět

Ještě druhý díl prosím :)

191

Odpovědět

Ja se smal, a to mi staci jeeheeheheheheeee:D

190

Odpovědět

jo no toto som nenavidel ... proste iba splash utok a kua preklikat cely suboj uplne k nicomu :D

190

Odpovědět

Janko 19:53 - 3.11.2011:

No, tak to by ses asi hodně divil, hlavně u těch hokejových karet, jen je to trochu jiná liga, ale to možná platí u všeho, jen už to nesbírají malé děti...

190

Odpovědět

FUUC... tada dam dam dam, tada dam dam dam

190

Odpovědět

asi si jdu zahrát :-D

190

Odpovědět

hehe, tohle videjko sem si prelozil v pondeli :D

192

Další