Mistr pokémonů

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:603
Počet zobrazení:6 256
Hráli jste někdy původní Pokémony na GameBoy nebo případně na počítači? Uvidíte, co by se mohlo stát, kdyby se vám podařilo je chytit všechny. V tomto díle se také objeví Kassem G, kterého také můžete z jiných videí znát. A vyšlo by mi to, kdyby nebylo vás, všetečných dětí. - je narážka na příběhy Scooby-Doo, kde variací na tuto větu končí každé odmaskování a odhalení padoucha.

Přepis titulků

Sklapni! Co to sakra děláš? Snailing. Víš, to jak děláš, že jsi šnek, na vtipných místech. Je to mnohem drsnější než ten pitomý planking! No dobře... Podívej, co jsem dneska našel. GameBoy Color a Pokémon Blue. Už jsi hrál Red verzi, jaký je v tom rozdíl?

Tahle je modrá. A jak jinak jí hodláš hrát? Chytím je všechny! Od té chvíle byl Anthonyho životní cíl chytit všech 151 pokémonů. Nic ho nezastaví, aby chytil všechny. A když to zvládl... - Kdo, sakra, jsi?

- Kurva! - Ty ho znáš? - Co? - Ptám se, jestli... - Ticho, snažím se chytit Jigglypuffa. Jo, moje mamka se ptá, co bys chtěl k Vánocům. Je to divné, protože mně dárky už nedává. Jasně. Vole, jdeš do silnice. Vole, auto! KURVA!

Čau, chlape. Jak se máš? Čau, díky, že jsi přišel. To, že jsi přišel, ukazuje, jak dobrý kamarád jsi. Všeho jsi nechal, jen aby ses ujistil, že jsem v pořádku... - A to pro mě hod... - Jooooo! Můj bože, právě jsem chytil všech 151 pokémonů. A teď je všechny dostanu na level 100. Čas na výměnu bažanta.

- To je super, hodím to na Twatter. - Na Twitter. - Titter? - Twitter. - Trotl? - Twitter! Vždyť to říkám. Měj se, chlape. Orel přistál v kurníku. NEZNÁMÝ OSTROV TICHÝ OCEÁN Zvládl to, pane. Chytil všech 151 pokémonů. To je on. Přiveďte mi ho.

- A živého. - Mám se o to postarat, pane? Ne. Najal jsem nejlepšího lovce lidí v galaxii. - Boba Fetta? - Ne, ty idiote. To je smyšlená postava! Najal jsem Spider-Mana. Tady Spider-Man. Jo, postarám se o něj. Stůj, občane. Unesu tě a ty s tím nic nenaděláš! Pavučina!

Jsem nejlepší lovec lidí v galaxii. STEJNÝ NEZNÁMÝ OSTROV BALTSKÉ MOŘE Mám ho, šéfe. Vidím, že jsi mistr pokémonů. - Co po mě chceš? - Máš schopnosti, které potřebuji. Ať chceš, nebo ne, Anthony... ...tak mi pomůžeš. Nikdy ti nepomůžu!

Nepomůžeš? - Tak zabiju, Iana. - Cože? - Je mi ukradenej. - Tak to ti děkuju, pitom... Dobrá, zabiju tuhle super kočku. Klidně... O DVĚ HODINY POZDĚJI Zastřelím štěně, dvě děti, tři jeptišky, vážně hezký pár trenek a ledního medvěda.

Jak chceš. A tvůj GameBoy. Ne! Ne! Ne! Co chcete? Udělám cokoliv! Anthony, jde o to, že... ...že nedokážu chytit Mewtwo. Takže jsi utratil spoustu peněz, zajal mě a unesl, odvezl mě do téhle tajné pevnosti na jakémsi ostrově, a to jen proto, abych ti poradil ohledně pokémonů?

No... Jo. Proč ses nepodíval na návod na YouTube? YouTube? Myslel jsem, že je to místo pro videa psů na skateboardu. Tak k chycení Mewtwo použij Master Ball. - Cože? - Master Ball? Ten Poké Ball, který ve hře získáš jen jednou.

Jo, Master Ball! Chytil jsem do něj svého Pidgeyho. Proč jsi použil Master Ball na chycení pokémona na 5. levelu? Ty debile! Ianova máma? A vyšlo by mi to, kdyby nebylo vás, všetečných dětí. Ale to znamená, že jsi právě zabila svého syna. Už jsem se s tím vyrovnala.

Chceš jít dělat snailing? - To je taková zábava. - Já vím! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A co přeložit příště nějaký z jejich povedených songů prosím :D
http://www.youtube.com/watch?v=2lFfF5XLsCQ nebo http://www.youtube.com/watch?v=mO1QBTG6EXs a nebo http://www.youtube.com/watch?v=12PWq22E9CQ
díky
:)

191

Odpovědět

Fakt tady někteří lidé chodí aby ničili hodnocení dobrých videí. Ani se na to skoro nepodíváte a dáte tomu hodnocení, které si nezaslouží. Já jsem se náramně bavil a je mi vás líto je nemáte evoluční humor a v brzké době se už asi nezasmějete ničemu...

205

Odpovědět

Fakt tady někteří lidé chodí aby ničili hodnocení dobrých videí. Ani se na to skoro nepodíváte a dáte tomu hodnocení, které si nezaslouží. Já jsem se náramně bavil a je mi vás líto je nemáte evolučný humor a v brzké době se už asi nezasmějete ničemu...

193

Odpovědět

Hahaha, moc díl. :D

191

Odpovědět

Co tak nízké hodnocení? To co je dobré pro lidí z youtube není dost dobré pro ty naše?

193

Odpovědět

Jde o špatný výbšr videa, mají spoustu lepších videí

199

Odpovědět

+JakeeAle Jakeu klid, tohle je dobré.

191

Odpovědět

+JakeeNeříkám že není dobré, jen že mají mnohem lepší .

192

Odpovědět

Špatný výběr videa.. nevím jestli je překladatel fanoušek, ale mají SPOUSTU o HODNĚ lepších videí...Food battle...Best Toy Ever...Stuck in the Toilet... a hodně dalších :)
Smosh mám ráda a další překlady jenom uvítám :)

195

Odpovědět

To je tak pitomý, až je to dokonalý :D

197

Odpovědět

VÍC SMOSH!

197

Odpovědět

pecka, psycho tak akorat :D

1910

Odpovědět

Je to prostě jedno z nejslabsich jejich videi, bylo by lepsi prelozi : If tv shows were real, Mime Fail, How to be a cop apod.

1918

Odpovědět

Absolutně nejslabší video, které jsem tu v poslední době viděl.

1939

Odpovědět

Preložte: If tv shows were real,Firetruck,Beef n Go,2 bilion views tie su jedine na ktorych sa da zasmiat alebo niekoho budu zaujmat

194

Odpovědět

Smosh je výborný, jen tohle byl bohužel špatný výběr videa. Je to jedno z jejich nejslabších a to tam mají téměř každé druhé parádní.

Každopádně jsem za další překládání, svoje odpůrce budou mít vždy, ale svou stálou fanouškovskou základnu taky. ;)

1911

Odpovědět

Mám rád smosh, ale tohle jopravdu slabé vidoe od nich, přeložil bych nějaké lepší....

1911

Odpovědět

dafaq?

1919

Odpovědět

dafuq...som z tejto dvojice homosov tak vykolajeny ze zabudam spravne pisat...

1923
Další